Skórki gimnastyczne THORN FIT

- 35 % Off

25,94 

Uniknij zdzierania skóry dłoni ze skórkami gimnastycznymi Thorn Fit!
Skórki gimnastyczne wykonane z wysokiej jakości skóry zapewniającej komfortowy i precyzyjny chwyt. Kształt samej skórki został wycięty tak, aby dopasować się do wnętrza dłoni.

SKU: Brak danych Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 25,94 

SKÓRKI GIMNASTYCZNE THORN FIT

Skórki gimnastyczne, czyli skuteczna ochrona dłoni

Uniknij zdzierania skóry dłoni ze skórkami gimnastycznymi Thorn Fit!
Skórki gimnastyczne wykonane z wysokiej jakości skóry zapewniającej komfortowy i precyzyjny chwyt. Kształt samej skórki został wycięty tak, aby dopasować się do wnętrza dłoni. Dodatkowo skóry gimnastyczne na drążek wyposażone są w strap zapinany na rzep, dzięki któremu nie przesuwają się podczas treningu. Dzięki temu tak dobrze chronią dłonie podczas powtarzalnych ćwiczeń typu pull-ups lub toes-to-bar.

Zakres użytkowania

ćwiczenia na drążku, podciąganie, toes-to-bar, trening funkcjonalny, elementy gimnastyczne

Skórki gimnastyczne THORN FIT na siłowni

Specyfikacja:

 • Ochraniacze przeznaczone do ćwiczeń gimnastycznych na drążku
 • Idealne do większości WOD’ów
 • Zmniejszają ryzyko kontuzji dłoni prowadzące do przerw w treningu siłowym
 • Dostępne w 3 rozmiarach: S, M, L
 • 2 otwory na place
 • kolor: czarne z wytłoczonym logo Thorn Fit
 • sprzedawane w parach

Tabela rozmiarów:

S M L
A – długość od paska do otworów na palce 10cm 11cm 13cm
B – szerokość skórki 7cm 7cm 7cm
C – długość paska 39cm 39cm 39cm

Skórki gimnastyczne – niezbędnik każdej osoby ćwiczącej Crossfit

Najlepsze na odciskach i otarciach na swoich rękach podczas treningów CrossFitowych, są skórki gimnastyczne. Bez względu czy wykorzystujesz je w ćwiczeniach na drążku, robisz trening na kółkach gimnastycznych czy bierzesz do rąk sztangę – skórki mają zredukować ból, chroni Twoje ręce, a w konsekwencji poprawi Twoje wyniki. Zostały one zaprojektowane dla wszystkich osób ćwiczących Crossfit, aby zapobiec notorycznym sytuacjom z zerwanym naskórkiem. Dobierając swój model skórek, trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie. Lepiej wybrać skórki odrobinę za duże niż za małe!

Jakie skórki gimnastyczne wybrać?

Skórki gimnastyczne skutecznie chronią skórę dłoni podczas wykonywania wielu ćwiczeń jak np. podciągania, ćwiczenia na drążku, crossfit, treningów funkcjonalnych lub gimnastycznych. Zapobiegają wszelkim otarciom i bolesnym odciskom, tym samym wpływając korzystnie na osiągane wyniki.

Mogłoby się wydawać, że dobór odpowiednich skórek gimnastycznych to dość proste zadanie, niemniej trzeba mieć na uwadze kilka istotnych kwestii:

 • Rozmiar skórek. Bez tego ani rusz. Dopasuj rozmiar skórek do swojej dłoni, aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas ich używania, Przy wyborze rozmiaru warto kierować się zasadą, że lepiej wybrać odrobinę za duże niż za małe.
 • Materiał wykonania. Najczęściej spotykane skórki to te wykonane ze skóry naturalnej. Mogą być cieńsze lub grubsze w zależności od indywidualnych potrzeb.
 • Kształt i ilość otworów na palce. Wyróżnia się dwu, trzy i czterootworowe skórki gimnastyczne. Dwuotworowe skórki to najczęściej spotykane i wykorzystywane modele. Gwarantują lepsze wyczucie drążka i zapewniają większą kontrolę nad tym, jak skórka dopasowuje się do dłoni. Jeżeli chodzi o kształt, najbardziej komfortowe są skórki z otworami okrągłymi, gdyż są najbardziej zbliżone do anatomicznego kształtu palców. Otwory prostokątne sprawdzą się w przypadku osób z bardzo dużymi palcami. Nie przylegają idealnie, jednak zapewniają swobodę ruchów.
 • Rodzaj zapięcia. Najbardziej klasycznym i wygodnym zapięciem jest rzep, który umożliwia szybkie i komfortowe dopasowanie skórki gimnastycznej do obwodu nadgarstka. Skórki mogą posiadać klamry metalowe lub plastikowe. W skórkach THORN FIT PRO na uwagę zasługuje metalowa klamra, która jest solidniejsza od plastikowego odpowiednika w standardowych skórkach.

W ofercie THORN FIT znalazły się skórki gimnastyczne wykonane z najlepszej jakości skóry, których kształt jest precyzyjnie wycięty, aby w najwyższym stopniu dopasował się do wnętrza dłoni. Nasze skórki przeznaczone do ćwiczeń na drążku wyposażone są w zapięcie na rzep, co uniemożliwia ich przesuwanie się podczas najbardziej wymagających treningów. Skórki gimnastyczne THORN FIT dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L. Na naszej stronie znajdziesz tabelę rozmiarów, która ułatwi dobranie tego najbardziej odpowiedniego.