Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton red

24,90 

Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT pozwolą Ci używać większego obciążenia podczas treningów i poprawiać swoje wyniki.

Dostępne

Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT cotton red – ważny element Twoich sesji treningowych

Paski te pozwalą Ci podnosić więcej ciężaru z większą pewnością chwytu. Ich design sprawia, że są nie tylko wytrzymałe, ale także wygodne i łatwe w użyciu, co przekłada się na lepszą wydajność ćwiczeń. Dzięki użyciu tych pasków zyskasz pewność, że wspomogą siłę Twojego chwytu w kluczowych momentach, dzięki czemu możesz skupić się na technice i maksymalizacji wyników. Doskonałe dopasowanie i komfort noszenia sprawiają, że te paski są idealne dla wielu dyscyplin – od kulturystyki, przez trójbój siłowy, po crossfit. Od teraz Twój trening będzie bardziej efektywny, a Ty będziesz czerpać z niego jeszcze większą satysfakcję, mając pewność, że wykorzystujesz swój maksymalny potencjał.

Zakres użytkowania:

trening na siłowni, trójbój siłowy, crossfit, kulturystyka

Specyfikacja:

 • Sprzedawane w parach
 • Długość: 50cm
 • Szerokość: 4cm
 • Rozmiar uniwersalny
 • Wykonane z wytrzymałej bawełny
 • System wiązania: “na pętle”
 • Wzmocnione szwy na końcu pasków zapobiegają strzępieniu

Może spodoba się również…

 • 1599,00 

  Posiada wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie aż 195 000 PSI! Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w oksydowane głowice oraz gryf wykończony złotą powłoką ceramiczną.

 • 1479,00 

  THORN FIT Bow Bar jest specjalistycznym gryfem, który zapewnia maksymalną stabilizację oraz redukuje ucisk na ramionach i barkach podczas przysiadów ze sztangą. Trening przy zastosowaniu gryfu Bow jest dużo bardziej komfortowy i efektywny. Gryf Bow jest idealny do przysiadów, ale również ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce, unoszenie barków, wykroki lub […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • Oczekiwanie na dostawę
  799,00 

  Techniczny Gryf Olimpijski o wadze 10kg to rozwiązanie dla osób szlifujących swoje umiejętności i jednocześnie ceniących jakość wykonania. Produkt został zbudowany z wysokiej jakości stali, wyposażony w utwardzane chromem głowice. Głowice wykończone zostały czarnym ocynkiem zapewniającym doskonałe właściwości antykorozyjne. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas pracy nad techniką. Zakres użytkowania podnoszenie […]