Podłogi

Filtry
Gotowe

11 Products

Aktywność fizyczna wpływa na samopoczucie i zdrowie. Jednak podczas treningu niezbędne jest zachowanie bezpieczeństwa, szczególnie gdy używa się różnych akcesoriów podczas ćwiczeń. Jako producent wysokiej jakości przyrządów do treningów dbamy również o to, aby zapewnić profesjonalne wyposażenie siłowni. Dlatego też wśród produktów otrzymasz puzzle na podłogę do ćwiczeń. To bezpieczne rozwiązanie, które pozwala na ćwiczenia zarówno z pozycji leżącej, jak i stojąc. Takie podłogi zabezpieczają w przypadku upadku, dlatego warto zastosować je szczególnie w salach do fitnessu, pod ciężary itp. Taki materiał idealnie przylega do podłoża, a także gwarantuje doskonałą izolację. Podłoga na siłownie spełnia wiele funkcji, dlatego warto wybierać jedynie taką, która cechuje się wysoką jakością. Zadbaliśmy o to, aby zaproponować Ci właśnie takie rozwiązanie. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych wariantów.

Wysokojakościowa podłoga na siłownię — komfort ćwiczeń

Wygodna odzież, która nie opina się na ciele, zapewnia mobilność, swobodę ruchów oraz dobrze odprowadza pot zapewnia komfortowe ćwiczenie. Ważne jest także bezpieczeństwo, które można sobie zagwarantować, decydując się na wysokiej jakości akcesoria do ćwiczeń. Jeśli regularnie uprawiasz sport, doskonale zdajesz sobie z pewnością sprawę, iż znaczenie ma także podłoga. Siłownia to miejsce, gdzie powinna być dostosowana do danego sportu. U nas znajdziesz maty podłogowe na siłownie, które sprawdzą się w różnych salach. Wykorzystuje się ją zarówno pod ciężary, gdzie zapewnia stabilność oraz antypoślizgową powierzchnię, jak i w miejscach do ćwiczeń aerobowych, w których ważne są ćwiczenia na podłodze.

Dlaczego puzzle na podłogę do ćwiczeń to dobry pomysł?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że podłoga do ćwiczeń to świetny pomysł. Przede wszystkim w przypadku ćwiczeń z hantlami amortyzuje ona upadek i sprawia, że na sali nie rozlega się hałas. Dzięki temu rzeczywista podłoga pozostaje w nienaruszonym stanie, co pozwala na swobodne korzystanie z centrum sportowego. Mata na podłogę do ćwiczeń jest ponadto dostępna w wielu różnych grubościach. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego wariantu do preferencji oraz uprawianej dyscypliny sportowej. Bezpieczna nawierzchnia wpływa na komfort osoby ćwiczącej. Dlatego właśnie może być użyta m.in. na salach z hantlami, sali fitness, aerobowej i wielu innych. Podłoga do ćwiczeń tego typu jest przy tym łatwa w czyszczeniu i zapewnia odpowiednią przyczepność butów do podłoża. W dodatku nasze propozycje produkowane są z najlepszych komponentów, co sprawia, że stanowią rozwiązania na lata. Z pewnością ma to ogromne znaczenie w miejscach, które są często użytkowane. Nasza podłoga do ćwiczeń nie rysuje się i pozwala na wieloletnie użytkowanie, a także wymianę poszczególnych elementów w dowolnej chwili.

Bezpieczna podłoga do ćwiczeń — zalety mat

Podłoga na siłownie w formie maty ma wiele zalet. Oprócz tego, że stanowi rozwiązanie bezpieczne, to także wydajne i łatwe w wymianie. Produkty te są dostępne w różnych grubościach, co pozwala dopasować odpowiednie do różnych sal i wymagać. U nas otrzymasz m.in. takie o grubości 8 mm, 10 mm, a nawet 16 mm. Puzzle na podłogę do ćwiczeń wykonane z wysokiej jakości tworzywa pozwalają na wygodne wykonywanie treningów. Nasze panele to produkty gumowe, antywstrząsowe. Mają właściwości wygłuszające oraz amortyzujące. Poprawia to warunki treningowe i minimalizuje ryzyko uszkodzenia podłogi. Prezentowana podłoga do ćwiczeń posiada wycięte zamki, które umożliwiają łatwe połączenie poszczególnych paneli. Komplet produktów składa się z 4 paneli, które łącznie tworzą podłogę o wielkości 1×1 m. Co więcej, są one łatwe w składowaniu oraz transporcie. Mogą być więc wykorzystywane przez osoby ćwiczące w domu, które chcą wygłuszyć podłogę, a także korzystać z aktywności we własnej przestrzeni.

Mata na podłogę do ćwiczeń — oferta naszego sklepu

Jako doświadczony producent akcesoriów do ćwiczeń zadbaliśmy również o profesjonalne wyposażenie siłowni, a także potrzeby osób aktywnych. Dlatego też możesz otrzymać u nas również profesjonalną odzież oraz akcesoria, takie jak mobility, skakanki, ochraniacze i stabilizatory, a także wiele innych. Wszystkie artykuły powstają z dbałością o oczekiwania użytkowników. Staramy się, aby służyły przez długi czas. Do produkcji wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz wysokiej jakości komponenty. Szeroki asortyment pozwala nam współpracować zarówno z osobami, które amatorsko uprawiają sport, jak i z profesjonalistami i firmami prowadzącymi centra sportowe. To miejsca, w których mata na podłogę do ćwiczeń i wiele innych naszych artykułów, mogą okazać się bardzo przydatne. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych propozycji oraz kontaktu w przypadku pytań! Gwarantujemy szybką dostawę, a także wsparcie podczas zakupu. Z nami aktywność będzie komfortowa i bezpieczna.

Podłoga do siłowni z gumy czy z paneli PCV?

Podłoga do siłowni stanowi przede wszystkim gwarancję bezpiecznego i komfortowego treningu. Do tego wygląda bardzo profesjonalnie i estetycznie zarówno w domowej siłowni, jak i w boxie crossfit. Dlatego tak ważne jest, aby wykonana była z odpowiedniego materiału, który idealnie sprawdzi się na potrzeby miejsc z dużą ilością ciężarów. Do najczęściej używanych nawierzchni w komercyjnych obiektach sportowych jak siłownie czy kluby fitness zalicza się podłogi gumowe i wzmocnione panele PCV.

Podłogi gumowe bez wątpienia są bardziej wytrzymałe i odznaczają się dłuższą żywotnością. Gumowa podłoga ma właściwości absorbujące drgania, tak więc w przypadku upuszczenia talerza czy hantla o dużej wadze nie ulegnie zniszczeniu, co może się zdarzyć w przypadku paneli PCV. Podłogi do siłowni wykonane z gumy są wodoodporne, a dodatkowo dużo bardziej funkcjonalne.

Podłogi gumowe idealnie sprawdzą się w treningach dynamicznych, podczas których wykonuje się rzuty i podskoki. Można ich używać jako podłoże do rozgrzewki – wykazują również właściwości antypoślizgowe, co jest niezmiernie istotne, kiedy pojawi się na nich pot lub woda. Dużą zaletą gumowych podłóg jest też możliwość dobrania ich różnej grubości w zależności od potrzeb danej strefy treningowej.

Niewątpliwą zaletą paneli PCV jest ich cena – są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, aczkolwiek w dłuższej perspektywie bardziej ekonomiczny okaże się zakup gumowej podłogi do siłowni, gdyż nie będzie konieczności jej częstej wymiany, co niestety może się zdarzyć w przypadku paneli.

Podłoga do siłowni domowej również może być wykonana z gumy. W związku z ograniczonym miejscem domowej sali ćwiczeń doskonale sprawdzą się w tym przypadku popularne puzzle, które umożliwią ułożenie podłogi jedynie w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia.