Zestaw taśm THORN FIT Lady resistance band set (one pack)

24,90 

Dostępne

ZESTAW TAŚM THORN FIT LADY BAND SET

Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki zestawowi taśm można zrealizować zróżnicowane plany treningowe, zarówno w domu jak i przestrzeni treningowej. Taśmy resistance lady THORN FIT służą do wykonywania szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe. Taśmy są dodatkowo bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia i zerwania, przez co nadają się do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Zakres użytkowania:

mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja, trening szybkościowy, trening funkcjonalnym.

Specyfikacja:

 • ultra cienka, elastyczna i wytrzymała pętla z gumy lateksowej
 • 3 stopnie oporu: szary – LIGHT, łososiowy – MEDIUM, różowy – STRONG
  (25/35/45 lbs = 11.3 / 15.9 / 20.4 kg)
 • materiał odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia, przyjemny w użytkowaniu, odporny na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia

Mobility z taśmą do ćwiczeń

Wraz z Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Paweł Szuba przygotowaliśmy dla Was poradnik Mobility na obręcz barkową. Kilka prostych ćwiczeń z wykorzystaniem piłki Lacrosse i taśm do ćwiczeń pomoże w kontuzjach, bólem oraz poprawi mobilność obręczy barkowej.

Sprawdź taśmy do ćwiczeń!

Sprawdź piłki!

Może spodoba się również…

 • 119,90 

  Miękka, komfortowa i lekka mata treningowa o wymiarach 120×60 cm wykonana PCV z laminowaną pianką. Tekstura powierzchni zapobiega ślizganiu się i jest odporna na zabrudzenia.

   

 • -24% Off
  56,90 

  Mata do ćwiczeń jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie (mata ma 4 mm grubości i waży tylko 525g). Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze. Mata treningowa – polecana alergikom.

 • -25% Off
  29,90 

  Podwójna piłka lacrosse MTR jest efektywnym narzędziem do zwiększania mobilności.

 • -12% Off
  69,90 

  Spine Roller został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność. Niezależnie czy jest użytkowany, aby zminimalizować ból czy też jako codzienny trening mobility, roller jest skonstruowany tak aby jednocześnie pobudzać i rozluźniać głęboką tkankę mięśniową. Spine Roller jest znacznie dłuższy niż pozostałe wałki na rynku. Jego […]