Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg

Oczekiwanie na dostawę

179,90 

Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

SKU: 5902701504502 Kategorie: , ,

OBCIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT ENDURO BUMPER 10kg

Te niezwykle wytrzymałe talerze są wyprodukowane ze zwulkanizowanego granulatu, który absorbuje uderzenia i umożliwia trening na sali jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.
Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.
Talerze Thorn Fit Enduro są produkowane w UE. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg – wytrzymały i estetyczny

Rozwój siły, wytrzymałości i sprawności fizycznej jest celem wielu osób trenujących na siłowni. Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg pomaga w realizacji tych celów, dostarczając solidną podstawę do różnorodnych treningów. Ten talerz zapewnia nie tylko odpowiednią wytrzymałość, ale także komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Konstrukcja z granulatu sprawia, że talerz jest odporny na uderzenia, co przekłada się na długowieczność sprzętu. Taka trwałość i niezawodność jest niezmiernie ważna dla tych, którzy regularnie trenują z dużymi obciążeniami. Wytrzymały stalowy pierścień ułatwia zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi, co jest szczególnie istotne podczas intensywnych treningów. Ta cecha, w połączeniu z matowym wykończeniem i eleganckim czarnym kolorem, nadaje THORN FIT Enduro Bumper 10kg profesjonalny wygląd, który z pewnością wzbogaci każdą przestrzeń treningową. To nie tylko praktyczne narzędzie do treningu, ale również inwestycja w Twoje zdrowie i samopoczucie. Regularne ćwiczenia z obciążeniem do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 10kg mogą przyczynić się do poprawy Twojej formy fizycznej, siły i ogólnej kondycji.

Zakres użytkowania

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe

Specyfikacja:

 • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
 • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
 • kolor: czarny w wypukłymi cyframi/logiem
 • wykończenie: mat
 • wybrzuszenia na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
 • grubość talerza: 6 cm

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]

 • -19% Off
  104,90 

  Zaciski Thorn Fit HD charakteryzują się wysokiej jakości aluminiową konstrukcją i gumową wkładką chroniącą gryf podczas najcięższych ćwiczeń. Są wyposażone w wysokiej jakości mechanizm zamykania zacisku, zaprojektowany tak, aby trzymał obciążenia na miejscu nawet podczas wielokrotnego zrzucania sztangi. Produkt wysokiej jakości który zaspokoi nawet najbardziej wymagających sportowców. THORN FIT HD […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  999,00 

  Rozwiązanie dla osób szlifujących swoje umiejętności i jednocześnie ceniących jakość wykonania a także wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie aż 320kg!

 • -10% Off
  1331,00 

  THORN FIT Bow Bar jest specjalistycznym gryfem, który zapewnia maksymalną stabilizację oraz redukuje ucisk na ramionach i barkach podczas przysiadów ze sztangą. Trening przy zastosowaniu gryfu Bow jest dużo bardziej komfortowy i efektywny. Gryf Bow jest idealny do przysiadów, ale również ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce, unoszenie barków, wykroki lub […]