Kondycyjne

Filtry
Gotowe

27 Products

Kondycyjne – profesjonalny sprzęt do ćwiczeń

Jeśli szukasz urządzeń do treningu siłowego, znalazłeś się w idealnym miejscu. Dzięki dostępnym w katalogu produktom wygodnie wykonasz ćwiczenia z obciążeniem, maksymalizując ich efekty. Przygotowaliśmy pakiet popularnych sprzętów treningowych dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Łatwo znajdziesz urządzenia idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników crossfitu. Oferujemy skrzynie, liny, sanki, maczugi, młoty i kamizelki obciążeniowe. To funkcjonalne akcesoria przydatne nie tylko podczas treningów w zamkniętym pomieszczeniu, ale także w trakcie ćwiczeń na świeżym powietrzu. Sprzęt do ćwiczeń siłowych pomoże zbudować masę mięśniową lub zredukować tkankę tłuszczową. Co ważne dzięki swoim gabarytom nadaje się także do domowych siłowni, a z poszczególnych produktów śmiało skorzystasz w mieszkaniu o niewielkim metrażu.

Kamizelki obciążeniowe

Do kondycyjnych produktów, chętnie wybieranych przez klientów, zaliczają się kamizelki obciążeniowe. Akcesoria pozwalają zintensyfikować prowadzone treningi i uzyskać lepsze efekty ćwiczeń. Ten sprzęt do ćwiczeń posiada regulowaną wagę. Służą do tego specjalne wkłady. Za ich sprawą masa własna produktu potrafi wzrosnąć do nawet kilkudziesięciu kilogramów. Kamizelkę wykorzystuje się podczas różnego rodzaju zajęć, poczynając od ćwiczeń kalenistycznych, a na sprintach kończąc. Jest to możliwe ponieważ akcesorium posiada przemyślaną konstrukcję. Cechuje się elastycznością oraz łatwo dopasowuje się do ciała, zapewniając swobodny zakres ruchu. Szybko docenisz komfortową wyściółkę w obszarze ramion i klatki piersiowej. Dodatkowo warto wspomnieć o dość uniwersalnym rozmiarze urządzenia, dzięki czemu z pojedynczego produktu skorzysta wiele osób.

Akcesoria do treningu grupowego

Każdemu, kogo nie ogranicza miejsce, polecamy sprzęt do ćwiczeń siłowych o przeznaczeniu grupowym. Na tym polu wyróżnia się Thorn Fit Worm w wersji 2- lub 4-osobowej. To świetne narzędzia do treningu z teamem, wykonane z wytrzymałego materiału klasy oxford, odpornego na przetarcia. U podstaw akcesorium leży nierównomierna dystrybucja wagi. Ćwiczenia angażują do pracy mięśnie stabilizujące, ponieważ środek ciężkości sprzętu pozostaje zmienny. Poza tym trening z urządzeniem oddziałuje na różne partie ciała, pozwalając rozwijać mięśnie w bezpiecznych warunkach. Fit Worm składa się z pokrowca i znajdujących się w jego wnętrzu worków z granulatem. Zewnętrzną powłokę wzmocniono specjalnymi szwami. Chociaż produkt ma spore gabaryty nie trzeba martwić się o jego dostarczenie. Worm wysyłamy w częściach. Ich złożenie zajmują krótką chwilę, po czym można przystąpić do zajęć.

Skrzynie i liny

W ofercie musiały pojawić się skrzynie i liny od lat kojarzone z treningiem siłowym oraz crossfitem. Zacznijmy od tych pierwszy. Produkowane przez nas skrzynie zaprojektowano z myślą o treningu plyometrycznym. W ich rdzeniu ukryto innowacyjną piankę EVA o sporej gęstości. Produkt umożliwia stabilne wykonywanie powtórzeń, przy okazji minimalizując ryzyko nieprzyjemnych otarć. Akcesorium zazwyczaj spotyka się w sporych siłowniach, ale ze względu na gabaryty (50 x 60 x 75 cm) można je uznać także za dobry sprzęt do ćwiczeń w domu. Poza tym zwróć swoją uwagę na liny znane z wielu filmów treningowych. Posiadają mocny splot i nadają się do stymulacji górnych części ciała (ramion, pleców, korpusu). Średnica produktów pozwala na pewny chwyt. Akcesoria zakończono tworzywem termokurczliwym, aby uniknąć zjawiska rozplatania. Przy okazji materiał pełni rolę antypoślizgowej rękojeści.

Sprawdź ergonomiczne młoty lub maczugi

Multizadaniowym narzędziem treningowym są maczugi. Ten sprzęt do ćwiczeń, podobnie jak wiele już wcześniej wspomnianych, potrafi uaktywnić różne mięśnie. Działa na zasadzie nierównomiernie rozłożonej masy. W efekcie wymusza stymulację odmiennych partii ciała. Nie tylko rozwija je, ale przy okazji poprawia koordynację osoby ćwiczącej. Maczuga GADA od Thorn Fit posiada solidną konstrukcję. Dobrej jakości radełkowanie pozwala na pewny chwyt akcesorium. Alternatywę dla maczug stanowią młoty o wadze do 10 kg, stosowane do zróżnicowania planów treningowych. Powstają z dobrej klasy stali konstrukcyjnej, a więc będziesz z nich korzystać przez wiele lat. Tego rodzaju ćwiczenia z obciążeniem dają stosunkowo szybkie efekty. Dzięki nim łatwiej wyrzeźbisz sylwetkę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące, produktów, skontaktuj się z nami. Dokładnie opowiemy o każdym szczególe akcesoriów.

Dodatkowe akcesoria treningowe

Przy treningu funkcjonalnym nawet niewielkie akcesoria potrafią mieć wpływ na ostateczny efekt ćwiczeń, dlatego warto zainwestować chociażby w wygodne uchwyty do pompek. Sprzedajemy je w parach. Jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzą się w domowej siłowni. Łatwo przechowasz je praktycznie w dowolnym miejscu. Z ich pomocą wykonasz głębsze pompki, a przy okazji zredukujesz obciążenie nadgarstków. Poza tym zmiana kąta uchwytów lub ich rozstawu wymusi nieco inną pracę mięśni. W swoim wyposażeniu warto mieć również magnezję w kostce, choć oczywiście nie jest to sprzęt do ćwiczeń w domu. Przed zajęciami rozetrzyj proszek na powierzchni skóry. Zapobiega poceniu oraz zapewnia pewniejszy chwyt. Po magnezję sięgają przedstawiciele różnych dyscyplin sportowych np.: ciężarowcy, wspinacze, lekkoatleci oraz kolarze. Zapraszamy do zakupów. Zadbaliśmy o niskie ceny produktów.