O nas

Jesteśmy producentem specjalistycznych produktów i akcesoriów do treningu funkcjonalnego, sportów siłowych, kondycyjnych i fitness.

Przy projektowaniu produktów THORN FIT przywiązujemy wagę zarówno do jakości, funkcjonalności jak i walorów estetycznych.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować grupę produktów, która pozwoli zbudować siłę, wytrzymałość, prędkość i gibkość niezależnie od tego czy ćwiczysz w crossfit box’ie czy domowej siłowni.

Naszym celem jest dostarczenie narzędzi treningowych które pozwolą by przy odpowiednim planie treningowym był jeszcze lepszym sportowcem, niezależnie od dyscypliny sportowej w jakiej się specjalizujesz.

Współpracujemy z interdyscyplinarnymi sportowcami, trenerami personalnymi, rehabilitantami, crossfit boxami oraz klubami fitness.

Wspieramy czołowych zawodników Crossfit -Bronisława Olenkowicza oraz Martynę Krysiak startujących w międzynarodowych zawodach, również w eliminacjach do Crossfit Games.

Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych, promocyjnych a także targach sportowych przybliżających konsumentom nowości produktowe jak i rozwiązania techniczne stosowane w nowoczesnym treningu.

Promujemy zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną mającą na celu przygotowanie siłowe i kondycyjne do wszelkich formy aktywności sportowej.

Nasze motto to:

GET FIT FOR
YOUR PASSION