Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton black

24,90 

Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT pozwolą Ci używać większego obciążenia podczas treningów i poprawiać swoje wyniki.

Dostępne

Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton black

Supermocne paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT są wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału. Paski wzmacniające chwyt zostały stworzone dla osób pracujących z dużymi obciążeniami na sztandze. Mocny, stabilny i pewny chwyt sprawi, że nie poddasz się żadnemu ciężarowi i będziesz poprawiać swoje wyniki. Pasków możesz używać m.in. w ćwiczeniach takich jak martwy ciąg, podciąganie na drążku, wiosłowanie sztangą czy ściągnie drążka na maszynie itd.

Podnieś swoje treningi na wyższy poziom z paskami do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton black

Supermocne paski THORN FIT zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału. Zaprojektowane specjalnie dla osób, które pracują z dużymi obciążeniami na sztandze. Te paski wzmacniające chwyt zapewniają mocny, stabilny i pewny grip, który pozwoli Ci stawić czoła większym ciężarom i osiągnąć lepsze rezultaty. Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT znakomicie sprawdzają się w różnorodnych ćwiczeniach, takich jak martwy ciąg, podciąganie na drążku, wiosłowanie sztangą czy ściąganie drążka na maszynie. Ich wszechstronny charakter sprawia, że są idealnym dodatkiem do treningów na siłowni, trójboju siłowego, crossfitu czy kulturystyki. Wykonane z wytrzymałej bawełny, zapewniają komfort użytkowania i trwałość. System wiązania “na pętle” gwarantuje łatwe i szybkie dopasowanie do Twojego nadgarstka. Dodatkowo, wzmocnione szwy na końcach pasków zapobiegają ich strzępieniu, co pozwala na długotrwałe użytkowanie. Podnieś swoje treningi na wyższy poziom dzięki paskom do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton black. Skorzystaj z ich solidnej konstrukcji i niezawodnego chwytu, aby osiągnąć maksymalne rezultaty podczas treningów siłowych.

Zakres użytkowania:

trening na siłowni, trójbój siłowy, crossfit, kulturystyka

Specyfikacja:

  • Sprzedawane w parach
  • Długość: 50cm
  • Szerokość: 4cm
  • Rozmiar uniwersalny
  • Wykonane z wytrzymałej bawełny
  • System wiązania: “na pętle”
  • Wzmocnione szwy na końcu pasków zapobiegają strzępieniu