Seria TAKTYCZNA

Filtry
Gotowe

7 Products

 • - 10 % Off
  399,00 649,00 

  CrossFit’owy klasyk w militarnym wydaniu używany m.in w treningu/WOD o nazwie MURPH. Trening w kamizelce obciążeniowej to jeden z najprostszych sposobów, aby zintensyfikować treningi, które stale wykonujesz.

  Pozostałe wersje kolorystyczne:

  WAGA WŁASNA KAMIZELKI BEZ OBCIĄŻENIA: 1,5 kg
  Dodatkowe obciążenie wybierz z listy poniżej.

 • 399,00 649,00 

  CrossFit’owy klasyk w militarnym wydaniu używany m.in w treningu/WOD o nazwie MURPH. Trening w kamizelce obciążeniowej to jeden z najprostszych sposobów, aby zintensyfikować treningi, które stale wykonujesz.

  Pozostałe wersje kolorystyczne:

   

  WAGA WŁASNA KAMIZELKI BEZ OBCIĄŻENIA: 1,5 kg
  Dodatkowe obciążenie wybierz z listy poniżej.

 • 99,00 

  Pas Thorn Fit Ripstop weightlifting jest lekką alternatywą dla klasycznych skórzanych pasów. Zapewnia mocne i stabilne wsparcie odcinka lędźwiowego podczas przysiadów, rwania i martwego ciągu. Pas zapinany jest na długi, szeroki rzep i wyposażony jest w klamrę z ruchomą tuleją dzięki której możemy w pełni dopasować stopień zapięcia. Pozwala to na […]

 • -15% Off
  101,15 

  Wygodna i funkcjonalna czapka z daszkiem wykonana z wysokiej jakości materiału. Idealnie chroni głowę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Możliwość przypięcia rzepów i personalizacji czapki!

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 300 zł
 • 349,00 

  Wykonany z nylonu balistycznego o splocie Oxford 600D, odpornego na rozdzieranie i przecieranie.
  Wszystkie kieszenie są zamykane na zamki błyskawiczne – grube, spiralne, z podwójnymi suwakami, których praca jest szybka i płynna. Zamki głównej komory oraz komór bocznych zabezpieczone są zewnętrznymi listwami.

  Pozostałe wersje kolorystyczne:

 • 349,00 

  Wykonany z nylonu balistycznego o splocie Oxford 600D, odpornego na rozdzieranie i przecieranie.
  Wszystkie kieszenie są zamykane na zamki błyskawiczne – grube, spiralne, z podwójnymi suwakami, których praca jest szybka i płynna. Zamki głównej komory oraz komór bocznych zabezpieczone są zewnętrznymi listwami.

  Pozostałe wersje kolorystyczne:

Z unikatowej kolekcji TAKTYCZNEJ jesteśmy szczególnie dumni – to nasza oryginalna seria Thorn Fit, znajdująca coraz szersze grono odbiorców. Produkty, które znalazły się w tej kolekcji, przeznaczone są dla osób chcących osiągać więcej i sięgać dalej – pokonując kolejne wytrzymałościowe bariery swojego ciała. Nasz sprzęt taktyczny został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoje zadanie. Nieodmiennie stawiamy na wysoką jakość stosowanych materiałów – tylko to zagwarantuje, że wyposażenie taktyczne przetrwa w terenie.

Kamizelki taktyczne

Do treningów funkcjonalnych, crossfit’u, WOD/MUPRH i kondycyjnych powszechnie stosowane są kamizelki taktyczne. Są to kamizelki „obciążeniowe, przygotowane w taki sposób, aby wyposażyć je w płyty obciążeniowe o różnych wagach. To bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny sposób na zintensyfikowanie treningów oraz sukcesywną poprawę kondycji. Mimo jej oczywistej funkcji wykorzystane do produkcji kamizelki elastyczne i trwałe materiały pozwalają na idealne dopasowanie się jej do ciała, niezależnie od wykonywanych ćwiczeń. Wszystko to dzięki zastosowaniu dziesięciu miękkich, trójwymiarowych paneli z mikro-siatką. Ich zadaniem jest stworzenie tuneli wentylacyjnych dla ciała i zwiększenie stabilności partii pleców, ramion i klatki piersiowej. Sama kamizelka obciążeniowa ARMY GREEN waży 1,5 kg, co stanowi świetny punkt wyjścia do podciągania z obciążeniem lub sprintu. Można ją uzupełnić dostępnymi w zestawie dwiema płytami-wkładami, zwiększającymi jej masę. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych.  

Plecak taktyczny – podstawowe wyposażenie taktyczne

Nieodłącznym elementem treningów na świeżym powietrzu i podnoszenia swojej wytrzymałości jest odpowiednie wyposażenie taktyczne. Nasze plecaki taktyczne zostały wykonane z tego samego, co kamizelki, wytrzymałego nylonu, odpornego na większość uszkodzeń mechanicznych, w tym przecieranie. Również i w tym przypadku pomyśleliśmy o odpowiedniej wentylacji pleców, szczególnie podczas wysokich temperatur i zastosowaliśmy szelki z piankowym wypełnieniem oraz poszyciem typu “mesh”. Dla maksymalnej wygody użytkownika zewnętrzne wymiary plecaka można dowolnie modyfikować i zmniejszać za sprawą pasów kompresyjnych. Pasy umożliwiają także zachowanie niezbędnej stabilności w chwili, kiedy centralna komora pozostaje pusta.

Plecak wykorzystywany jako sprzęt taktyczny powinien być przede wszystkim funkcjonalny – 40-litrowy plecak Division dostępny w naszej ofercie został wyposażony w komorę środkową i główną, a także kilka kieszeni bocznych, przeznaczonych do przechowywania kluczy, telefonu czy innych drobiazgów. System troczenia MOLLE to kolejny powód, dla którego warto bliżej zainteresować się tym modelem. Troczki pozwalają na zamocowanie przedmiotów na zewnątrz plecaka. D-Ringi na szelkach dają możliwość zaczepienia plecakiem jeszcze innych przedmiotów, jak tradycyjny bidon na wodę.

Nie zapomnij o dodatkach

Kolekcja stylizowana na militariach nie może pominąć naszywek Thorn Fit velcro. To zestaw czterech naszywek z rzepami do indywidualizacji sprzętu Thorn Fit. Co więcej, poszczególne elementy kolekcji taktycznej wzajemnie się zazębiają. Tak jest w przypadku plecaka taktycznego, kamizelki, pasów do podnoszenia ciężarów czy męskiej czapki z daszkiem. Dodatkowe naszywki to świetna dekoracja, jednocześnie korespondująca z całą serią, niewymagająca szycia.

Uzupełnienie serii w wielkim stylu

W skład kolekcji taktycznej wchodzą również bardzo praktyczne, sportowe czapki snapback. Odpowiednio wentylowane, z dość dużym daszkiem osłaniającym od słońca i regulacją z tyłu, sukcesywnie rewolucjonizują podejście Klientów do sportowych czapek z daszkiem. Czapka to nie tylko wyznacznik stylu i dobrego smaku, ale głównie ochrona przed nadmiernym promieniowaniem. Wysoka jakość materiałów nie pozwala na przebarwienia czy mechacenie się. Uzupełnieniem kolekcji w wielkim stylu jest Pas Ripstop Weightlifting black”, przeznaczony do stabilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas wykonywania najbardziej obciążających treningów.