Bumpery

Filtry
Gotowe
 • 89,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

 • 179,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

 • 269,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

 • 359,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

 • 1549,00 

  W zestawie taniej! Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu. Te niezwykle wytrzymałe talerze są wyprodukowane ze […]

Najczęściej spotykane w zestawie ze sztangą, ale same w sobie także potrafią być świetnym przyrządem do ćwiczeń. Kolejną propozycją są bumpery, czyli obciążenia o różnej masie. Talerze mają specjalną konstrukcję, aby spoczywały na gryfie jak najbardziej stabilnie. Z jednej strony chodzi o efektywność i wygodę podczas treningu, a z drugiej bezpieczeństwo w trakcie wykonywania powtórzeń. Przygotowaliśmy najbardziej popularne modele obciążeń. Dzięki nim łatwo zaplanujesz i zrealizujesz program funkcjonalny, siłowy, czy też wytrzymałościowy. Bumpery olimpijskie staną się Twoim wsparciem w drodze po wymarzoną sylwetkę oraz kondycję. Wystarczy dać im szansę – odpowiednio dobrać wagę talerzy, prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz optymalnie ułożyć cykl treningowy.

Dlaczego warto wybrać bumpery?

Obciążenia bumper stanowią funkcjonalny sprzęt treningowy, Przede wszystkim są bardzo solidne. Swoją wytrzymałość zawdzięczają materiałowi wykorzystanemu do ich produkcji. Mowa o zwulkanizowanym granulacie, które świetnie absorbuje uderzenia. Nawet wielokrotne uderzenie o ziemię nie wyrządzi produktom większej szkody. Ponadto talerze łatwo nałożyć na sztangę lub zdjąć z gryfu. Z tego względu chętnie korzystają z nich sportowcy trenujący nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także osoby preferujące ćwiczenia na świeżym powietrzu. Po bumper plates sięgają zarówno ciężarowcy, jak i sportowcy hobbystycznie zajmujący się ćwiczeniami obwodowymi. Zadbaliśmy o niewielkie wybrzuszenia na krawędziach obciążeń, aby podnoszenie ich z podłogi było łatwiejsze.

Trening z bumper’ami daje dobre efekty

Poprawne wykorzystanie talerzy podczas ćwiczeń, dobrze skomponowany trening oraz przemyślana dieta często zapewniają piorunujące efekty, jeśli walczysz o wymarzoną sylwetkę. Obciążenie bumper świetnie wkomponuje się w ogólnorozwojowe plany treningowe. Po takie rozwiązanie spokojnie mogą sięgnąć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Talerze już dawno wpisały się w cykle przygotowań zawodowych sportowców, ale sporo korzyści dadzą także początkującym fanom crossfitu lub siłowni. Oczywiście, aby przygoda była bezpieczna, trzeba poprawnie oszacować swoje możliwości.

W naszym sklepie obciążenie olimpijskie bumper kupisz w atrakcyjnej cenie. Szybko dostarczymy zamówiony towar pod wskazany adres.

Popularne ćwiczenia z bumper’ami

Standardową opcją jest wykorzystanie bumperów w zestawie ze sztangą. W takim przypadku obciążenia wykorzystasz do wzmocnienia wielu partii ciała. Produkty pomogą rozwinąć m.in. mięśnie: ud, brzucha, grzbietu, pośladków, czy też łydek. Już to wystarczy, aby rekomendować je fanom siłowni. Popularne ćwiczenia z gryfem i talerzami to np. martwy ciąg lub przysiady. Poza tym wiele osób obciążenia bumper traktuje jako sprzęt treningowy sam w sobie, wykonując nimi ćwiczenia. Po takie rozwiązanie bardzo chętnie sięgają miłośnicy crossfitu. Liczba pozytywnych recenzji dla tego typu treningów jasno pokazuje, że ma on sens. Nie ma przypadku w tym, że bumpery olimpijskie na stałe wpisały się w krajobraz profesjonalnych sal treningowych oraz przydomowych siłowni. Warto je przetestować, aby samemu docenić zalety tego uniwersalnego, a zarazem praktycznego sprzętu.

Znajdź talerze o optymalnej wadze i rozmiarze

Obciążenie bumper może mieć różne gabaryty. Najlżejsze talerze dostępne w katalogu liczą sobie 5 kg, najcięższe modele ważą za to 20 kg. Im wyższa masa, tym droższy produkt, ale postaraliśmy się, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Talerze są dostępne w przystępnej cenie. Zamówisz je bez nadwyrężania planowanego budżetu. Zależy nam na maksymalnej wygodzie, dlatego możesz kupić pojedyncze obciążenie olimpijskie bumper lub postawić na zestaw złożony z wielu produktów. Oferujemy akcesoria przetestowane przez tysiące użytkowników. Pozytywne opinie sportowców jasno wskazują, że zakup obciążeń będzie dobrą inwestycją. W razie dodatkowych pytań chętnie służymy pomocą. Talerze nie mają przed nami żadnych tajemnic, ponieważ jesteśmy producentem specjalistycznych produktów do treningu funkcjonalnego. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub napisać.

Podczas treningu uważaj na…

Bumpery mają długą listę zalet i zapewniają cały pakiet korzyści, ale jeśli korzysta się z nich poprawnie. Podczas ćwiczeń ze sztangą zwróć uwagę na ustawienie ciała. Błędna pozycja może doprowadzić do niewłaściwego rozłożenia ciężaru, a co za tym idzie kontuzji. Poza tym zadbaj o odpowiednie ubranie. Ten punkt często znajdują się nieco dalej na kartce priorytetów, ale potrafi mieć ogromne znaczenie dla jakości treningu. Z punktu widzenia sportowca niezbędnym elementem będzie koncentracja. Utrzymanie skupienia wpłynie na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. To oczywiście nie wszystkie zasady, których powinno się przestrzegać, dlatego do treningu z bumper plates warto odpowiedzialnie się przygotować. Wszelkie niezbędne ku temu akcesoria znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy nie tylko obciążenia, ale także: wyposażenie siłowni, odzież, ochraniacze i plecaki.

Bumpery – obciążenia do sztangi

Bumpery to obciążenia do sztangi wykonane z gumowego granulatu, co skutecznie niweluje hałas podczas kontaktu z podłożem, a także chroni podłogę przed zniszczeniem w przypadku upuszczenia bumpera. Dodatkowo gumowy materiał sprawia, że talerze typu bumper są łatwe w utrzymaniu w czystości. Ten rodzaj talerzy znalazł swoje zastosowanie w popularnym cross-ficie, który łączy w sobie trening kondycyjny i siłowy. Podnoszenie ciężarów i ćwiczenia gimnastyczne przynoszą niebywałe rezultaty. Ważne jest, aby na potrzebę takich treningów dobrać jak najbardziej odpowiedni sprzęt. Bumpery to idealne rozwiązanie dla wszelkich ćwiczeń crossfitowych ze sztangą, jak rwanie, podrzut, martwy ciąg itd.

Bumpery wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością i uniwersalnym zastosowaniem w treningach dla każdego. Ćwiczenia siłowe z użyciem obciążeń typu bumper sprawdzą się zarówno w treningach takich jak podnoszenie sztangi, czy z wykorzystaniem np. samych talerzy. Można z nimi ćwiczyć martwy ciąg, przysiady czy skręty tułowia.

Treningi wpływają korzystnie na zdrowie, poprawiają kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę i umożliwiają spalanie tkanki tłuszczowej. Regularne ćwiczenia poprawiają metabolizm i utrzymują odpowiednią mobilność mięśni i stawów. Dodatkowo podczas ćwiczeń podnosi się poziom dopaminy i endorfin – hormonów szczęścia.

W ofercie THORN FIT znajdziesz obciążenia do sztangi typu bumper o różnej wadze (od 5 do 20 kg), które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb i poziomu zaawansowania w treningach. Proponujemy także zestawy, np. 100 kg (po 2 szt.5,10,15 oraz 20 kg).


Nasze bumpery wykonane są z trwałego i wytrzymałego materiału, jakim jest zwulkanizowany granulat. Wyposażone są w niewielkie wybrzuszenia na krawędziach, co ułatwia podnoszenie ich z podłogi. Oferujemy możliwość zakupu pojedynczych talerzy lub zestawu, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze. Bumperów z powodzeniem możesz używać w domu, jak i w komercyjnych siłowniach. Z bumperami Enduro możesz wykonać trening na sali, jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.