Czapki snapback, czapki z daszkiem

Filtry
Gotowe

3 Products

Wygodny strój sportowy to element treningu równie ważny, jak niezbędny sprzęt czy wykonanie przed nim rozgrzewki. W letnich dyscyplinach uprawianych na świeżym powietrzu ogromne znaczenie mają akcesoria i dodatki do odzieży, jak na przykład czapki z daszkiem. Poza oczywistą funkcją użytkową, markowe nakrycie głowy będzie świetnym dodatkiem do nawet codziennych stylizacji, przypominających i nawiązujących do największej pasji ich użytkownika – sportu. Wybór sportowej czapki z daszkiem nie jest oczywisty ani prosty. Dlatego w naszym sklepie oferujemy absolutnie topowe produkty, wpasowujących się w oczekiwania i gusta najbardziej wymagających Klientów.

Kto powinien nosić czapkę z daszkiem?

Panuje powszechnie przekonanie, że czapka z daszkiem snapback przeznaczona jest jedynie dla sportowców aktywnych poza siłownią czy halą treningową. Czapki tego typu są jednak znacznie bardziej uniwersalne – sprawdzą się podczas aktywności outdoorowych i jako lifestylowy element ubioru. Początkowo czapki męskie snapback były obowiązkowym elementem wojskowego czy policyjnego munduru. W Stanach Zjednoczonych przyjęły się jako znak rozpoznawczy kierowców zawodowych. To stamtąd moda na czapki z daszkiem przeniosła się do krajów europejskich i uzupełniła tutejsze trendy głównie w modzie męskiej. Dzisiaj to nieodłączny element stroju wielu mężczyzn, niezależnie od ich sportowych upodobań.

Czapki z daszkiem mają służyć przede wszystkim jako ochrona przed silnym promieniowaniem słonecznym i przegrzaniem głowy. Jednocześnie świetnie sprawdzają się jako osłona przed mocnym światłem. Dla niektórych tworzy dodatek do stylizacji, innym pomaga w zapanowaniu nad niesforną fryzurą.

Jak wybrać czapkę z daszkiem?

Wysokiej jakości czapki sportowe z daszkiem będą charakteryzować się kilkoma cechami. Dla własnej wygody warto wybierać modele uniwersalne, czyli czapki snapback męskie, wyposażone z tyłu w regulację szerokości. Dzięki niemu nawet osoby o mniejszym obwodzie głowy z powodzeniem znajdą w niej nakrycie, które nie będzie ani spadać, ani uciskać.

Sztywniejsza, dość wysoka konstrukcja czapki typu snapback od razu daje skojarzenie ze światem sportu. Nie bez powodu – kształt czapki został pomyślany w taki sposób, by nasunięta głębiej na czoło nie spadała podczas treningu ani nie przeszkadzała. Sporych rozmiarów i prosty daszek dobrze chronią oczy przed rażącymi promieniami i pozwalają na precyzyjną grę i aktywność fizyczną nawet podczas bardzo słonecznego dnia.

Jedną z ważniejszych kwestii jest materiał, z jakiego czapka snapback jest wykonana. Ze względu na swoje przeznaczenie znacznie różni się od tradycyjnych odpowiedników. Prawidłową wentylację w nich zapewnią jedynie naturalne, przepuszczające powietrze tkaniny, w tym bawełniane lub z jej domieszką. Profesjonaliści mogą pokusić się o wersje szyte z materiałów technicznych, wykazujących się wodoodpornością. Ze względu na bardzo częste używanie i narażenie na kontakt z potem, deszczem i promieniami UV, materiał powinien być najwyższej jakości i odporny na wszelakie odbarwienia. Niektóre z naszych modeli męskich czapek snapback wyposażone są w dodatkowe, niewielkie dziurki w górnej części konstrukcji dla zapewnienia przewiewu i większej przyjemności z ich noszenia.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Marka Thorn Fit stawia przede wszystkim na wysoką jakość, na której profesjonalnym sportowcom zależy najbardziej. Wszystkie nasze czapki sportowe z daszkiem mają z tyłu regulację szerokości, co pozwala na jeszcze lepsze ich dopasowanie w obrębie konkretnego rozmiaru. Prosty, dość duży daszek zapewnia świetne zabezpieczenie przed słońcem i pozwala na długotrwałe treningi poza halą czy siłownią. Wysoka konstrukcja zapewnia stabilne trzymanie się jej na głowie. Estetyczne wykonanie naszych sportowych czapek z daszkiem to kolejny powód, dla którego warto je dla siebie zakupić. Wśród naszych propozycji znajdziesz również modele zupełnie niepowtarzalne, należące do serii ubrań i sprzętu taktycznego. Mowa o czapce sportowej z daszkiem, której funkcjonalność można jeszcze poprawić, dokupując do niej system wygodnych rzepów Thorn Fit.