Zestaw taśm THORN FIT resistance band set (one pack)

-29% Off

24,90 

Dostępne

SKU: 5902701512347 Kategorie: , , , , , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 24,90 

ZESTAW TAŚM THORN FIT BAND SET

W ofercie naszego sklepu THORN FIT znajdziesz zestawy taśm Resistance Band, które ze względu na swój kształt i rozmiar nadają się do wielu rodzajów treningów, a także do rozgrzewek czy rehabilitacji. Nasze taśmy Resistance Band są bardzo wytrzymałe, cienkie i elastyczne, wykonane są z wysokiej jakości gumy lateksowej. Oferujemy również wersję LADY taśm Resistance Band, odznaczającą się mniejszą siłą oporu, będącą doskonałym wyborem na początek ćwiczeń.

Taśmy do ćwiczeń to doskonałe urozmaicenie codziennych treningów. Można je stosować w niemal każdej aktywności fizycznej. Przynoszą wspaniałe rezultaty i angażują do pracy wiele różnych partii mięśni. Osobom początkujących lub powracającym do sportu po kontuzjach zaleca się użycie taśm o mniejszej sile oporu, natomiast dla osób wykonujących bardziej intensywne i siłowe treningi lepiej sprawdzą się grubsze, mocniejsze i dłuższe taśmy. Używając taśm treningowych, mamy pewność, że mięśnie powierzchowne i głębokie są stale napięte, co pozwala na zwiększenie skuteczności każdego ćwiczenia, poprawę mobilności stawów i zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji. Z tych przyczyn są tak chętnie wykorzystywane na potrzeby rehabilitacji. Wprowadzenie do treningu ćwiczeń z zastosowaniem m.in. taśm Resistance Band to świetny sposób na spalanie kalorii, ujędrnienie skóry, a nawet pozbycie się cellulitu.

Taśmy do treningów sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach różniących się między sobą szerokością, długością i oporem, przy czym ta druga opcja jest o wiele korzystniejsza, gdyż pozwala na szerszy zakres możliwości zastosowań. Różnice w oporach taśm zazwyczaj są oznaczone różnymi kolorami. Dla osób początkujących w treningu z taśmami zakup zestawu to idealne rozwiązanie pozwalające sprawdzić, które taśmy będą najbardziej odpowiednie dla ich potrzeb. Jak w przypadku każdego treningu warto zacząć ćwiczyć od mniejszych oporów i stopniowo je zwiększać. W ten sposób wykonywany trening będzie bezpieczny i przynoszący dobre efekty.

Taśmy resistance bands to doskonałe narzędzie do treningu mobility. Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrzewkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych.
Nasze taśmy resistance bands to również wszechstronne akcesoria do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom.

Zakres użytkowania

mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja

Specyfikacja:

 • ultra cienka, elastyczna i wytrzymała pętla z gumy lateksowej
 • wymiary: 500mmx50mmx0,65 / 0,95 / 1,25mm

Mobility z taśmą do ćwiczeń

Wraz z Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Paweł Szuba przygotowaliśmy dla Was poradnik Mobility na obręcz barkową. Kilka prostych ćwiczeń z wykorzystaniem piłki Lacrosse i taśm do ćwiczeń pomoże w kontuzjach, bólem oraz poprawi mobilność obręczy barkowej.

Sprawdź taśmy do ćwiczeń!

Sprawdź piłki!

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  99,90 

  Zwarta i wytrzymała mata do balansowania Stability Pad Thorn Fit zapewnia optymalny efekt amortyzacji i kontrolowanej niestabilności, które są wykorzystywane w treningu siłowym oraz rehabilitacji, zwiększa również stabilność ruchową.

   

 • -25% Off
  14,90 

  Piłka lacrosse jest najprostszym i najbardziej efektywnym narzędziem do zwiększania mobilności. Jest również niezastąpiona przy rozbijaniu napięć w splotach mięśniowych, powięziach i punktów trudnych do rozmasowania.

 • -24% Off
  56,90 

  Mata do ćwiczeń jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie (mata ma 4 mm grubości i waży tylko 525g). Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze. Mata treningowa – polecana alergikom.

 • Oczekiwanie na dostawę
  19,90 

  Taśmy superbands THORN FIT umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe.