Gryfy proste

Filtry
Gotowe

9 Products

To jeden z najprostszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych przyrządów do ćwiczeń. Stanowi podstawowe wyposażenie każdej siłowni, ale ze względu na gabaryty nadaje się także do domu lub mieszkania. Gryf prosty 180 cm sprawdzi się zarówno przy okazji treningów siłowych, jaki i wydolnościowych. Chętnie sięgają po niego osoby chcące zbudować masę mięśniową oraz sportowcy stawiający na fitnessowe podejście do tematu. W ofercie przygotowaliśmy dobrej klasy sprzęt. Dzięki ergonomicznej konstrukcji łatwiej wykonasz ćwiczenia, dbając o odpowiednią technikę. Sztangę nazywa się królową wolnych ciężarów i naszym zdaniem nie ma w tym przesady. Po specjalistyczne gryfy w okresie przygotowawczym sięgają reprezentanci różnych dyscyplin sportowych np. piłkarze, siatkarze oraz lekkoatleci. W katalogu znajdziesz godne polecenia przyrządy, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy o nowoczesne produkty, zaprojektowane z myślą o zawodowych sportowcach oraz zawodnikach trenujących hobbystycznie.

Gryfy mają różne rozmiary oraz wagę

Przede wszystkim warto wiedzieć, że sztangi mają różną masę. Gryfy proste mogą ważyć np. 20, 15 lub 10 kg. Poza tym odmienna jest długość poszczególnych modeli. Nasze produkty mierzą od 150 cm do 200 cm. Gabaryty przyrządów mają spore znaczenie dla treningu, dlatego aby wybrać optymalny sprzęt, trzeba uwzględnić kilka czynników. Po pierwsze produkt musi odpowiadać Twoim aktualnym możliwościom treningowym. Zbyt duży albo ciężki przyrząd uniemożliwi poprawne wykonywanie ćwiczeń, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji lub kontuzji. Poza tym proste gryfy warto dobrać pod kątem preferowanego treningu. Według nomenklatury crossfitowej gryf ważący 15 kg jest damskim gryfem, a 10 kg to gryf juniorski. Można jednak rozpatrywać je jako gryfy techniczne/treningowe. Czasem lepiej sprawdzi się sztanga o masie 20 kg, a w innym przypadku lżejszy model ważący 10 kg. Jeśli masz wątpliwości, jaki wybór będzie najlepszy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące produktów i znajdziemy model najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać krótką wiadomość.

Sprzedajemy funkcjonalne gryfy do ćwiczeń

Oferujemy sztangi o sprawdzonych funkcjonalnościach. W naszym sklepie kupić możesz np. gryf prosty 20 kg. Jego wytrzymałość mechaniczna na rozciąganie wynosi aż 195 tys. PSI. Produkt posiada wzmacniane głowice, podwójne radełkowanie, czy też podwójne znaczniki. Przyrządy wykonano z solidnej stali, dlatego cechują się wysokim parametrem udźwigu. Z ich pomocą popracujesz nad siłą oraz poprawisz technikę wykonywanych ćwiczeń. Mówiąc krótko, sprzedajemy funkcjonalne urządzenie. Dzięki nim trening znacznie zyskuje na komforcie. Warto też wspomnieć o kwestiach estetyki. Sztangi efektownie się prezentują. Każdy detal został precyzyjnie wykonany. Dzięki dopracowanym szczegółom, cała konstrukcja pozwoli na bezpiecznie przeprowadzenie nie tylko amatorskiego, ale także profesjonalnego treningu. Potwierdzają to odpowiednie oraz rzetelnie wykonane testy. Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po gryf prosty i wykonać kilka powtórzeń.

Jakie ćwiczenia wykonasz przy użyciu gryfu prostego?

Jak już wspominaliśmy gryf prosty 20 kg daje spore możliwości treningowe. Do najbardziej znanych ćwiczeń należą przysiady ze sztangą na plecach. W tym przypadku pracują m.in. mięśnie czworogłowe ud, prostowniki grzbietu oraz brzucha. Poza tym możesz spróbować klasycznego, martwego ciągu. W tym przypadku także zaangażujesz do działania sporo różnych części ciała. Oczywiście nie można zapominać o doskonale znanym wyciskaniu na ławce skośnej lub płaskiej. W tym przypadku gryf prosty wpłynie na mięśniowy rozwój klatki piersiowej. Poszczególne ćwiczenia wykonasz standardową metodą lub w różnych wariacjach, gdzie każdy ruch oraz ułożenie ciała ma znaczenie, ponieważ wpływa na pracę poszczególnych mięśni. Dobrze dobrane treningi, połączone z odpowiednią dietą potrafią dać szybkie efekty w zakresie wyrzeźbienia sylwetki, dlatego po gryfy już od dawna chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wybierz sprzęt z naszego sklepu, a zajmiemy się szybką wysyłką produktów.

Zamów sztangę z niezbędnymi akcesoriami

Dobrze posiadać w swojej siłowni gryf prosty, ale najlepiej zamówić go razem z niezbędnymi akcesoriami do treningu. Co znajduje się na tej liście? Polecamy np. profesjonalne zaciski do sztangi. Utrzymają obciążenie na miejscu podczas wykonywania ćwiczeń. Są łatwe w zakładaniu i nie uszkadzają sprzętu. Zakupem bardzo przydatnym dla własnego zdrowia będzie również pas do podnoszenia ciężarów. Wspiera kręgosłup podczas przysiadów oraz rwania, a jednocześnie nie obniża komfortu ćwiczeń. Podnieść gryf prosty uzbrojony w obciążenia pomoże magnezja w kostce, która redukuje potliwość dłoni. Produkt łatwo zaaplikować na ręce. Wyliczając podstawowe akcesoria, do listy należy dopisać również paski do podnoszenia ciężarów. Cechują się uniwersalnym rozmiarem oraz wytrzymałym, bawełnianym splotem. Wszystkie produkty z naszej oferty zamówisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z wygodnych zakupów oraz bezpiecznych form płatności za sprzęt.