Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 5kg

89,90 

Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

Dostępne

SKU: 5902701504496 Kategorie: , , Tag:

OBCIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT ENDURO BUMPER 5kg

Te niezwykle wytrzymałe talerze są wyprodukowane ze zwulkanizowanego granulatu, który absorbuje uderzenia i umożliwia trening na sali jak i na zewnątrz, na świeżym powietrzu.
Bumpery Enduro, ze względu na swoją strukturę i konstrukcję są odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.
Talerze Thorn Fit Enduro są produkowane w UE. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 5kg – wytrzymałe i nowoczesne uzupełnienie siłowni

W każdym programie treningu siłowego kluczowym elementem poszczególnej jednostki treningowej jest dobór odpowiednich obciążeń. Obciążenie do sztangi THORN FIT Enduro Bumper 5kg to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i funkcjonalność. Obciążenie to charakteryzuje się klasycznym designem oraz wytrzymałością, co czyni je idealnym sprzętem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Bez względu na intensywność i rodzaj Twojego treningu, THORN FIT Enduro Bumper 5kg gwarantuje Ci niezawodność i komfort użytkowania. Dodatkowo, Enduro Bumper 5kg jest wyjątkowo wszechstronnym talerzem – może być używany zarówno na siłowni, jak i na zewnątrz. Oznacza to, że niezależnie od tego, gdzie trenujesz, ten taler będzie zawsze doskonałym wyborem. Co więcej, THORN FIT Enduro Bumper 5kg cechuje się nie tylko wytrzymałością, ale również estetyką. Czarny kolor i matowe wykończenie dodają mu elegancji, podczas gdy wypukłe cyfry i logo pozwalają na szybką identyfikację talerzy. To obciążenie do sztangi, które nie tylko ułatwia trening, ale także dodaje stylu Twojej przestrzeni treningowej.

Zakres użytkowania

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe

Specyfikacja:

 • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
 • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
 • kolor: czarny w wypukłymi cyframi/logiem
 • wykończenie: mat
 • wybrzuszenia na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
 • grubość talerza: 3 cm

Może spodoba się również…

 • 1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.

 • 799,00 

  Techniczny Gryf Olimpijski o wadze 10kg to rozwiązanie dla osób szlifujących swoje umiejętności i jednocześnie ceniących jakość wykonania. Produkt został zbudowany z wysokiej jakości stali, wyposażony w utwardzane chromem głowice. Głowice wykończone zostały czarnym ocynkiem zapewniającym doskonałe właściwości antykorozyjne. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas pracy nad techniką. Zakres użytkowania podnoszenie […]

 • 1479,00 

  THORN FIT Bow Bar jest specjalistycznym gryfem, który zapewnia maksymalną stabilizację oraz redukuje ucisk na ramionach i barkach podczas przysiadów ze sztangą. Trening przy zastosowaniu gryfu Bow jest dużo bardziej komfortowy i efektywny. Gryf Bow jest idealny do przysiadów, ale również ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce, unoszenie barków, wykroki lub […]

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.