Platforma do podnoszenia ciężarów THORN FIT Weightlifting platform [C]

2499,00 

Pozostało tylko: 4

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701512385 Kategorie: , Tag:

Platforma do podnoszenia ciężarów Thorn Fit umożliwia stworzenie dedykowanej przestrzeni do doskonalenia treningu bez niszczenia podłogi. Platforma pozwala na pracę nad programem treningowym opartym na prędkości i sile, dzięki czemu będziesz mógł podnosić większy ciężar znacznie szybciej. Sztywna i wytrzymała bambusowa sklejka to doskonała podstawa do następnego treningu OLY. 3mm gumowe maty umiejscowione, bo obu stronach redukują hałas, wygłuszają wibracje i minimalizują odbijanie się sztangi z nakładem podczas podnoszenia ciężarów. Dzięki odpowiednio przygotowanym laserowo wycinanym otworom możesz szybko zmontować platformę THORN+fit. Specjalne długie uchwyty do gum oporowych, które dołączone są do platformy, są odpowiednie zarówno do treningów przeprowadzanych z gryfami standardowymi oraz specjalistycznymi. Dzięki temu podnoszenie ciężarów będzie proste i bezproblemowe, a treningi efektywne.

Specyfikacja:

  • Skręcana stalowa rama
  • Wymiary ramy: 183cmx230cmx5cm
  • 6 sztuk gumowych mat o wymiarach: 61cmx61cmx3cm
  • Bambusowa sklejka o wymiarach 108cmx183x3cm
  • 4 uchwyty do treningu z gumami oporowymi montowane do ramy
  • Wykończenie – proszkowe malowanie w kolorze czarnym.

Podnoszenie ciężarów na platformie Thorn Fit – jakie ma zalety?

Platforma do podnoszenia ciężarów Thorn Fit to wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Wiedzą o tym wszystkie osoby, które zdecydowały się na jej zakup i są wprost zachwycone jej uniwersalnością i korzyściami z jej stosowania. To platforma, która idealnie sprawdzi się w wielu warunkach, zarówno w domowej siłowni, jak i tej stworzonej na potrzeby ogółu. Platformy Thorn Fit mogą być także wykorzystywane w wielu klubach fitness czy salach treningowych, gdzie doskonaleniu podlega technika podnoszenia ciężarów. Na ogromną uwagę zasługuje tutaj wysoka jakość wykonania platformy do podnoszenia ciężarów. Stworzona została z gumy, która jest skręcana za pomocą wysokiej jakości stalowej ramy. Dodatkowo to także bambusowa sklejka, która cechuje się ogromną wytrzymałością.

Dlaczego warto pomyśleć o podnoszeniu ciężarów na platformie Thorn Fit?

Platforma do podnoszenia ciężarów to doskonała okazja do wytężonych treningów. W końcu podnoszenie ciężarów wymaga stworzenia odpowiednich warunków, które ułatwią wykonywanie ćwiczeń bez ryzyka uszkodzeń podłogi czy gryfu. Ze względu na wysokiej jakości materiały i ogromną funkcjonalność, trening na platformach może być wyjątkowo przyjemny i skuteczny. Warto wiedzieć, że platforma Thorn Fit posiada cztery uchwyty, które pozwalają na montaż gum oporowych. To doskonała okazja do wykonania innego treningu, dlatego wybierając platformę do podnoszenia ciężarów, można mieć pewność, że przyda się także do innego rodzaju treningu.

Jakie są korzyści z podnoszenia ciężarów na platformie Thorn Fit?

W podnoszeniu ciężarów bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej przestrzeni, dzięki której osoba trenująca będzie mogła w sposób bezpieczny podnosić ciężary. Niestety brak odpowiedniej powierzchni na podłodze może doprowadzić do trwałych i kosztownych uszkodzeń podłogi. Wybierając platformę do podnoszenia ciężarów wykonaną z wysokiej jakości materiałów, można idealnie zabezpieczyć podłogę przed uszkodzeniami. W końcu ta dyscyplina sportu jest oparta na sile, dynamice i prędkości, dlatego ważne jest odpowiednie zabezpieczenie powierzchni. Zastosowanie gumowych mat pozwala na maksymalne wygłuszenie, dzięki temu upadek ciężarów pozwala na zachowanie ciszy, zmniejszenia wibracji i odbijania, które może być niebezpieczne dla osoby trenującej.

Postaw na wysoką jakość sprzętu do podnoszenia ciężarów!

Wybierając platformę do podnoszenia ciężarów Thorn Fit można mieć pewność zakupu wysokiej jakości sprzętu, który jest chętnie wybierany przez wiele osób, nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd. Jeśli jednak nadal nie wiesz, na jaką platformę się zdecydować, spójrz na naszą ofertę różnorodnych podestów do podnoszenia ciężarów. W przypadku pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, tak aby możliwy był wybór sprzętu dopasowanego do potrzeb.