Hantle

Filtry
Gotowe

30 Products

 • Oczekiwanie na dostawę
  33,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 1 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 66,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2×2 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimal2xizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 84,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 2,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 99,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2×3 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 139,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 4 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • KARTY PODARUNKOWE

  voucher iconKup Teraz

  DARMOWA DOSTAWA

  voucher iconod 300 zł
 • 169,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2×5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 199,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 6 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 239,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2×7 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 259,90 

  Hantle Heksagonalny Thorn Fit HEX 2 x 7,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 279,90 

  Hantle Heksagonalne Thorn Fit HEX 2×8 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 309,90 

  Hantle Heksagonalne Thorn Fit HEX 2 x 9 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • 349,90 

  HANTLE Heksagonalne Thorn Fit HEX 2×10 kg pozwalają na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przydadzą się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

   

 • Oczekiwanie na dostawę
  219,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 12,5 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

 • 259,90 

  Hantel Heksagonalny Thorn Fit HEX 15 kg pozwala na wykonanie szerokiej gamy jednoręcznych ćwiczeń przez co przyda się w każdej domowej i profesjonalnej siłowni. Gumowa warstwa minimalizuje hałas, ogranicza zużycie hantli i zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem. HEX jest dostępny w szerokim przedziale wagowym od 1 kg do aż 50 kg.

Trening z hantlami to jedno z najbardziej podstawowych ćwiczeń rozwijających i wzmacniających różne partie ciała. Ćwiczenia przy użyciu hantli hex lepiej stabilizują ciało, a co za tym idzie – korzystnie wpływają na napięcie poszczególnych partii mięśni. Trening z hantlami jest zatem zalecany wszystkim osobom, które chcą zwiększyć masę mięśniową oraz wytrzymałość fizyczną. Sprzyja także równomiernemu rozwojowi poszczególnych partii mięśni. Hantle do ćwiczeń są zatem doskonałym sposobem na urozmaicenie codziennego treningu. Warto także wspomnieć, że można pracować z nimi samodzielnie, bez pomocy partnera treningowego, jak to jest w przypadku niektórych ćwiczeń ze sztangą. Hantle Thorn do ćwiczeń sprawdzą się zatem zarówno podczas treningu w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnych siłowniach. Jeśli poszukujesz odpowiednich hantli hex do ćwiczeń, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hantle do ćwiczeń – dlaczego warto?

Przede wszystkim hantle fitness do ćwiczeń uważane są za jedne z najbardziej wszechstronnych narzędzi do treningu. Można je wykorzystywać podczas rozmaitych ćwiczeń, wzmacniając wybrane partie mięśni, a możliwości użycia hantli hex są niemalże nieograniczone. Wykorzystasz je do przysiadów, pompek z przyciąganiem hantli czy ćwiczeń na ramiona, barki, nogi, brzuch lub pośladki. Jak widać, wybór ćwiczeń z hantlami jest naprawdę duży, dlatego z pewnością warto zainwestować w taki sprzęt.

Z hantli warto także korzystać ze względu na osiągane dzięki nim rezultaty. Ćwiczenia z heksagonalnymi hantlami przede wszystkim wysmuklają sylwetkę. Warto także zauważyć, że treningi siłowe pozwalają na spalanie większej ilości kalorii, niż w przypadku treningów cardio. Ćwiczenia z hantlami polecamy zatem tym osobom, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Regularne treningi wraz ze zdrową dietą z pewnością przyniosą satysfakcjonujące efekty w stosunkowo krótkim czasie. W naszej ofercie znajdziesz zestaw hantli 50 kg oraz wiele innych. Doskonale sprawdzą się one jako hantle do pompek, a także innych aktywności. Oprócz tego możesz wyposażyć się w profesjonalną odzież, m.in. koszulki, spodnie, ochraniacze itp.

Trening z hantlami w domu lub na siłowni

Hantle Thorn do ćwiczeń, oprócz wyżej wymienionych efektów w postaci zmniejszenia tkanki tłuszczowej i zwiększenia masy mięśniowej, pozytywnie wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu. Już po kilku tygodniach regularnych treningów można zauważyć lepszą koordynację ruchową oraz stabilizację, jednocześnie zwiększając równowagę ciała. Regularne treningi poprawiają także pracę układów krwionośnego i oddechowego, wzmacniając odporność organizmu. Jak widać, hantle fitness do ćwiczeń są wielofunkcyjnym narzędziem, które pozytywnie wpływa na wiele partii naszego ciała, a także cały organizm. Chcąc jednak wprowadzić ten rodzaj treningu do codziennej rutyny, pojawia się pytanie – jaki rodzaj hantli do ćwiczeń wybrać? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym, polecamy zacząć od niewielkiego obciążenia i z czasem je stopniowo zwiększać. W tym przypadku warto zdecydować się na zestaw hantli hex o różnym ciężarze. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz hantle do ćwiczeń o różnej wadze, dzięki czemu możesz je dopasować do stopnia zaawansowania. Oprócz tego otrzymasz u nas także akcesoria do ćwiczeń, np. skakanki, uchwyty do pompek itp.

Hantle hex do ćwiczeń najwyższej jakości

Ofertę naszego sklepu tworzą hantle do ćwiczeń, określane przez specjalistów jako akcesoria najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów zachowują swój nienaganny wygląd przez długi czas. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że trening z hantlami będzie prosty i skuteczny. Oferowane przez nas sprzęty z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno w prywatnych siłowniach domowych, jak i profesjonalnych. Chcemy, aby nasza oferta trafiała do jak najszerszego grona miłośników sportu, dlatego zadbaliśmy o jej różnorodność. Nasz asortyment tworzą dość lekkie hantle Thorn 2 kg, które polecamy początkującym, jak i heksagonalne hantle o wadze 5 kg lub 10 kg, z których korzystają nieco bardziej zaawansowani sportowcy. To jednak nie koniec naszej oferty. Znajdziesz w niej również hantle dla profesjonalistów w treningu siłowym, o obciążeniu nawet do 50 kg. Wierzymy, że w naszym sklepie nabędziesz hantle do ćwiczeń, które zwiększą efektywność Twojego codziennego treningu. Zapraszamy do zakupów. Koniecznie przekonaj się, jak wysokiej jakości są nasze hantle. Sklep nasz gwarantuje szybką wysyłkę i profesjonalne doradztwo.

Profesjonalne hantle do treningu siłowego

Regularna aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści. Wymaga jednak odpowiednich sprzętów, które nie tylko pomagają wykonywać ćwiczenia pobudzające określone partie mięśni, lecz także mają wysoką jakość, co pozwala na bezpieczne ich używanie. Właśnie takie są nasze hantle do ćwiczeń. To najbardziej uniwersalne, a zarazem najłatwiejsze w użyciu akcesoria. Hantle dzięki swojej mobilności oraz niewielkim rozmiarom mogą być wykorzystywane zarówno na siłowni, jak i w warunkach domowych.

Hantle do ćwiczeń — zalety

Hantle mają wiele zalet. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele, które mogą być przechowywanie nawet w szafie. Co ważne, to akcesoria, które wykorzystasz do różnego rodzaju treningów, np. siłowych czy wzmacniających. Dzięki hantlom trening staje się dużo efektywniejszy, a Ty szybciej zauważysz efekty z regularnego wysiłku. Ponadto nasze produkty mają różne ciężarki, co pozwala dopasować odpowiednie do własnych predyspozycji. Oferujemy m.in. zestaw hantli 50 kg, 7 kg, 9 kg itp. To produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Proponujemy hantle heksagonalne, które mają kształt zapobiegający samodzielnemu przemieszczaniu się tych akcesoriów. Do zalet warto wliczyć również chromowaną, radełkowaną rękojeść. Umożliwia to pewny i wygodny chwyt w trakcie ćwiczeń.

Jakie korzyści przynosi trening z hantlami?

Istnieje wiele korzyści z ćwiczeń z hantlami. Przede wszystkim aktywność z ciężarem zwiększa efektywność treningu. Wykonując serie ćwiczeń z ich udziałem poczujesz różnicę, niż w przypadku tych samych aktywności podejmowanych bez obciążenia. Hantle do ćwiczeń powodują, że trening jest trudniejszy, bowiem wymusza intensywną pracę mięśni. Z czasem jednak dostrzeżesz znaczną poprawę wydajności oraz wiele innych zalet, takich jak pracujące mięśnie ud czy pośladków. Długotrwała aktywność sprawi, że szybko wyrobisz sobie mięśnie i wyrzeźbisz sylwetkę. Hantle, które oferuje nasz sklep, pozwalają na podejmowanie różnego rodzaju aktywności. Wszystko za sprawą różnych obciążeń. Zwykle każdy sądzi, że trening z hantlami ma charakter siłowy. Nie do końca jednak tak jest. Sztangielki doskonale sprawdzają się przy budowaniu masy mięśniowej, mogą jednak wzmacniać kondycję. Warto podczas treningów pracować nad wieloma partiami ciała. Ich poręczność sprawia, że nie musisz kupować karnetu na siłownię, sprawdzą się także w domu.

Wysokojakościowe hantle fitness — oferta naszego sklepu

Oferta naszego sklepu jest szczególnie bogata. Zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł u nas hantle różnego typu, o zróżnicowanej wielkości i wadze. m.in. hantle fitness oraz wiele innych.

Możemy pochwalić się naprawdę rozbudowanym asortymentem. Zapewniamy więc naszym klientom dostęp nie tylko do akcesoriów do ćwiczeń, lecz także odzieży. Nasza oferta obejmuje również wyposażenie siłowni. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych opcji. W razie wątpliwości służymy pomocą.