Piłka lacrosse Black

19,90 

Dostępne

Piłka lacrosse – jak zwiększyć swoją mobilność? Piłka lacrosse jest najprostszym i najbardziej efektywnym narzędziem do zwiększania mobilności. Jest również niezastąpiona przy rozbijaniu napięć w splotach mięśniowych, powięziach i punktów trudnych do rozmasowania. Zaleca się używanie piłki po ciężkich treningach siłowych oraz wytrzymałościowych. Gumowa powłoka minimalizuje ślizganie się piłki i…

Kategorie: , ,

Opis

Piłka lacrosse – jak zwiększyć swoją mobilność?

Piłka lacrosse jest najprostszym i najbardziej efektywnym narzędziem do zwiększania mobilności. Jest również niezastąpiona przy rozbijaniu napięć w splotach mięśniowych, powięziach i punktów trudnych do rozmasowania.
Zaleca się używanie piłki po ciężkich treningach siłowych oraz wytrzymałościowych. Gumowa powłoka minimalizuje ślizganie się piłki i umożliwia dokładne rozmasowanie wybranej część ciała.
Wersja czarna wykonana została z bardziej miękkiej gumy niż piłka lacrosse MTR Red.
Zakres użytkowania

zwiększanie mobilności, niwelowanie napięć mięśniowych

Specyfikacja
  • średnica: 6 cm
  • waga: 145 gr
  • skuteczne narzędzie do zwiększania mobilności
  • gumowa powierzchnia ogranicza ślizganie się piłki
  • idealna do masażu spiętych splotów mięśniowych
  • mała i łatwa do transportu
  • kolor: czarny

Treningi siłowe z piłką lacrosse

Piłki lacrosse to doskonałe akcesoria, które służą do rozbijania napięć w splotach mięśniowych, co pomaga w rozmasowywaniu ciała po ciężkim, siłowym treningu. Dzięki temu, że wykonana została z trwałej, jednak odpowiednio miękkiej gumy bardzo dobrze sprawdza się także do rozciągania po treningach o mniejszej intensywności. Piłki lacrosse to obowiązkowe elementy wyposażenia każdej sali treningowej, siłowni i klubu fitness. Czarna piłeczka lacrosse pomaga w masażu mięśni głębokich, co wspomaga budowaniu i utrzymywanie formy przez długi czas. Rozciąganie i rozmasowywanie mięśni jest równie ważne co rozgrzewka przed treningiem. Wysokiej jakości piłka do lacrosse do znalezienia w naszym sklepie.