MATA PODŁOGOWA THORN FIT MINI BLACK 10 MM (4X PUZZLE 50×50 CM – 1M2)

Oczekiwanie na dostawę

99,00 

Antywstrząsowe panele gumowe THORN FIT cechują się właściwościami amortyzującymi oraz wygłuszającymi. Doskonale sprawdzą się w profesjonalnej, jak i domowej siłowni.

** Krawędzie oraz narożniki 10mm nie pasują do tego produktu.

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

SKU: 5903104916619 Kategoria: Tag:

Antywstrząsowe panele gumowe to rozwiązanie o doskonałych właściwościach amortyzujących i wygłuszających, które przekładają się na zwiększone bezpieczeństwo i komfort podczas treningu, jednocześnie minimalizując ryzyko uszkodzenia podłogi. Dzięki sporej grubości wynoszącej 10 mm oraz specjalnym wycięciom do precyzyjnego i trwałego łączenia poszczególnych paneli, maty THORN FIT są idealnym wyborem dla osób dbających o swoje otoczenie treningowe. Dodatkową zaletą paneli jest fakt, że są wykonane z granulatu pochodzącego z recyklingu.

W komplecie znajdziesz 4 panele, które tworzą matę o wymiarach 1×1 m2, zapewniając przestrzeń do różnorodnych ćwiczeń. To jednak nie wszystko, co te panele oferują. Są nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w użytkowaniu. Dzięki ich łatwemu składowaniu oraz możliwości transportu, stanowią wyjątkowo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które trenują okazjonalnie lub w domowym zaciszu. Dlatego też, jeśli poszukujesz rozwiązania, które łączy wygodę, jakość i funkcjonalność, antywstrząsowe panele gumowe THORN FIT są idealnym wyborem dla Ciebie.

Zakres użytkowania:
ochrona podłogi podczas ćwiczeń, mata do ćwiczeń

Specyfikacja:
Wymiary: 50×50 cm (1 panel), 100×100 cm (4 panele po złożeniu)
Grubość: 10 mm
Ilość w zestawie: 4 szt.
Łatwy montaż bez użycia kleju
Powierzchnia antypoślizgowa zapewnia bezpieczeństwo treningu
Maty trudnopalne z właściwościami samogasnącymi
Przyjazne dla środowiska – wykonane z granulatu pochodzącego z recyklingu
Czyszczenie za pomocą środków do czyszczenia podłóg z tworzyw sztucznych
Do użytku wewnątrz pomieszczeń