Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 20kg

359,90 

Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701504526 Kategorie: , ,

OBCIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT ENDURO BUMPER 20kg

Te niezwykle wytrzymałe talerze do sztangi są wyprodukowane z wulkanizowanego granulatu, który absorbuje uderzenia i umożliwia trening na sali jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.

Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz do sztangi wykonany jest ze sprasowanego granulatu oraz wyposażony jest w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Talerze do sztangi Thorn Fit Enduro są produkowane w UE. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Zakres użytkowania:

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe.

Specyfikacja:

 • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
 • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
 • kolor: czarny w wypukłymi cyframi/logiem
 • wykończenie: mat
 • wybrzuszenia na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
 • grubość talerza: 12 cm.

Bumpery Enduro – popularne obciążenie sztangi!

Bumpery Enduro to popularne obciążenia do sztangi wykorzystywane nie tylko w siłowniach, klubach fitness, boxach crossfit, ale także w domach. Do ich wykonania wykorzystany został granulat, który wykazuje ogromną odporność na uszkodzenia i uderzenia. Co ważne, talerze do sztangi Enduro są uniwersalne, elastyczne i funkcjonalne. Wynika to z ich przystosowania do użytkowania w różnorodnych warunkach. Wybierając bumpery marki Thorn Fit można mieć pewność zakupu doskonałego sprzętu, który sprawdzi się w wielu warunkach. Dlatego talerze do sztangi Enduro cieszą się ogromną popularnością i są chętnie wybierane przez wiele osób.

Dlaczego warto wybrać bumpery Enduro?

Bumpery Enduro od Thorn Fit to wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Niezwykle trwałe tworzywo, z jakiego są wykonane, pozwala na ich wieloletnie użytkowanie w wielu warunkach, np. na sali treningowej czy na świeżym powietrzu. Na ogromną uwagę zasługują stalowe pierścienie, które ułatwiają zakładanie oraz zdejmowanie talerzy ze sztangi w czasie treningu. To wszystko sprawia, że bumpery Enduro od Thorn Fit są niezwykle uniwersalnym sprzętem do ćwiczeń dla wielu osób. Sprawdzają się w ćwiczeniach obwodowych, treningach funkcjonalnych, do podnoszenia ciężarów, a także w dwuboju i trójboju olimpijskim. To uniwersalny sprzęt, w który już dziś, warto wyposażyć swoją siłownię!

Bumper – jakie są korzyści z ćwiczeń?

Talerze do sztangi pozwalają na wykonywanie skutecznych ćwiczeń obciążeniowych i crossfitowych. To popularne formy aktywności znane na całym świecie. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie zdumiewających korzyści. Oczywiście, koniecznie należy pamiętać o systematyczności, różnorodności i wykorzystywaniu sprzętu, który pozwala na skuteczne ćwiczenia. Takie są bumpery Enduro Thorn Fit. To uniwersalne i funkcjonalne obciążenie przeznaczone dla wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pozwalają na wykonywanie różnych ćwiczeń i wzmocnienie wielu partii mięśniowych.

Talerz do sztangi Enduro – rozwiązanie dla każdego!

Ogromna funkcjonalność bumperów Enduro sprawia, że ich popularność stale rośnie. Są doskonałym wyborem do treningu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki tworzywu, z jakiego są wykonane, umożliwiają korzystanie z nich bez nadmiernego hałasu, uderzeń i zniszczeń podłogi. To bardzo ważne, szczególnie jeśli szukamy sprzętu sportowego, który mielibyśmy wykorzystywać w domu, gdzie mamy podłogę nieprzystosowaną do użytkowania ciężarów. Ich budowa oraz kształt to masa możliwości, dzięki którym korzystanie z nich jest niezwykle proste. Dlatego, jeśli szukasz uniwersalnych i wytrzymałych bumperów, postaw na nasze talerze do sztangi Enduro Plate 20 kg. Wybierając ofertę naszego sklepu, możesz mieć pewność, że wszystkie nasze bumpery sprawdzą się w wielu warunkach. Gwarantujemy szybką dostawę i korzystną cenę, dlatego zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.

 • 129,00 

  Zestaw 2 zacisków do sztangi Thorn Fit HD Training Collar wykonany został z wysokiej jakości aluminium oraz wyposażony w gumowe wkładki chroniące gryf. Mechanizm zamykania zacisku stabilizuje obciążenia podczas zrzucania sztangi.

 • Oczekiwanie na dostawę
  349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]