Skrzynia THORN FIT Wood Plyo Box [C]

499,00 

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701522223 Kategorie: , , Tag:

Skrzynia plyometryczna – niezbędnik do ćwiczeń skocznościowych

Thorn Fit Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego.
Stabilna i wytrzymała skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50cm x 60cm x 75cm) oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego.
To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego.

Właściwości i zastosowanie — skrzynia do ćwiczeń plyometryczna
Skrzynia polymetryczna Plyo wykonana jest z wytrzymałej, wysokogatunkowej drewnianej sklejki o grubości 18mm. Wnętrze skrzyni wzmocniono dodatkowym przęsłem, które dodatkowo spaja całą konstrukcję. Wszystkie elementy są wyszlifowane i dokładnie spasowane. Ponadto skrzynia do ćwiczeń Plyo box posiada dwa otwory wycięte w bokach, ułatwiają przenoszenie skrzyni. W celu zwiększenia stabilności i wytrzymałości sąsiadujące boki są ze sobą zazębione i skręcone.
Zakres użytkowania

skoki na skrzynie, trening plyometryczny

Specyfikacja
  • trzy wysokości treningowe w zależności od ustawienia skrzyni: 50cm x 60cm x 75cm
  • grubość sklejki: 18mm
  • waga skrzyni: 21 kg
  • waga z opakowaniem: 23 kg
  • dokładne wykończenie zapewniające pewne i wygodne użytkowanie
  • logo Thorn Fit oraz oznaczenie wysokości
  • skrzynia crossfit do ćwiczeń dostarczana jest w formie zestawu do samodzielnego montażu (wraz z elementami montażowymi)
  • łatwa w transporcie i szybka w montażu

Skrzynia Plyometryczna – dlaczego warto ją wybrać ?

Thorn Fit Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego. Stabilna i wytrzymała skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50 x 60 x 75cm) oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego. To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego. Najbardziej popularnym ćwiczeniem wykonywanym przy użyciu skrzyni plyometrycznej jest wskakiwanie i zeskakiwanie ze skrzyni tzw. box jump, które kompleksowo angażuje do pracy mięśnie nóg i zwiększa siłę mięśniową. Uniwersalne zastosowanie skrzyni pozwoli Ci wykonać różnego rodzaju ćwiczenia, znajduje ona także zastosowanie jako podpora przy dipach, brzuszkach czy ugięciach ramion.