Gryf THORN FIT AXLE BAR 20 lbs

669,00 

Thorn Fit Axle Bar to prosty gryf treningowy bez rękawów obrotowych. Krótsza konstrukcja i zwiększona średnica przekładają się na nowe, ciekawe wyzwanie w porównaniu ze zwykłą sztangą.

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

Thorn Fit Axle Bar

THORN FIT Axle Bar to gruby, krótki, prosty gryf treningowy bez rękawów obrotowych.

Takie połączenie sprawia, że podnoszenie ciężarów z gryfem Axle Bar jest ciekawym wyzwaniem w porównaniu ze zwykłą sztangą. THORN FIT Axle Bar świetnie nadaje się do treningu siły chwytu oraz pracy nad techniką i ruchem. Dzięki temu jest dobrym dodatkiem do konwencjonalnego zestawu sztangi. Nie dajcie się zwieść cenie – to nie jest tańsza alternatywa dla sztangi, to zupełnie inny gatunek!

Thorn Fit Axle Bar – przenieś swoje treningi na inny poziom

THORN FIT Axle Bar to gruby, krótki i prosty gryf treningowy bez obrotowych głowic. Jest to wyjątkowe połączenie, które świetnie sprawdza się podczas treningu siły chwytu oraz pracy nad techniką i ruchem. Ten gryf jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego zestawu sztang, dodając nową dynamikę i wyzwanie do Twojego treningu. Thorn Fit Axle Bar został wykonany z wysokiej jakości stali, zapewniając niezwykłą trwałość i wytrzymałość. Pomalowany proszkowo na czarno, prezentuje się nie tylko stylowo, ale także utrudnia i urozmaica znane ćwiczenia poprzez zwiększoną średnicę oraz brak jakiegokolwiek radełkowania. Niska waga gryfu, wynosząca zaledwie 9 kg, sprawia, że jest on łatwy do manewrowania i przenoszenia. Jednak nie daj się zmylić – maksymalny udźwig tego gryfu to aż 680 kg, co oznacza, że sprosta nawet najbardziej wymagającym treningom. Thorn Fit Axle Bar to niezastąpiony sprzęt dla tych, którzy chcą podnieść swoje treningi na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym sportowcem, np. strongmanem, ten gryf treningowy dostarczy Ci nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Wykonanie:

Thorn Fit Axle Bar został wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu maksymalny udźwig to aż 680kg! Gryf pomalowaliśmy na proszkowo na czarno. Zwiększona średnica chwytu 50mm oraz chropowata tekstura zwiększają przyczepność i komfort chwytu. Gryf charakteryzuje się też niską wagą, tylko 9 kg.

Specyfikacja:

  • Długość gryfu: 152 cm
  • Długość części chwytnej: 108 cm
  • Długość głowicy: 20 cm
  • Średnica chwytu: 50 mm
  • Średnica głowicy: 50 mm
  • Waga: 9 kg / 20 lbs
  • Maksymalny udźwig: 680 kg
  • Stałe głowice
  • Wysoka jakości stal
  • Czarne malowanie proszkowe