Plecak THORN FIT Mission Backpack 40L black

349,00 

Wykonany z nylonu balistycznego o splocie Oxford 600D, odpornego na rozdzieranie i przecieranie.
Wszystkie kieszenie są zamykane na zamki błyskawiczne – grube, spiralne, z podwójnymi suwakami, których praca jest szybka i płynna. Zamki głównej komory oraz komór bocznych zabezpieczone są zewnętrznymi listwami.

Pozostałe wersje kolorystyczne:

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

W zestawie taniej!

SKU: 5902701513771 Kategorie: , , , , Tagi: ,

PLECAK TAKTYCZNY THORN FIT MISSION BLACK

O pojemności 40 litrów wykonany został z nylonu balistycznego o splocie Oxford 600D, odpornego na rozdzieranie i przecieranie.
Wszystkie kieszenie są zamykane na zamki błyskawiczne – grube, spiralne, z podwójnymi suwakami, których praca jest szybka i płynna. Zamki głównej komory oraz komór bocznych zabezpieczone są zewnętrznymi listwami.
System nośny gwarantuje wygodę ze względu na panelową, anatomicznie dostosowaną budowę oraz dodatkowy pas piersiowy. Profilowany system nośny (zarówno szelki jak i plecy) wyposażono w poszycie z komfortowej pianki i niehaczącego materiału.
Boczne ścianki posiadają po dwa, regulowanej długości pasy zapinane dużymi klamrami. Służą one do kompresji plecaka (zmniejszenia jego pojemności z uwzględnieniem zawartości) oraz mogą być przydatne do stabilnego mocowania przenoszonych na zewnątrz plecaka elementów takich jak kurtka, roller, kamizelka taktyczna czy pas do podnoszenia ciężarów.
Plecak Division wewnątrz posiada osoboną przestrzeń do bukłaka systemu hydracyjnego wyposażoną w 2 plastikowe zaczepy, specjalny rzep oraz otwór do wyprowadzenia wężyka. W razie potrzeby, w tej przestrzeni można odseparować odzież potreningową.
Szeroki i wytrzymały uchwyt transportowy został umieszczony na środku górnej części komory głównej. Po obu jego bokach znajdują się funkcjonalne wyloty systemu hydracyjnego zabezpieczone klapami z rzepem.

Plecak posiada dużą kieszeń na system hydracyjny oraz 7 niezależnych komór:

 • główną komorę można w całości zapakować sprzętem treniingowym. W przestrzeni pakowej zmieszczą się buty, odzież treningowa, akcesoria treningowe, ręcznik i kosmetyki. Dostęp umożliwia zamek błyskawiczny odpinający całkowicie klapę na trzech krawędziach. W przestrzeni pakowej znajduje się zintegrowany na stałe zaciągany na szybkozłączkę worek, w którym można umieścić obuwie treningowe; 3 kieszenie na akcesoria z wytrzymałą przezroczystą siatką oraz kieszeń ze ścianką wykończoną wodoodpornym materiałem.
 • dwie małe zamykane komory w górnej partii z wbudowanymi płaskimi kieszeniami i siatkowymi kieszonkami zamykanymi na zamek mogące służyć jako miejsce na klucze, telefon, dokumenty itd
 • dwie boczne pionowe komory mogące służyć jako przestrzeń na umieszczenie dodatkowych akcesoriów treningowych lub butli z wodą
 • zewnętrzną dużą, dolną komorę, w której zmieszczą się 2 duże shakery; kieszeń wyposażona jest dodatkowo w organizer, płaskie kieszenie zabezpieczane taśmami, 2 plastikowe zaczepy oraz płaską kieszeń zamykaną na zamek
 • małą komorę na okulary, wyściełaną miękkim materiałem, znajdującą się między systemem nośnym a uchwytem transportowym.
 • naszywki nie są dołączone do plecaka.

Dane techniczne:

 • Model: Mission
 • Pojemność: 40 litrów
 • Materiał: 100% polyester, 600D Oxford
 • Kolor: czarny
 • Wymiary: 530mm x 305mm x 255mm
 • Specjalna konstrukcja taśm
 • Waga: 1,6kg

Plecak wyposażono w panele z rzepem, umożliwiające personalizację plecaka przez przypięcie dodatkowych Rzepów THORN Fit.