Mata do ćwiczeń Thorn Fit Performance Studio Mat

119,90 

Miękka, komfortowa i lekka mata treningowa o wymiarach 120×60 cm wykonana PCV z laminowaną pianką. Tekstura powierzchni zapobiega ślizganiu się i jest odporna na zabrudzenia.

 

Dostępne

Kod produktu: 5908277301750 Kategorie: , , ,

Opis

MATA DO ĆWICZEŃ THORN FIT PERFORMANCE STUDIO MAT

Została wykonana z PCV z laminowaną pianką. Taka konstrukcja znakomicie absorbuje energię, a pianka jest miękka i łatwo dopasowuje się.
Mata ze względu na swoją dużą wytrzymałość i sztywność jest zalecana do stacjonarnego wykorzystania w profesjonalnych siłowniach oraz w domu, ma 8 mm grubości i niewielkie wymiary 120×60 cm oraz posiada specjalne uchwyty do zawieszenia na ścianie. Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze oraz podczas wykonywaniu ćwiczeń.
Mata fitness jest polecana szczególnie dla alergików – zamknięte struktury komórek tej maty zapobiegają absorpcji potu, brudu itp. Materiał PCV bezpieczny dla zdrowia.
Wymiary 120×60 cm zapewniają powierzchnię, na której wygodnie wykonasz dowolne ćwiczenia, łącznie z rozciąganiem i treningiem mobilności ruchowej.
Mata treningowa znacznie zwiększa wygodę ćwiczeń na siłowni i w salach gimnastycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana w domu. Dodatkowo pozwala na zawieszenie na ścianie.

Zakres użytkowania:

trening, joga, mobility, rehabilitacja, stretching

Specyfikacja:
 • materiał: PCV z laminowaną pianką
 • długość: 120 cm
 • szerokość: 60 cm
 • grubość: 8 mm
 • rozstaw oczek: 46,5cm (mierzone od wewnętrznej strony oczek)
 • waga:
 • specjalna struktura zapobiega zabrudzeniom i ślizganiu

Może spodoba się również…

 • 89,00 

  Roller MTR PRO XL To szerszy wariant rollera MTR PRO. Jego szerokość to 44cm. Został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność. Niezależnie czy jest użytkowany, aby zminimalizować ból czy też jako codzienny trening mobility, roller jest skonstruowany tak aby jednocześnie pobudzać i rozluźniać głęboką…

 • Oczekiwanie na dostawę
  299,00 

  Nasze taśmy superband to wszechstronne akcesoria do ćwiczeń siłowych, rozciągających i stabilizujących. Taśmy superbands THORN+fit umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe. Ze względu na swoją wielofunkcyjność i łatwość przechowywania taśmy superbands mogą być wykorzystywane do treningu funkcjonalnego wykonywanego w warunkach domowych. Przy użyciu…

 • 79,00 

  ROLLER PRO DENSITY Został stworzony zarówno dla amatorów i profesjonalistów, dla których rolowanie jest jednym ze stałych elementów codziennego treningu. Roller Pro Density jest wykonany z wysokiej jakości pianki EVA, o gęstości strukturalnej pozwalającej na komfortowe rolowanie wszelkich partii mięśniowych. Dodatkowo Roller Pro Density został wyposażony w specjalną strukturę zapobiegającą…

 • 34,90 

  Taśmy resistance bands to doskonałe narzędzie do treningu mobility. Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrzewkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych. Nasze taśmy resistance bands to również wszechstronne akcesoria do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom. Zakres użytkowania mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja Specyfikacja ultra cienka, elastyczna i wytrzymała pętla…