Odważniki żeliwne

Filtry
Gotowe

16 Products

 • Oczekiwanie na dostawę
  79,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 4 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  139,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 6 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • 159,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 8 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • 179,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 10 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • 239,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 12 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 300 zł
 • 289,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 16 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  359,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 20 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  409,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 24 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • 469,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 28 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • Oczekiwanie na dostawę
  529,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 32 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  609,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 36 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  639,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 40 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • 699,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 44 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

 • 789,90 

  Klasyczny odważnik Kettlebell 48 kg jest jednym z najbardziej wszechstronnych przyrządów do ćwiczeń, który można z powodzeniem wykorzystywać w domu, w siłowni czy w Cross Boxie, a kolorowe znaczniki pozwalają na o wiele szybsze dobranie odpowiedniej wagi. Kettlem wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenia, wymachy i wyciskanie.

Aktualnie jednym ze sprzętów najchętniej wybieranych do treningów siłowych jest żeliwny kettlebell. O jego zaletach i korzyściach napisano już dziesiątki wpisów oraz artykułów. Na fali sporego zainteresowania na mapie różnych miejscowości systematycznie pojawiają się nowe miejsce, które proponują programy ćwiczeń oparte właśnie o odważniki. Tak duża popularność nie bierze się znikąd. Oferowane urządzenia w stosunkowo szybkim tempie pozwalają osiągnąć zadowalające rezultaty.

Nie tylko zwiększą wydolność organizmu, ale także pomogą zbudować sylwetkę. Pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie, ułatwiając zachowanie dobrej formy. Najmniejsze kettlebell w katalogu ważą zaledwie kilka kilogramów, a najcięższe blisko 70 kg. Bez problemu znajdziesz także modele pomiędzy tymi dwoma wartościami, zamawiając np. żeliwne odważniki. Wystarczy skorzystać z wygodnych zakupów oraz bezpiecznych form płatności. Zadbamy, abyś szybko otrzymał zamówiony towar. Sprzedajemy wysokiej jakości kettlebell w przystępnej cenie.

Czym właściwie są kettlebells?

W najogólniejszym tłumaczeniu są to żeliwne odważniki o różnej masie np. 10 lub 20 kg. Hantle składają się z odważnika w kształcie kuli, w którą wbudowano solidny uchwyt. Ze względu na swoją ergonomiczną konstrukcję żeliwny kettlebell 12 kg pozwala przeprowadzić treningi nastawione na: siłę, wytrzymałość, zwinność, czy też równowagę. Dzięki różnym rozmiarom z odważników z łatwością korzystają osoby znajdujące się na skrajnie odmiennych poziomach sportowego zaawansowania.

Wraz z rozwojem umiejętności wystarczy przechodzić od mniejszych ciężarów do sprzętów opatrzonych największą masą. Produkty wykonano bardzo solidnie. Zastosowaliśmy najlepszej klasy tworzywo, czuwając nad każdym etapem produkcji. Dbałość o szczegóły pozwoliła nam stworzyć wielofunkcyjne przyrządy dla kobiet i mężczyzn. Dzięki nim wykonasz ćwiczenia bezpiecznie, ciesząc się wygodą w trakcie kolejnych powtórzeń. Aktualnie po żeliwny kettlebell 10 kg chętnie sięgają sportowcy reprezentujący różne dziedziny.

Zalety systematycznego treningu żeliwnymi kettlebell

Jak już wspomnieliśmy prawidłowo wykorzystany żeliwny kettlebell 16 kg przyniesie wiele dobrego. Z jego pomocą wzmocnisz np. mięśnie przedramion. Odważniki angażują do treningu całe ciało, dobrze je stabilizując. Zależnie od zastosowanych ćwiczeń, ułatwią budowanie mięśni lub wysmuklenie sylwetki. Ich zastosowanie jest na tyle uniwersalne i szerokie, że stały się wyposażeniem praktycznie każdej siłowni. Spotkasz je także odważniki w domach. Do treningu z ich użyciem potrzeba niewiele miejsca, dlatego nawet mniejsze mieszkanie zmienisz w salę ćwiczeń.

Oczywiście nie wystarczy kupić produktów. Trzeba wiedzieć, jak użyć żeliwnego kettlebella 8 kg, aby wykonać ćwiczenia poprawnie i tym samym uniknąć zbędnej kontuzji. Systematyczne treningi zwiększą ogólną wydolność organizmu oraz elastyczność ciała. Będą cennym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym kettlebell żeliwny lub odważnik powlekany wzmacnia kręgosłup, co w efekcie może zmniejszyć ból pleców.

Zamów kettlebells wykonane z najlepszych materiałów

Co do zasady pojedynczy żeliwny kettlebell 10 kg pochodzący od różnych producentów będzie miał dość podobną budowę. Różnica tkwi jednak w detalach i to one sprawiają, że z całym przekonaniem jesteśmy w stanie polecić nasze produkty. Wykonano je z bardzo dobrego materiału, przez co są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Każdy detal precyzyjnie dopracowano, dlatego żywotność sprzętu liczy się w latach, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie, w zestawieniu z jego niską cenę.

Postawiliśmy na jednoczęściowy odlew z żeliwa. Produkty posiadają płaski spód, aby łatwo było je odstawić po skończonym ćwiczeniu. Poza tym cechują się gładkim wykończeniem, co pozwala na utrzymanie magnezji. Z żeliwnym kettlebell 12 kg z łatwością wykonasz tureckie podnoszenie, unoszenie, wymachy lub wyciskanie. Ważne, aby do treningów przystąpić z odpowiednią wiedzą. Jeśli jej nie posiadasz, warto porozmawiać z ekspertem. W przypadku pytań dotyczących produktów służymy pomocą. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.