Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg

179,90 

Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Dostępne

SKU: 5902701504502 Kategorie: , , Tag:

OBCIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT ENDURO BUMPER 10kg

Te niezwykle wytrzymałe talerze są wyprodukowane ze zwulkanizowanego granulatu, który absorbuje uderzenia i umożliwia trening na sali jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.
Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.
Talerze Thorn Fit Enduro są produkowane w UE. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg – wytrzymały i estetyczny

Rozwój siły, wytrzymałości i sprawności fizycznej jest celem wielu osób trenujących na siłowni. Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg pomaga w realizacji tych celów, dostarczając solidną podstawę do różnorodnych treningów. Ten talerz zapewnia nie tylko odpowiednią wytrzymałość, ale także komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Konstrukcja z granulatu sprawia, że talerz jest odporny na uderzenia, co przekłada się na długowieczność sprzętu. Taka trwałość i niezawodność jest niezmiernie ważna dla tych, którzy regularnie trenują z dużymi obciążeniami. Wytrzymały stalowy pierścień ułatwia zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi, co jest szczególnie istotne podczas intensywnych treningów. Ta cecha, w połączeniu z matowym wykończeniem i eleganckim czarnym kolorem, nadaje THORN FIT Enduro Bumper 10kg profesjonalny wygląd, który z pewnością wzbogaci każdą przestrzeń treningową. To nie tylko praktyczne narzędzie do treningu, ale również inwestycja w Twoje zdrowie i samopoczucie. Regularne ćwiczenia z obciążeniem do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg mogą przyczynić się do poprawy Twojej formy fizycznej, siły i ogólnej kondycji.

Zakres użytkowania

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe

Specyfikacja:

  • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
  • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
  • kolor: czarny w wypukłymi cyframi/logiem
  • wykończenie: mat
  • wybrzuszenia na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
  • grubość talerza: 6 cm

Może spodoba się również…