Mobility

Filtry

Gotowe
 • 119,90 

  Miękka, komfortowa i lekka mata treningowa o wymiarach 120×60 cm wykonana PCV z laminowaną pianką. Tekstura powierzchni zapobiega ślizganiu się i jest odporna na zabrudzenia.

   

 • 74,90 

  Miękka i komfortowa mata treningowa o wymiarach 173×61 cm wykonana z miękkiego i ekologicznego materiału TPE. Tekstura powierzchni zapobiega ślizganiu się, a spodnia część jest odporna na zabrudzenia. Idealna do jogi oraz treningu w klubie.

 • 99,90 

  Taśma oporowa do ćwiczeń marki Thorn Fit o to wszechstronne akcesorium do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Wielofunkcyjne i łatwość przechowywania to główne zależy taśmy.

 • 88,90 

  Taśma oporowa do ćwiczeń marki Thorn Fit o to wszechstronne akcesorium do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Wielofunkcyjne i łatwość przechowywania to główne zależy taśmy.

 • 66,90 

  Taśma oporowa do ćwiczeń marki Thorn Fit o to wszechstronne akcesorium do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Wielofunkcyjne i łatwość przechowywania to główne zależy taśmy.

   

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 200 zł
 • 77,90 

  Taśma oporowa do ćwiczeń marki Thorn Fit o to wszechstronne akcesorium do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Wielofunkcyjne i łatwość przechowywania to główne zależy taśmy.

 • 79,00 

  Roller Hybrid Lady to najnowszy produkt z grupy mobility skierowany do kobiet. Roller został zaprojektowany tak, aby niwelować napięcia mięśniowe powstałe po treningu oraz pomagać rozbijać sploty mięśniowe. Roller Hybrid jest wykonany z EPP – przyjaznej środowisku i w pełni podlegającej recyclingowi pianki. Jest ona niezwykle lekka, a zarazem wytrzymała…

 • 79,00 

  ROLLER PRO DENSITY Został stworzony zarówno dla amatorów i profesjonalistów, dla których rolowanie jest jednym ze stałych elementów codziennego treningu. Roller Pro Density jest wykonany z wysokiej jakości pianki EVA, o gęstości strukturalnej pozwalającej na komfortowe rolowanie wszelkich partii mięśniowych. Dodatkowo Roller Pro Density został wyposażony w specjalną strukturę zapobiegającą…

 • 9,90 

  Doskonałe narzędzie do ćwiczeń mobility, rozgrzewki czy rehabilitacji. Wersja LIGHT zapewnia mały i jest doskonałym wyborem na początek ćwiczeń.

 • 12,90 

  Doskonałe narzędzie do treningu mobility, rozgrzewki i rehabilitacji.

 • 14,90 

  Doskonałe narzędzie do treningu mobility, rozgrzewki, rehabilitacji czy aktywacyjnych. Wersja HEAVY jest zalecana dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

 • 34,90 

  Taśmy resistance bands to doskonałe narzędzie do treningu mobility. Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrzewkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych. Nasze taśmy resistance bands to również wszechstronne akcesoria do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom. Zakres użytkowania mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja Specyfikacja ultra cienka, elastyczna i wytrzymała pętla…

 • 34,90 

  Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki zestawowi taśm można zrealizować zróżnicowane plany treningowe, zarówno w domu jak i przestrzeni treningowej. Taśmy resistance lady THORN FIT służą do wykonywania szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz…

 • 99,90 

  ZESTAW TEKSTYLNYCH TAŚM RESISTANCE THORN FIT TEXTILE Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Taśmy zostały utkane ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia naciągania skóry. Dzięki zestawowi taśm można zrealizować zróżnicowane plany treningowe,…

 • 99,90 

  Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Taśmy zostały zaprojektowane z myślą o kobietach – zarówno, jeśli chodzi o kolorystykę jak i siłę oporu. Taśmy Thorn Fit textile Lady utkane zostały ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i…

Trening i wysiłek fizyczny nie zawsze musi wiązać się ze skomplikowanymi maszynami i podnoszeniem ciężarów. Istnieje wiele ćwiczeń, które dostarczają nam odpowiednią ilość ruchu, poprawiają kondycję i zwiększają wydolność organizmu. Trening mobility, jak sama nazwa wskazuje, ma zwiększać mobilność naszego ciała. Mianem mobilności określamy zdolność organizmu do wykonania ruchu w stawie, w określonym zakresie, dzięki jednoczesnej współpracy układu nerwowego oraz mięśniowo-szkieletowego. Niestety siedzący tryb życia i brak ruchu nie sprzyjają mobilności naszego ciała. Tutaj z pomocą przychodzi wspomniany sprzęt mobility, dzięki któremu poprawimy ruchomość stawów, zwiększymy zakres ruchu oraz wydolność mięśni. Mobility przyda się nie tylko osobom, które prowadzą siedzący tryb życia i chcą poprawić zakres ruchu, ale także sportowcom chcącym zwiększyć wydolność swojego organizmu. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria, które przydadzą Ci się do wykonania ćwiczeń mobility w domu i nie tylko. Są to m.in. rollery, gumy, czy też taśmy.

Co daje trening mobility?

Ćwiczenia mobility cieszą się rosnącą popularnością ze względu na liczne korzyści, jakie przynoszą. Przede wszystkim jest to zwiększenie wyżej wspomnianej mobilności ciała, jednak na tym jego zalety się nie kończą. Należy również wspomnieć o korekcji postawy ciała, zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia kontuzji stawów, ścięgien i mięśni, a także zmniejszeniu bólu w poszczególnych partiach ciała, np. bólu pleców wynikającego z siedzącego trybu życia. Mobilność ciała zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego trening mobility z wykorzystaniem gum, piłek i mat polecamy również tym osobom, które zauważają pierwsze oznaki starzenia się ciała. Dzięki temu zachowasz sprawność ruchową na dłużej.

Mobility to także stretching, czyli rozciąganie – są to ważne ćwiczenia dla sportowców, którzy intensywnie trenują, np. przygotowując się do zawodów. Ćwiczenia mobility zminimalizują napięcie i przyspieszą regenerację mięśni. Jak widać, trening mobility przyda się każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania czy wieku, dlatego warto wyposażyć swoją domową siłownię w niezbędne akcesoria.

Akcesoria do treningu mobility

Trening mobility jest prosty i przyjemny. Wystarczy wyposażyć się w matę, gumową piłkę, czy taśmę oporową (mini lub superband). Obecnie coraz więcej siłowni poszerza swoje wyposażenie o akcesoria do treningu mobility. Niemniej jednak te ćwiczenia możesz również wykonywać w domu lub na świeżym powietrzu, w zależności od preferencji czy warunków atmosferycznych. Podstawowym ćwiczeniem mobility jest stretching, do którego przyda się specjalna mata. Dzięki niej nie będziesz odczuwać dyskomfortu, wykonując ćwiczenia na podłodze. Warto wyposażyć się także w taśmę oporową, dostępną w wersji light, medium i heavy lub w zestawach. Możesz zatem wybrać odpowiednią do swoich możliwości, jednocześnie zwiększając efektywność ćwiczeń. Taśmę możesz wykorzystać do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Mobility to także ćwiczenia z piłką w domu, która umożliwi Ci trenowanie dynamicznej siły i wzmocnienie stabilności układu mięśniowego. Oprócz tego do treningu mobility oferujemy rollery, poduszki do balansowania, kołyski do brzuszków i piłki.

Trwałe i wytrzymałe akcesoria

Aby bezpiecznie korzystać z akcesoriów mobility, muszą one być przede wszystkim wytrzymałe. Dzięki temu unikniesz np. pęknięcia taśmy porowej w trakcie ćwiczeń. Oferowane przez sklep Thorn Fit akcesoria do ćwiczeń wyróżniają się dużą trwałością, dzięki czemu będą Ci służyć podczas treningów przez wiele lat. Szeroka oferta pozwoli wybrać odpowiedni sprzęt w zależności od Twoich potrzeb i stopnia zaawansowania. Trening z naszymi produktami przyniesie Ci dużo satysfakcji oraz zwiększy efektywność wykonywanych ćwiczeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów do treningu mobility: mat, rollerów, piłek, taśm oporowych, poduszek do balansowania oraz kołysek do brzuszków. W razie pytań służymy pomocą. Z przyjemnością doradzimy w wyborze wyposażenia odpowiedniego zarówno do domu, jak i siłowni czy klubów fitness.