Enduro bumper plate 20kg

319,90 

Dostępne

Darmowa dostawa od 200zł

Kod produktu: 5902701504526 Kategorie: , ,

Opis

Te niezwykle wytrzymałe talerze do sztangi są wyprodukowane z wulkanizowanego granulatu, który absorbuje uderzenia i umożliwia trening na sali jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.

Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz do sztangi wykonany jest ze sprasowanego granulatu oraz wyposażony jest w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Talerze do sztangi Thorn Fit Enduro są produkowane w UE. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Zakres użytkowania:

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe.

Bumpery – specyfikacja:
 • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
 • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
 • kolor: czarny w wypukłymi cyframi/logiem
 • wykończenie: mat
 • wybrzuszenia na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
 • grubość talerza: 12 cm.

Bumpery Enduro – popularne obciążenie sztangi!

Bumpery Enduro to popularne obciążenia do sztangi wykorzystywane nie tylko w siłowniach, klubach fitness, boxach crossfit, ale także w domach. Do ich wykonania wykorzystany został granulat, który wykazuje ogromną odporność na uszkodzenia i uderzenia. Co ważne, talerze do sztangi Enduro są uniwersalne, elastyczne i funkcjonalne. Wynika to z ich przystosowania do użytkowania w różnorodnych warunkach. Wybierając bumpery marki Thorn Fit można mieć pewność zakupu doskonałego sprzętu, który sprawdzi się w wielu warunkach. Dlatego talerze do sztangi Enduro cieszą się ogromną popularnością i są chętnie wybierane przez wiele osób.

Dlaczego warto wybrać bumpery Enduro?

Bumpery Enduro od Thorn Fit to wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Niezwykle trwałe tworzywo, z jakiego są wykonane, pozwala na ich wieloletnie użytkowanie w wielu warunkach, np. na sali treningowej czy na świeżym powietrzu. Na ogromną uwagę zasługują stalowe pierścienie, które ułatwiają zakładanie oraz zdejmowanie talerzy ze sztangi w czasie treningu. To wszystko sprawia, że bumpery Enduro od Thorn Fit są niezwykle uniwersalnym sprzętem do ćwiczeń dla wielu osób. Sprawdzają się w ćwiczeniach obwodowych, treningach funkcjonalnych, do podnoszenia ciężarów, a także w dwuboju i trójboju olimpijskim. To uniwersalny sprzęt, w który już dziś, warto wyposażyć swoją siłownię!

Bumper – jakie są korzyści z ćwiczeń?

Talerze do sztangi pozwalają na wykonywanie skutecznych ćwiczeń obciążeniowych i crossfitowych. To popularne formy aktywności znane na całym świecie. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie zdumiewających korzyści. Oczywiście, koniecznie należy pamiętać o systematyczności, różnorodności i wykorzystywaniu sprzętu, który pozwala na skuteczne ćwiczenia. Takie są bumpery Enduro Thorn Fit. To uniwersalne i funkcjonalne obciążenie przeznaczone dla wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pozwalają na wykonywanie różnych ćwiczeń i wzmocnienie wielu partii mięśniowych.

Talerz do sztangi Enduro – rozwiązanie dla każdego!

Ogromna funkcjonalność bumperów Enduro sprawia, że ich popularność stale rośnie. Są doskonałym wyborem do treningu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki tworzywu, z jakiego są wykonane, umożliwiają korzystanie z nich bez nadmiernego hałasu, uderzeń i zniszczeń podłogi. To bardzo ważne, szczególnie jeśli szukamy sprzętu sportowego, który mielibyśmy wykorzystywać w domu, gdzie mamy podłogę nieprzystosowaną do użytkowania ciężarów. Ich budowa oraz kształt to masa możliwości, dzięki którym korzystanie z nich jest niezwykle proste. Dlatego, jeśli szukasz uniwersalnych i wytrzymałych bumperów, postaw na nasze talerze do sztangi Enduro Plate 20 kg. Wybierając ofertę naszego sklepu, możesz mieć pewność, że wszystkie nasze bumpery sprawdzą się w wielu warunkach. Gwarantujemy szybką dostawę i korzystną cenę, dlatego zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Może spodoba się również…

 • 1249,00 

  Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w utwardzane chromem głowice oraz gryf wykończony czarnym ocynkiem zapewniającym najlepsze właściwości antykorozyjne. Gryf HD wyposażony jest w mocniejsze podwójne radełkowanie zapewniające doskonały chwyt. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów. Nowa konstrukcja, zabezpieczenie łożysk…

 • 129,00 

  Zestaw 2 zacisków do sztangi Thorn Fit HD Training Collar wykonany został z wysokiej jakości aluminium oraz wyposażony w gumowe wkładki chroniące gryf. Mechanizm zamykania zacisku stabilizuje obciążenia podczas zrzucania sztangi.

 • 79,00 

  Zaciski do sztangi olimpijskiej – para – z systemem zamykającym zaprojektowanym w taki sposób, aby utrzymywał obciążenie na miejscu podczas wielokrotnych powtórzeń. Zadaniem zacisków do sztangi jest blokowanie talerzy. Zaciski do sztangi pozwalają na bezpieczne treningi z wykorzystaniem mniejszych i większych obciążeń. Zaciski zapobiegają przesuwaniu się obciążeń, a używanie zestawu…

 • Oczekiwanie na dostawę
  899,00 

  Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.