Kettlebells

Filtry
Gotowe

30 Products

 • Oczekiwanie na dostawę
  522,13 

  Kettlebell 32 kg o konstrukcji odlanej z jednej części. Posiada specjalne wyprofilowane płaskie powierzchnie, które chronią ręce oraz zwiększają komfort podczas ćwiczeń. Powierzchnia została pomalowana proszkowo co znacząco zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na utrzymanie się talku na rączce.

 • -30% Off
  676,13 

  Kettlebell 36 kg o konstrukcji odlanej z jednej części. Posiada specjalne wyprofilowane płaskie powierzchnie, które chronią ręce oraz zwiększają komfort podczas ćwiczeń. Powierzchnia została pomalowana proszkowo co znacząco zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na utrzymanie się talku na rączce.

 • -30% Off
  906,85 

  Kettlebell 40 kg o konstrukcji odlanej z jednej części. Posiada specjalne wyprofilowane płaskie powierzchnie, które chronią ręce oraz zwiększają komfort podczas ćwiczeń. Powierzchnia została pomalowana proszkowo co znacząco zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na utrzymanie się talku na rączce.

 • -30% Off
  990,85 

  Kettlebell 44 kg o konstrukcji odlanej z jednej części. Posiada specjalne wyprofilowane płaskie powierzchnie, które chronią ręce oraz zwiększają komfort podczas ćwiczeń. Powierzchnia została pomalowana proszkowo co znacząco zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na utrzymanie się talku na rączce.

 • -30% Off
  1257,13 

  Kettlebell 48 kg o konstrukcji odlanej z jednej części. Posiada specjalne wyprofilowane płaskie powierzchnie, które chronią ręce oraz zwiększają komfort podczas ćwiczeń. Powierzchnia została pomalowana proszkowo co znacząco zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na utrzymanie się talku na rączce.

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 300 zł
 • -21% Off
  109,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 6 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  129,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 8 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  139,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 6 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  189,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 12 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  229,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 16 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  269,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 20 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  299,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 24 kg został pokryty gumową powłoką, która znacząco ogranicza możliwość uszkodzenia podłogi i parkietu. Jest też jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • 79,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 4 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • 139,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 6 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

Mianem kettlebell określamy żeliwny przyrząd do ćwiczeń siłowych. Występuje on w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani sportowcy. Kettlebells jako przyrząd do treningów stosowane były już od końca XIX wieku i do tej pory cieszą się dużym uznaniem miłośników sportu. Dlaczego? Ćwiczenia z kettlebell przede wszystkim wzmacniają mięśnie przedramion, jednak podczas takiego treningu stabilizuje się całe ciało, angażując do pracy wszystkie jego partie.

Dla kogo ćwiczenia z kettlebells

Z tego względu ćwiczenia z kettlebell polecamy osobom, których celem jest zwiększenie siły mięśni oraz ich wytrzymałości, a także wysmuklenie sylwetki. Kettlebells można spotkać w większości siłowni, jednak są one przyrządem, z którego również można korzystać w domowym zaciszu. Wyposażając swoją domową siłownię w kettlebell turniejowy, zdołasz w każdej chwili wykonać ćwiczenia siłowe, bez konieczności pomocy ze strony partnera treningowego. Należy jednak wiedzieć, jak wykonywać te ćwiczenia poprawie, aby uniknąć kontuzji.

Korzyści z ćwiczeń z kettlebell

Trening z kettlebell Thorn Fit nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Przynosi on wiele korzyści zarówno dla naszego ciała, jak i całego organizmu. Jak już wyżej wspominaliśmy, wzmacnia mięśnie i wyszczupla sylwetkę. Regularnie treningi wzmacniają także wytrzymałość oraz poprawiają ogólną kondycję. Zwiększają one także wydolność organizmu, mobilność i elastyczność ciała. Korzyści te przekładają się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, wspomagając odchudzanie. Mówiąc o korzyściach płynących z ćwiczeń z kettlebell, należy również wymienić stabilizację kręgosłupa, zmniejszenie wady postawy, a co za tym idzie – bólu pleców. To między innymi dlatego osoby posiadające pracę siedzącą tak chętnie po nie sięgają. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem z kettlebell Thorn Fit, to zachęcamy do skorzystania z poradników lub pomocy profesjonalisty, który pokaże Ci, jak właściwie wykonywać te ćwiczenia z kettlebells. Sklep nasz oferuje profesjonalne sprzęty tego typu, dlatego z pewnością znajdziesz u nas model dla siebie.

Ćwiczenia HardStyle a Girevoy Sport – różnice

Ćwiczenia z kettlebell dzielą się na dwa główne style – HardStyle i Girevoy Sport. Pierwszy z nich to metoda treningu funkcjonalnego, który wspomaga rozwój w takich dyscyplinach, jak sztuki walki, crossfit i podnoszenie ciężarów. HardStyle, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się dużą intensywnością i małą liczbą powtórzeń. W tej technice należy skupić się na intensywnym wykonywaniu powtórzeń, oddechu oraz odpowiednim napinaniu i rozluźnianiu mięśni.

W stylu Girevoy Sport kładzie się nacisk na jak najlepszą wydajność, co doskonale rozwija wytrzymałość siłową. W przeciwieństwie do HardStyle w Girevoy Sport stawia się na długie serie ćwiczeń. Do tego warto dołożyć także inne aktywności. W naszej ofercie znajdziesz m.in. profesjonalne gryfy, hantle, skakanki itp.

Żeliwne kettlebells dla sportowców

Ofertę sklepu Thorn Fit tworzą profesjonalne kettlebells. Cena tych produktów jest niezwykle atrakcyjna. W asortymencie znajdziesz odważniki o rozmaitej wadze – od 4 kg, do nawet 50 kg. Dzięki szerokiej ofercie zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy znajdą odpowiednie kettlebell dla siebie. Chcielibyśmy zaznaczyć, że oferowane przez nas żeliwne kettlebells są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w profesjonalnych siłowniach. Na naszej stronie znajdziesz odważniki standardowe oraz gumowane.

Pierwsze ćwiczenia z tym przyrządem rozpoczyna się od mniejszego obciążenia, stopniowo je zwiększając, dlatego polecamy zaopatrzyć się w zestaw kettlebell o różnej wadze. Gwarantujemy, że już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń z kettlebell zauważysz znaczną poprawę kondycji i wyszczuplenie sylwetki, dlatego z pewnością warto zainwestować w ten sprzęt. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru kettlebells spełniających Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto wybrać kettlebell żeliwne?

Nasze kettlebells żeliwne to produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły. Zarówno odlew kuli, jak i rączka stworzone są w taki sposób, że zapewniają komfortowe ćwiczenia. Nasze produkty są pozbawione jakichkolwiek zadziorów, np. na rączce pod palcami. Pozwala to na wykonywanie bezpiecznych treningów. Niektóre tanie modele kattebell zawierają wspomniane niedociągnięcia, co sprawia, że trudno je swobodnie wykorzystywać podczas ćwiczeń. Zadbaliśmy również o to, by nasze kettle do ćwiczeń były wyposażone w odpowiedniej wielkości rączkę. Umożliwia to dostosowanie siły chwytu, a zatem zapewnia poprawne wykonywanie ćwiczeń. Kettebell są niezwykle stabilne na podłożu. Dzięki temu możesz urozmaicać dowolnie dopasowywać rodzaje ćwiczeń. Istotne jest jednak właściwe dobranie wagi tych akcesoriów. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania oraz postawy osoby trenującej. Nasz asortyment obejmuje jednak szeroki przedział rozmiarów Kettebell. Zestaw ćwiczeń różnorodnych może wymagać wykorzystania kettle o wielorakiej wadze. Nie tylko nie musisz wówczas się martwić o to, jak intensywny trening chcesz praktykować. Możesz bowiem w zależności od sił dostosować ciężkość kettle.

Kettlebell żeliwny — zalety

Nasze modele kettebell mają szereg zalet. Jako doświadczony producent zapewniamy najwyższą jakość, by zapewnić, jak najwyższą jakość akcesoriów Dlatego właśnie wykorzystujemy do ich stworzenia komponenty o wysokim standardzie.

Niska cena

Ogromną zaletą kattlebell jest niska cena. Staramy się, by zapewnić, jak najniższą opłatę za artykuły. Kettlebell to akcesorium, które świetnie aktywuje mięśnie głębokie. Poprzez regularny trening dążysz do wypracowania doskonałej sylwetki. Kettle, które oferuje nasz sklep, to produkty poręczne i stosunkowo nieduże. Dlatego właśnie można je wykorzystać nie tylko na siłowni, lecz również w domu.

Kettlebell – do ćwiczeń w domu i na siłowni

Małe kształty sprawiają, że łatwo je przechowywać. Mając niewielkie mieszkanie, dzięki temu nie musisz rezygnować z treningów, odbywających się w małej przestrzeni. Zawsze bowiem znajdzie jakiś się pokój, w których możesz schować swoje wyposażenie.

Jak ćwiczyć z kettlebells?

Technika ćwiczeń z kettlebells może być różna. Aby zacząć poprawnie trenować, szczególnie na początku niezbędne są właściwie dopasowane kule. Muszą być one właściwie odważone. Zanim zaczniesz trening, pamiętaj o wykorzystaniu maty lub miękkiej podłogi. Zapewni Ci to bezpieczeństwo, np. w przypadku wyślizgnięcia się akcesoriów i upadku na podłogę. Ćwicząc z użyciem kettlebell, pamiętaj o właściwym przygotowaniu. Podstawą musi być więc dobrze wykonana rozgrzewka. Co więcej, kettle sprawdzą się, gdy lubisz crossfit. Aby poprawnie ćwiczyć z kettlebell, musisz właściwie dobrać sprzęt, a właściwie dobrany ciężar kettli pozwoli Ci na uniknięcie kontuzji.

Profesjonalne kettlebells — cena i oferta

Kettlebells żeliwne to podstawowe wyposażenie naszego sklepu internetowego. Jako doświadczony producent zapewniamy także szereg innych sprzętów, m.in. wyposażenie siłowni. Wszystkie jednak wykonane są z dbałością o szczegóły oraz jakość. Kettle cechuje atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości. Co ważne, nasze kettle dostępne są w różnorodnych rozmiarach, np. 10, 12, 16 kg itp. Możesz więc dopasować je do swoich wymagań. Pamiętaj, że ćwiczenia z kettlebells wpływają m.in. na poprawę koordynacji, wytrzymałości czy równowagi. Te akcesoria stworzono z profesjonalnych materiałów, dlatego służą one na lata. Kettle żeliwne sprawdzają się i są doskonałym narzędziem do rehabilitacji. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych produktów oraz wyboru odpowiedniego wariantu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą Ci dokonać wyboru.