Taśma Superband TEXTILE Medium

77,90 

Dostępne

Taśma do ćwiczeń aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmie tekstylnej superband THORN FIT można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i obręczy barkowej, taśmy HARD i EXTRA HARD służą do aktywacji dolnych partii mięśniowych…

Opis

Taśma do ćwiczeń aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmie tekstylnej superband THORN FIT można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i obręczy barkowej, taśmy HARD i EXTRA HARD służą do aktywacji dolnych partii mięśniowych oraz ćwiczeń wymagających dużej siły oporowej. Taśmy tekstylne superbands THORN FIT mogą z powodzeniem być stosowane jako alternatywa do pracy na maszynach lub treningu siłowego.

Taśma została utkana ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia naciągania skóry.

Taśmy tekstylne superbands THORN FIT umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe. Taśmy są dodatkowo bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia i zerwania przez co nadają się do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Zakres użytkowania:
ćwiczenia szybkościowe, stabilizujące i aktywujące; skoki, asysta przy podciągnięciach i ćwiczeniach na drążku, rehabilitacja, trening szybkościowy, trening funkcjonalny

Specyfikacja:

• pętla o długości 208cm
• materiał odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia, odporny na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia
• taśma jest przyjemne w użytkowaniu i nie powoduje podrażnień spowodowanych naciąganiem skóry
• opór/moc naciągu:
MEDIUM 60LB