Nowości

Filtry
Gotowe

31 Products

Solidnie pracujemy nad dynamiczną rozbudową oferty naszego sklepu. Właśnie dlatego z regularnie zamieszczanych w dziale z nowościami produktów jesteśmy szczególnie dumni. To propozycje sprzętu, odzieży czy akcesoriów dokładnie wyselekcjonowanych i zaprojektowanych w taki sposób, by spełniały oczekiwania profesjonalisty, jakim właśnie jesteś. Oddajemy do Twoich rąk nasze nowe produkty, które wypuszczamy na rynek po licznych testach i badaniach jakości.

Hantle heksagonalne

Jesteśmy przekonani, że przypadną Ci do gustu nasze hantle hexagonalne HEX w wielu wariantach wagowych. W zależności od stopnia zaawansowania treningów i indywidualnych preferencji oferujemy hantle w wersji 50, 47,5, 45 oraz 42,5 kg. Ten bardzo prosty sprzęt do ćwiczeń rewelacyjnie pomaga w kształtowaniu sylwetki oraz w rozbudowie i wzmocnieniu mięśni barków, ramion, rąk, klatki piersiowej, mięśni grzbietowych i pleców. Idealnie nadaje się do intensywnego treningu funkcjonalnego oraz zaawansowanych treningów Crossfit. Sześciokątny kształt hantli zapobiega ich toczeniu się po podłodze, dlatego gwarantują bezpieczne użytkowanie nawet w zatłoczonych siłowniach. Głowice zostały pokryte specjalną gumą, dzięki której hałas podczas ćwiczeń redukowany jest do absolutnego minimum, podobnie jak mechaniczne uszkodzenia podłogi i zużycie samego sprzętu.

Odważniki żeliwne – kettlebells

Kolejną naszą nowością są kettlebells, wywodzące się z dziewiętnastowiecznych treningów największych cyrkowych siłaczy, którzy właśnie w ten sposób ćwiczyli swoją moc i sprawność fizyczną. Kettlebells to dość uniwersalny sprzęt, z którego można korzystać w taki sam sposób, jak z tradycyjnych hantli. Prawidłowo jednak służą do podciągania ich na wysokość oczu – jedną lub dwiema rękami. Dostępne są w kilku wersjach wagowych, co nie wpływa na ich kompaktowe rozmiary i łatwość transportu. Znakomicie sprawdzą się zarówno na profesjonalnej, jak i prywatnej domowej siłowni. Z pomocą kettlebells możesz trenować siłowo, ale również robić serie cardio, pozwalające na szybką redukcję tkanki tłuszczowej.

W naszej ofercie znajdziesz żeliwne odważniki w wersji między innymi: 8, 10, 12, 16, 20 i 24 kg, niektóre z nich pokryte wysokiej jakości gumą, chroniącą podłoże przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Gryfy treningowe

Z pomocą tego sprzętu dopracujesz swoją technikę chwytu i ruchu. Nasz gryf treningowy Thorn Fit Axle Bar został zaprojektowany z myślą o zawodowcach – dlatego jego maksymalny udźwig sięga aż 680 kg. Za lepszy chwyt oraz przyczepność odpowiada powiększona do 50 mm średnica chwytu i chropowata powierzchnia, zaś za estetyczną stronę odpowiedzialne jest zastosowane malowanie proszkowe w eleganckim, czarnym kolorze. Wśród nowości znajdziesz w tej kategorii również gryf do martwego ciągu Deadlift Bar, gryf Thorn Fit Power Lift Bar do trójboju siłowego czy gryf olimpijski Heavy MetalBar.

Obciążenie do sztang

Amatorzy tradycyjnego treningu siłowego również znajdą wśród naszych nowości coś dla siebie – obciążenia do sztang o różnym zakresie wagowym. Talerze olimpijskie Training Bumpers mają stalowy pierścień, dzięki któremu nakładanie i zdejmowanie ich ze sztangi jest znacznie łatwiejsze. Powłoka zewnętrzna została zabezpieczona gumą, dzięki czemu mogą być użytkowane w profesjonalnych, ale i w domowych siłowniach, bez ryzyka zniszczenia podłogi. Gumowane krawędzie pozwalają również na znacznie dłuższe użytkowanie sprzętu. Korzystanie z ulepszonych talerzy olimpijskich Thorn Fit Training Bumpers jest jeszcze przyjemniejsze za sprawą fazowania na krawędziach i wypukłych znaczników, ułatwiających ich identyfikację oraz dopasowanie do konkretnego treningu.

Nowości wśród akcesoriów

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy również naszą listę akcesoriów sportowych w kilku kategoriach. Na Twoją uwagę na pewno zasługuje profesjonalna mata do ćwiczeń fitness Thorn Fit Performance Studio Mat, wykonana z lekkiego i wytrzymałego PCV. Powierzchnia zapobiega ślizganiu się po podłodze i powstawaniu zabrudzeń. Amatorzy treningów kształtujących równomiernie mięśnie całego ciała mogą postawić na paraletki do profesjonalnego wykonywania pompek. Wśród cieszących się dużą popularnością akcesoriów należy wymienić również naścienne drążki do podciągania.