Hantle

Filtry

Gotowe
 • Oczekiwanie na dostawę
  749,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 50 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 709,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 47,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  659,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 45 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 629,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 42,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 29,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 1 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 59,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 1 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 74,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 2,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 89,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 3 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • car icon

  Darmowa dostawa od 200zł

 • 119,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 4 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 149,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • Oczekiwanie na dostawę
  179,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 6 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 209,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 7 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 229,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 7,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 244,90 

  Hantle Heksagonalne Thorn Fit HEX 2 x 8 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 274,90 

  Hantle Heksagonalne Thorn Fit HEX 2 x 9 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

Trening z hantlami to jedno z najbardziej podstawowych ćwiczeń rozwijających i wzmacniających różne partie ciała. Ćwiczenia przy użyciu hantli hex lepiej stabilizują ciało, a co za tym idzie – korzystnie wpływają na napięcie poszczególnych partii mięśni. Trening z hantlami jest zatem zalecany wszystkim osobom, które chcą zwiększyć masę mięśniową oraz wytrzymałość fizyczną. Sprzyja także równomiernemu rozwojowi poszczególnych partii mięśni. Hantle do ćwiczeń są zatem doskonałym sposobem na urozmaicenie codziennego treningu. Warto także wspomnieć, że można pracować z nimi samodzielnie, bez pomocy partnera treningowego, jak to jest w przypadku ćwiczeń ze sztangą. Hantle do ćwiczeń sprawdzą się zatem zarówno podczas treningu w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnych siłowniach. Jeśli poszukujesz odpowiednich hantli hex do ćwiczeń, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hantle do ćwiczeń – dlaczego warto?

Przede wszystkim hantle do ćwiczeń uważane są za jedne z najbardziej wszechstronnych narzędzi do treningu. Można je wykorzystywać podczas rozmaitych ćwiczeń, wzmacniając wybrane partie mięśni, a możliwości użycia hantli hex są niemalże nieograniczone. Wykorzystasz je do przysiadów, pompek z przyciąganiem hantli czy ćwiczeń na ramiona, barki, nogi, brzuch lub pośladki. Jak widać, wybór ćwiczeń z hantlami jest naprawdę duży, dlatego z pewnością warto zainwestować w taki sprzęt.

hantli warto także korzystać ze względu na osiągane dzięki nim rezultaty. Ćwiczenia z heksagonalnymi hantlami przede wszystkim wysmuklają sylwetkę. Warto także zauważyć, że treningi siłowe pozwalają na spalanie większej ilości kalorii, niż w przypadku treningów cardio. Ćwiczenia z hantlami polecamy zatem tym osobom, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Regularne treningi wraz ze zdrową dietą z pewnością przyniosą satysfakcjonujące efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Trening z hantlami w domu lub na siłowni

Hantle do ćwiczeń, oprócz wyżej wymienionych efektów w postaci zmniejszenia tkanki tłuszczowej i zwiększenia masy mięśniowej, pozytywnie wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu. Już po kilku tygodniach regularnych treningów można zauważyć lepszą koordynację ruchową oraz stabilizację, jednocześnie zwiększając równowagę ciała. Regularne treningi poprawiają także pracę układów krwionośnego i oddechowego, wzmacniając odporność organizmu. Jak widać, hantle do ćwiczeń są wielofunkcyjnym narzędziem, które pozytywnie wpływa na wiele partii naszego ciała, a także cały organizm. Chcąc jednak wprowadzić ten rodzaj treningu do codziennej rutyny, pojawia się pytanie – jaki rodzaj hantli do ćwiczeń wybrać? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym, polecamy zacząć od niewielkiego obciążenia i z czasem je stopniowo zwiększać. W tym przypadku warto zdecydować się na zestaw hantli hex o różnym ciężarze. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz hantle do ćwiczeń o różnej wadze, dzięki czemu możesz je dopasować do stopnia zaawansowania.

Hantle hex do ćwiczeń najwyższej jakości

Ofertę naszego sklepu tworzą hantle do ćwiczeń, określane przez specjalistów jako akcesoria najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów zachowują swój nienaganny wygląd przez długi czas. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że trening z hantlami będzie prosty i skuteczny. Oferowane przez nas sprzęty z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno w prywatnych siłowniach domowych, jak i profesjonalnych. Chcemy, aby nasza oferta trafiała do jak najszerszego grona miłośników sportu, dlatego zadbaliśmy o jej różnorodność. Nasz asortyment tworzą dość lekkie hantle 2 kg, które polecamy początkującym, jak i heksagonalne hantle o wadze 5 kg lub 10 kg, z których korzystają nieco bardziej zaawansowani sportowcy. To jednak nie koniec naszej oferty. Znajdziesz w niej również hantle dla profesjonalistów w treningu siłowym, o obciążeniu nawet do 50 kg. Wierzymy, że w naszym sklepie nabędziesz hantle do ćwiczeń, które zwiększą efektywność Twojego codziennego treningu. Zapraszamy do zakupów.

Profesjonalne hantle do treningu siłowego