Stojaki na sztangę i hantle

Filtry
Gotowe

12 Products

 • Oczekiwanie na dostawę
  299,00 

  Stojak na bumpery to stabilna i pewna konstrukcja, która pozwala na utrzymanie porządku na sali.

 • Oczekiwanie na dostawę
  159,90 

  Regulowany wieszak na maty gimnastyczne pozwala na ich wygodne przechowywanie na ścianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, maty są uporządkowane, zajmują mniej miejsca oraz są zawsze dostępne do użycia.

 • 999,00 

  Stojak dwupoziomowy do bezpiecznego przechowywania odważników Kettlebells. Maksymalne obciążenie półki to 100kg.

 • 899,00 

  Konstrukcja wolnostojąca, która umożliwia poprawne składowanie hantli. Posiada trzy poziomy półek do składowania o szerokości 1,2m każda.  Stojak pomieści Hantle HEX:

  2×2,5 kg, 2×5 kg, 2×7,5 kg, 2×10 kg, 2×12,5 kg, 2x,15 kg, 2×17,5 kg, 2×20 kg, 2×22,5 kg, 2×25 kg

 • 159,90 

  Pasuje do Ławki prostej THORN FIT. Specyfikacja: Szerokość: 46 cm Długość od ściany: 9 cm Szerokość wycięcia na ławkę: 10 cm Mocowane na 4 śruby (dołączone w zestawie) *Uchwyt nie pasuje do ławki regulowanej.

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 300 zł
 • 399,00 

  Thorn Fit 10 Bar Storage to wieszak, który w pełni pozwoli na wykorzystanie miejsca w boxie oraz w domowej siłowni. Konstrukcja umożliwia przechowywanie do 10 gryfów. Posiada specjalne polimerowe wykończenie, które zabezpiecza gryfy przed uszkodzeniem oraz porysowaniem. Składowanie sztang w pozycji horyzontalnej wydłuża ich żywotność.

 • 899,00 

  Zestaw dwóch stojaków Thorn Fit Barbell Rack jest niezbędnym elementem podczas ćwiczeń z sztangą w każdej siłowni, profesjonalnej oraz domowej. Stojaki Barbell Rack są poręczne i łatwe w transportowaniu dzięki wbudowanym kółkom transportowym.

 • 599,00 

  Stojak THORN FIT 9 Bar Holder znaczenie ułatwia organizację przestrzeni treningowej ze względu na swoją kompaktową konstrukcję. Gryfy przechowywane są pionowo, a specjalnie skonstruowane rękawy zabezpieczają i stabilnie utrzymują gryfy a także ułatwiają ich wkładanie i wyjmowanie. Stojak pomieści 9 gryfów olimpijskich. Specyfikacja: tworzywo: stal malowanie: proszkowe wymiary: długość: 45 […]

 • 349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]

 • 1559,00 

  THORNfit Squat Stand jest ergonomicznym narzędziem treningowym, które jest zarówno wytrzymałe i jednocześnie łatwe w użyciu. Squat Stand to stacja treningowa pozwalająca na wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń ze sztangą. Oba wsporniki połączone zostały solidną bazą która znacznie zwiększa funkcjonalność, bezpieczeństwo i stabilizuje całą konstrukcję. • Maksymalne obciążenie: 300kg • Wysokość: […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  249,00 

  WIESZAK NA SKAKANKI THORN FIT SPEED ROPE STORAGE Uchwyt montowany do ściany, którego zadaniem jest odwieszanie skakanek w uporządkowany sposób. Wcięcia pozwalają na odwieszanie skakanek zarówno na lince jak i na rękojeściach. Jeden stojak posiada 10 slotów.  Specyfikacja: Długość: 47,5 cm Wysokość: 12 cm Głębokość:10,5 cm Maksymalne obciążenie: 5kg

 • 399,00 

  Wieszak ścienny na 5 gryfów wykonany z stali o wadze 2x2kg montowany do ściany.

Stojaki są ważnym elementem każdej siłowni. Dzięki stojakom na sztangi i hantle zachowasz porządek i bezpieczeństwo. Możesz umieścić i posegregować na nich wiele sprzętów siłowych czy fitness. Taka segregacja wyposażenia siłowni, ułatwia sięganie po nie ćwiczącym. Sprzęty nie są porozrzucane. Trening staje się wygodny i sprawny. Stojaki z naszej oferty są funkcjonalne i przede wszystkim stabilne. Uporządkowane przyrządy do ćwiczeń są bardzo cenione przez użytkowników siłowni i klubów fitness. W dużym stopniu podnosi renomę takiego miejsca. Nikt nie chce spędzać czasu na ćwiczeniach w nieuporządkowanym odpowiednio miejscu.

Stojaki na sztangi

Treningu siłowe, szczególnie przy użyciu ławeczek do ćwiczeń nie obędą się bez dobrego stojaka pod sztangę. Jest to miejsc, z którego zabieramy ciężar, a jednocześnie powrócimy z nim po skończonej serii. Musi to być naprawdę stabilna konstrukcja. Wiedząc, jak wiele, w różnych znaczeniach, spoczywa na stojaku do sztangi, warto mieć pojęcie, czym powinien odznaczać się dobry sprzęt tego typu. Najważniejsza jest wysoka jakość wykonania poszczególnych kompozytów, gdyż to one zapewnią wytrzymałość całej konstrukcji. Warto wybierać stojaki pod sztangi, które są spawane, a nie rozkręcane. Ten sposób konstrukcji sprawia, że całość będzie bardziej stabilna — zmniejszy możliwość chwiania się, co nie tylko dekoncentruje, ale może być bardzo niebezpieczne dla ćwiczącego. Bardzo ważnym aspektem dobrych stojaków sztanga są jego możliwości regulacji. Sprawia to, że niezależnie od wzrostu i fizycznych możliwości, sztangę można będzie umieścić na takiej wysokości, aby trening był komfortowy, a nie niezręczny. Nie można też ominąć dobrej, dużej podstawy, która powinna być wykończona antypoślizgowym materiałem. Należy pamiętać, że nawet najlepszy stojak na sztangę nie pomoże, jeśli podłoże będzie nierówne.

Stojaki na hantle

Hantle to jedne z ważniejszych sprzętów znajdujących się na siłowni, które umożliwiają ćwiczenie różnych partii ciała. Bardzo ważne jest ich odpowiednie przechowywanie. Umożliwia to stojak do hantli z naszej oferty Thorn Fit. Jest to bardzo ważne w przypadku sprzętu, który jest narażony na duże obciążenia i wymaga solidnej konstrukcji. Taką właśnie mają nasze stojaki na hantle, które są spawane przez najlepszych spawaczy z wytrzymałych profili o przekroju 30x30x2 oraz 40x40x2, co zapewnia ich bardzo wysoką wytrzymałość. W ofercie naszego sklepu znajdą państwo wiele różnych rodzajów wysokiej jakości stojaków. Podstawowym artykułem w tej zakładce jest mały stojak na hantle o udźwigu do 200 kg. Jest to jednopoziomowa konstrukcja z profili 30 × 30. Oferujemy także inne wersje tego stojaka. Dwu- i trzypoziomowe stojaki mają zwiększoną wytrzymałością nawet do 300 kg. W naszej ofercie znajdą państwo również stojaki umożliwiające umieszczenie na nich nie tylko hantli, ale również przedmiotów takich jak gryfy czy dodatkowe obciążenie. Stojaki na hantle te posiadają wzmocnioną konstrukcję z profila 40 × 40 i umożliwiają umieszczenie na nich ciężaru o masie do 400 kg.

Jaki wybrać stojak na siłownię?

Stojaki na siłownię należy wybrać w taki sposób, aby był dopasowany do takich obciążeń, jakie się posiada lub planuje kupić. Dobrze wyposażona siłownia powinna by zaopatrzona w stojaki na sztangę, gryfy i ciężary, na hantle, na obciążenia do ławek kulturystycznych oraz stojaki na obciążenia olimpijskie. Wyróżnić można także do przechowywania na nich różnego rodzaju ciężarów, tak zwane wielofunkcyjne. Przede wszystkim powinno się wybrać stojak na siłownię, który posiada certyfikaty oraz normy bezpieczeństwa niegrążące zdrowiu. Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń siłowych, inwestując w profesjonalne stojaki pod sztangę i hantle. Prezentowany sprzęt zapewnia możliwość regulacji wysokości stojaków (każdego z osobna), a tym samym pozwala na ich idealne dopasowanie do wszystkich potrzeb każdej osoby. Wyposażenie skompletowane z naszej oferty sklepu Thorn Fit, sprawdzi się zarówno w tradycyjnej siłowni, jak i w domu, zwiększając wygodę ćwiczeń ze sztangą czy hantlami.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze stojaki na sztangę i hantle?

W każdym treningu cenimy sobie możliwość zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń, ale też możliwość zorganizowania przestrzeni w sposób, jaki im najbardziej odpowiada. Nasze stojaki nadają się do różnego typu pomieszczeń – od domowych siłowni nawet niewielkich rozmiarów po w pełni profesjonalne siłownie, zrzeszające dziesiątki użytkowników. Materiały, z jakich wykonane są stojaki na sztangę, gwarantują długoletnią trwałość, solidność konstrukcji oraz wytrzymałość podczas intensywnych, wyczerpujących treningów, a także podczas wygodnego przechowywania sprzętu. Jeśli na poważnie rozważasz rozpoczęcie pracy nad sobą i ćwiczeń pozwalających rozbudować m.in. mięśnie klatki piersiowej, pleców oraz ramion czy nóg, taki sprzęt powinien być dla Ciebie jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia. Dzięki stojakowi nie tylko będziesz mógł wygodniej i bezpieczniej wykonywać kolejne powtórzenia, ale również poszerzysz znacznie repertuar urządzeń do ćwiczeń oraz samych treningów.

W ofercie THORN FIT znalazły się różne rodzaje stojaków na sztangę i hantle, abyś jak najlepiej mógł dopasować wyposażenie swojej własnej siłowni do potrzeb – czy swoich własnych, czy Twoich Klientów. Wśród nich nie mogło zabraknąć takich pozycji jak: stojaki na bumpery na kółkach, uzupełnionych przez wieszaki na maty, stojaki na hantle, wieszaki na ławkę czy stojaki na obciążenie lub na skakanki oraz stojaki do przysiadów. Każda konstrukcja została wykonana z solidnych materiałów – nasze stojaki na sztangę to malowana proszkowo stal, odporna na niesprzyjające warunki, na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. To ten element wyposażenia siłowni, którego z pewnością nie może u Ciebie zabraknąć. W zależności od modelu wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich mocowanie było solidne i nie stanowiło zagrożenia, za to pozwoliło optymalnie zagospodarować całą dostępną przestrzeń, niezależnie od jej ilości. Dlatego nasze stojaki na sztangę świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.