Obręcze gimnastyczne drewniane THORN FIT Wooden rings set with bands 28

169,00 

Zaprojektowane do użytkowania wewnątrz obiektów treningowych i na świeżym powietrzu. Łatwe do zamontowania, wygodne w transporcie i przede wszystkim — niezawodne. Sprzedawane w parach (2 szt).

Dostępne

OBRĘCZE GIMNASTYCZNE DREWNIANE THORN FIT 28mm

Drewniane kółka gimnastyczne zapewniają doskonały chwyt i znacznie lepsze właściwości niż stalowe lub plastikowe odpowiedniki. Zaprojektowane do użytkowania wewnątrz obiektów treningowych i na świeżym powietrzu. Łatwe do zamontowania, wygodne w transporcie i przede wszystkim — niezawodne. Sprzedawane w parach (2 obręcze gimnastyczne i 2 pasy).

Zakres użytkowania

ring dips, muscle-ups, back levers, front levers, pull-ups, scarecrows, ring push ups and ring rows

Specyfikacja:

 • bardzo wytrzymałe czarne nylonowe pasy z klamrą samozaciskową ułatwiającą szybkie i łatwe ustawienie długości
 • dodatkowe rzepy do zamocowania wolnych końcówek pasa tak, aby nie przeszkadzały podczas ćwiczeń
 • średnica kółek: ~1,11”(~28 mm)
 • szerokość pasów: 1.5”(~3,81 cm)
 • długość pasów: 16ft (~487,68 cm)
 • dokładne wykończenie zapewniające pewny i wygodny chwyt
 • wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego
 • maksymalne obciążenie: 150kg

Uniwersalne i niezawodne kółka do ćwiczeń gimnastycznych? 

Drewniane kółka do gimnastyki wraz z nylonowymi pasami to klasyczne, gimnastyczne narzędzie treningowe, które zakorzeniło się w treningu CrossFit. Drewniane gimnastyczne kółka oferowane w naszym sklepie zapewniają doskonały chwyt i znacznie lepsze właściwości niż plastikowe i stalowe produkty tego typu. Wysokiej jakości materiał nie tylko kółek, ale też dołączonych do nich pasów sprawia, że jest to produkt charakteryzujący się długą żywotnością. Gdzie sprawdzą się oferowane przez nas kółka do ćwiczeń gimnastycznych? Sklep Thorn Fit gwarantuje, że można je wykorzystać nie tylko na siłowniach czy salach gimnastycznych, ale także na zewnątrz.

Kółka do ćwiczeń gimnastycznych – sklep Thorn Fit gwarantuje najwyższą jakość

Kółko gimnastyczne wykonane jest z wysokiej jakości drewna brzozowego i występują w dwóch rozmiarach/średnicach – 28 mm oraz 32 mm. Przyjęło się, że kołka do podciągania 28 mm przeznaczone są dla juniorów, kobiet i osób o mniejszych dłoniach, natomiast 32 mm dla seniorów, jednakże jest to również zależne od indywidualnych preferencji użytkownika. Pasy dołączone do zestawu wyposażone są w klamry samozaciskowe i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Zalety ćwiczeń z obręczami gimnastycznymi

Kółka gimnastyczne to sztywne obręcze najczęściej wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego. Bez względu na materiał, z którego są zrobione najważniejsze, aby ich powierzchnia była gładka i bardzo starannie wykończona. Niemniej kółka wyprodukowane z drewna mają tę przewagę, iż wolnej absorbują zimno, są przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Obręcze gimnastyczne dostępne są w naszej ofercie w zestawach z taśmami do zawieszenia. Dostępne są również różne średnice (28 lub 32 mm), aby w jak najlepszym stopniu dopasować obręcze do swojej dłoni. Można na nich wykonywać bardzo proste ćwiczenia, ale również skomplikowane akrobacje. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego, jak i na świeżym powietrzu.

Trenowanie z obręczami gimnastycznymi jest niezwykle popularne wśród osób uprawiających street workout oraz cross-fit. Jednak z powodzeniem można ich używać na potrzeby innych ćwiczeń siłowych w profesjonalnych klubach, a także we własnym domu, o ile wiemy, jak z nich prawidłowo korzystać. Osobom początkującym zaleca się rozpoczęcie treningów na obręczach gimnastycznych od prostych ćwiczeń, które nie są kontuzjogenne, jak np. zwis prosty czy podciąganie.

Jedną z głównych zalet wynikających z ćwiczeń z obręczami gimnastycznymi jest ich duża uniwersalność i funkcjonalność. Treningi z kółkami wzmacniają mięśnie, pomagają pracować nad wzrostem siły, angażują do pracy wiele różnych partii mięśni, a także mięśnie głębokie. Dodatkowo trenując na obręczach, w doskonały sposób można ćwiczyć zmysł równowagi i kontrolę całego ciała. Regularne ćwiczenia pomagają wyrzeźbić sylwetkę i wzmacniają stawy.

Odpowiednio dobrany trening i przykładanie się do ćwiczeń może przynieść wspaniałe rezultaty, wzmocnić mięśnie rąk, ramion, klatki piersiowej, brzucha, nóg i wspierać kształtowanie się pożądanej sylwetki. Ćwiczeń z obręczami gimnastycznymi jest bardzo wiele i każdy z pewnością dopasuje odpowiedni do swoich potrzeb plan treningowy.

Może spodoba się również…

 • 369,00 

  To doskonałe narzędzie do treningu siłowego oraz wytrzymałościowego. Ćwiczenia przy użyciu BR stymulują większość grup mięśniowych górnych partii ciała począwszy od ramion przez plecy jak również korpus.

 • 7,50 

  Magnezja służy do niwelowania pocenia się dłoni, co sprawia, że chwyt podczas ćwiczeń siłowych, podnoszenia hantli, sztalugi jest pewniejszy. Stosuje się ją podczas wysiłku fizycznego i długotrwałego chwytu, podciąganiu się na drążku oraz wspinaczce po linie. Pakowana w kostki magnezja jest wygodna w użytkowaniu, przechowywaniu, a wydzielone porcje łatwo rozkruszyć podczas treningu.

 • 369,00 

  LINA DO WSPINACZKI THORN FIT CLIMB ROPE 9M To lina przeznaczona do wspinaczki. Średnica splotu fi 38 mm pozwala na pewny chwyt podczas prób zdobywania kolejnych metrów. Konstrukcja liny zakłada mocny splot skręcany na dedykowanej maszynie, który pozwala na zachowanie struktury podczas ćwiczeń. Do produkcji liny, użyty został gatunek tworzywa, […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  169,00 

  Drewniane kółka gimnastyczne zapewniają doskonały chwyt i znacznie lepsze właściwości niż stalowe lub plastikowe odpowiedniki. Zaprojektowane do użytkowania wewnątrz obiektów treningowych i na świeżym powietrzu. Łatwe do zamontowania, wygodne w transporcie i przede wszystkim – niezawodne. Sprzedawane w parach (2 kółka i 2 pasy).