Mata Fitness THORN FIT Performance Studio Mat

119,90 

Miękka, komfortowa i lekka mata treningowa o wymiarach 120×60 cm wykonana PCV z laminowaną pianką. Tekstura powierzchni zapobiega ślizganiu się i jest odporna na zabrudzenia.

 

Dostępne

SKU: 5908277301750 Kategorie: , , , , Tag:

MATA DO ĆWICZEŃ THORN FIT PERFORMANCE STUDIO MAT

Została wykonana z PCV z laminowaną pianką. Taka konstrukcja znakomicie absorbuje energię, a pianka jest miękka i łatwo dopasowuje się.
Mata ze względu na swoją dużą wytrzymałość i sztywność jest zalecana do stacjonarnego wykorzystania w profesjonalnych siłowniach oraz w domu, ma 8 mm grubości i niewielkie wymiary 120×60 cm oraz posiada specjalne uchwyty do zawieszenia na ścianie. Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze oraz podczas wykonywaniu ćwiczeń.
Mata fitness jest polecana szczególnie dla alergików – zamknięte struktury komórek tej maty zapobiegają absorpcji potu, brudu itp. Materiał PCV bezpieczny dla zdrowia.
Wymiary 120×60 cm zapewniają powierzchnię, na której wygodnie wykonasz dowolne ćwiczenia, łącznie z rozciąganiem i treningiem mobilności ruchowej.
Mata treningowa znacznie zwiększa wygodę ćwiczeń na siłowni i w salach gimnastycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana w domu. Dodatkowo pozwala na zawieszenie na ścianie.

Zakres użytkowania:

trening, joga, mobility, rehabilitacja, stretching

Specyfikacja:
 • materiał: PCV z laminowaną pianką
 • długość: 120 cm
 • szerokość: 60 cm
 • grubość: 8 mm
 • rozstaw oczek: 46,5cm (mierzone od wewnętrznej strony oczek)
 • waga:
 • specjalna struktura zapobiega zabrudzeniom i ślizganiu

Może spodoba się również…

 • 39,90 

  Taśmy superbands THORN Fit umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe.

 • 24,90 

  ZESTAW TAŚM THORN FIT LADY BAND SET Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki zestawowi taśm można zrealizować zróżnicowane plany treningowe, zarówno w domu jak i przestrzeni treningowej. Taśmy resistance lady THORN FIT służą do wykonywania szeregu ćwiczeń aktywacyjnych […]

 • -12% Off
  69,90 

  Spine Roller został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność. Niezależnie czy jest użytkowany, aby zminimalizować ból czy też jako codzienny trening mobility, roller jest skonstruowany tak aby jednocześnie pobudzać i rozluźniać głęboką tkankę mięśniową. Spine Roller jest znacznie dłuższy niż pozostałe wałki na rynku. Jego […]

 • -64% Off
  24,90 

  Taśma oporowa do ćwiczeń marki Thorn Fit o to wszechstronne akcesorium do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Wielofunkcyjne i łatwość przechowywania to główne zależy taśmy.