Domowa siłownia

4 Products

W domowych warunkach również możesz stworzyć w pełni profesjonalną siłownię, służącą trenowaniu ciała, wyrabianiu muskulatury i rozbudowywaniu poszczególnych partii mięśni. Wszystko zależy od rodzaju sprzętu, jaki dla siebie wybierzesz. Zanim zdecydujesz się na zakup wyposażenia do swojej domowej siłowni, przemyśl, jaki cel chcesz osiągnąć, a następnie na jakim rodzaju treningu i na jakich partiach ciała chcesz się skupić najmocniej.

Dla domowej siłowni najlepiej jest przeznaczyć osobne pomieszczenie, ponieważ pozwoli to nie tylko na logiczne rozłożenie poszczególnych urządzeń, ale również na zabezpieczenie podłogi antypoślizgową matą. To szczególnie ważne, jeśli masz zamiar trenować podnoszenie ciężarów czy wykonywać inne ćwiczenia, wymagające zastosowania gryfu oraz nakładu. Ponadto pomieszczenie przeznaczone na domowe miejsce treningów powinno mieć zapewniony stały dopływ świeżego powietrza lub dobrą, wydajną wentylację, aby po każdym z nich przywrócić mu neutralny mikroklimat i pozbyć się nadmiaru wilgoci.

Jakie sprzęty powinny znaleźć się w domowej siłowni?

Rodzaj wybieranych sprzętów to zawsze bardzo indywidualna kwestia, która przede wszystkim powinna uwzględniać charakter planowanych ćwiczeń. Jeśli na poważnie przymierzasz się do rozpoczęcia treningów, najrozsądniejszym wyjściem w kwestii wyposażenia jest wybranie profesjonalnego zestawu do domowej siłowni, który znajdziesz w naszej ofercie, dopasowanego do bardzo określonych, ale i zróżnicowanych potrzeb. Do wyboru jest obecnie kilka kompletów urządzeń, zawierające m.in.: gryf olimpijski premium HD 20 kg z zaciskami oraz zestawem bumperów, set zawierający obciążenia 5 + 10 + 15 + 20 kg. W innych wariantach dostępna jest opcja rozbudowy zestawu o hantle kettlebell 10 i 16 kg lub 24 kg, piłkę wall ball, drewniane obręcze gimnastyczne, ławkę regulowaną wraz ze stojakiem na gryf. Wszystkie proponowane w naszym sklepie urządzenia są najwyższej jakości, wykonane z doskonałych materiałów, gwarantujących wieloletnie, bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.

Wśród naszej oferty znajdziesz sprzęt do ćwiczeń w domu, dzięki czemu Twój zestaw domowej siłowni powiększy się o wartościowe narzędzia do budowy mięśni.

W zestawach znajdziesz m.in:

Zapraszamy do sprawdzenia oferty!