Zaciski do sztangi THORN FIT olympic bar clamp (para/pair)

79,00 

Zaciski do sztangi wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Zaciski olimpijskie nie ulegają odkształceniom nawet podczas treningów bogatych w aktywne ćwiczenia oraz wielokrotne powtórzenia, są także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Dostępne

Zaciski do sztangi olimpijskiej – para – z systemem zamykającym zaprojektowanym w taki sposób, aby utrzymywał obciążenie na miejscu podczas wielokrotnych powtórzeń. Zadaniem zacisków do sztangi jest blokowanie talerzy. Zaciski do sztangi pozwalają na bezpieczne treningi z wykorzystaniem mniejszych i większych obciążeń. Zaciski zapobiegają przesuwaniu się obciążeń, a używanie zestawu jest bez nich niemożliwe. Prezentowane przez nas zaciski do sztangi zapobiegają drganiom zestawu, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo i komfort treningu.

Zaciski do sztangi – parametry techniczne

Zaciski do sztangi prezentowane w sklepie Thorn Fit wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Zaciski olimpijskie nie ulegają odkształceniom nawet podczas treningów bogatych w aktywne ćwiczenia oraz wielokrotne powtórzenia, są także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zakładanie oraz zdejmowanie zacisków ze sztangi jest niezwykle proste i szybkie, dzięki uniwersalnemu, lecz precyzyjnemu, motylkowemu systemowi montażu. Motylkowe zapięcie zacisku na sztangę jest również o tyle wygodnym rozwiązaniem, że umożliwia regulację średnicy samego zacisku, dzięki czemu pasuje on do zdecydowanej większości gryfów dostępnych na rynku oraz w naszym sklepie internetowym. Zaciski zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie uszkadzały talerzy oraz gryfu. Prezentowane zaciski są lekkie i mocne, a ponadto pasują do większości sztang olimpijskich. Mogą być także wykorzystywane w wielu, profesjonalnych zestawach akcesoriów do ćwiczeń, niezależnie od rozmiarów i kształtu gryfu, jakim aktualnie dysponujesz. Waga samych zacisków jest na tyle niewielka, że nie ma ona wpływu na obciążenie całej sztangi. Zaciski olimpijskie są więc nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, ale też szalenie uniwersalne.

Zaciski do sztangi – zakres użytkowania:

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trening funkcjonalny, ćwiczenia obwodowe

Specyfikacja:

 • średnica wewnętrzna zacisku: 50mm
 • łatwe do zakładania i zdejmowania
 • pasują na większość sztang olimpijskich
 • nie uszkadzają talerzy ani sztangi
 • lekkie, mocne i efektywne
 • sprzedawane w parach (cena za 2 sztuki)

Stwórz swój profesjonalny zestaw treningowy

Jeżeli zależy Ci na zróżnicowaniu treningów funkcjonalnych czy wysiłkowych, a jednocześnie chciałbyś ograniczyć ilość wykorzystywanego sprzętu, to najlepszym rozwiązaniem będzie sztanga z wymiennymi obciążnikami. Odpowiednie odważniki umieszczane na uniwersalnym gryfie nie tylko zajmują mniej miejsca niż kilka sztang o różnej wadze, ale też pozwalają za każdym razem szybko dostosować obciążenie treningu do Twoich aktualnych preferencji, kondycji, siły i chęci. W tym przypadku, niezbędne są zaciski olimpijskie, które sprawiają, że twój zestaw treningowy nie tylko będzie komfortowy, ale też bezpieczny w użyciu. Zacisk do sztangi gwarantuje bowiem, że odważniki nie przemieszczają się, a całość konstrukcji jest stabilna. Modułowe sztangi z zaciskami olimpijskimi w zestawie stosowane są w wielu profesjonalnych siłowniach, ponieważ pozwalają łatwo i szybko dostosować sprzęt do preferencji użytkownika. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne i wymagające niewielkiej powierzchni użytkowej, ale też ekonomiczne. Z tych samych powodów doskonale sprawdza się w warunkach domowych i ceni je wielu amatorów prywatnych mini siłowni.

Zaciski olimpijskie najwyższej jakości

Nie bez przyczyny, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zaciski na sztangę określane są mianem olimpijskich. Korzystają z nich bowiem nie tylko najlepsi trenerzy w profesjonalnych siłowniach na całym świecie. Równie często, zaciski do sztangi wykorzystywane są także podczas najważniejszych zawodów sportowych. Pasują także do większości sprzętu wykorzystywanego na mistrzostwach olimpijskich. Dostępne w naszym sklepie zaciski olimpijskie cenione są przez najlepszych sportowców i strongmanów, którzy od lat pracują tylko ze sprzętem najwyższej jakości, który gwarantuje im bezpieczeństwo komfort oraz skuteczność treningu.

Może spodoba się również…

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.

 • 579,90 

  Talerze Thorn Fit Training Bumpers zostały zaprojektowane tak aby w jak najmniejszym stopniu odbijały się od podłoża.
  Są jednocześnie wytrzymałe i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny przez co mogą być użytkowane zarówno w domu jak i komercyjnej przestrzeni treningowej.

 • 789,00 

  Nowy nakład olimpijski składa się z dwóch stalowych tulei płaskich, skręcanych ze sobą śrubami. Specjalnie dobrane tworzywo o dużej gęstości jest zaciskane pomiędzy stalowymi tulejami a duża powierzchnia styku między materiałami powoduje, że talerz charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zarówno amortyzującymi jak i dużą wytrzymałością

 • 269,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.