Ławka THORN FIT REVERSE HYPER

2699,00 

Pozostało tylko: 2

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701522094 Kategorie: ,

Ławka THORN FIT Reverse Hyper – zastosowanie

Prezentowana przez THORN FIT ławka Reverse Hyper to doskonałe, wielofunkcyjne urządzenie do codziennego użytku. Jej głównym zastosowaniem jest trening i rehabilitacja kręgosłupa, a także zmniejszenie bólu pleców dzięki wzmocnieniu odcinka lędźwiowego. To dobre rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej i narażone są na długotrwałe obciążenia, które są odpowiedzialne za powstawanie bólu bioder i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ćwiczenia na ławce Reverse Hyper skutecznie rozciągają kręgosłup i inne partie mięśni. Przynoszą ulgę w uciążliwych dolegliwościach i są przeznaczone właściwie dla każdego.

Ćwicząc na ławce Reverse Hyper w najwyższym stopniu zapewniasz ciału maksymalne odprężenie, co przekłada się na efektywność treningu i zrelaksowanie. Warto wyposażyć swoją domową siłownię w ławkę od THORN FIT, szczególnie kiedy któryś z domowników uskarża się na takie dolegliwości i schorzenia jak:

 • Przewlekłe bóle pleców i kręgosłupa;
 • Rwa kulszowa;
 • Degeneracja krążka międzykręgowego;
 • Częste skurcze i napięcia mięśni.

Inną zaletą tej ławki, o której warto wspomnieć, jest fakt, iż stosując odpowiednie ćwiczenia, można szybko i skutecznie przywrócić cyrkulację krwi w kontuzjowanej części ciała czy zmniejszyć napięcia w dolnym odcinku kręgosłupa. A poprzez wzmocnienie ścięgien, bioder i pośladków można skrócić czas rekonwalescencji i poprawić wytrzymałość organizmu, co z kolei pozwoli na dłuższe i bardziej efektywne treningi.

Ławka THORN FIT Reverse Hyper z powodzeniem może być stosowana z dodatkowym obciążeniem dobranym do indywidualnych potrzeb i zaleceń, a także jest kompatybilna ze wszystkimi talerzami od THORN FIT. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do ćwiczeń jedynie najwyższej jakości.

Specyfikacja:
 • kolor: czarny
 • 2 rodzaje uchwytów pozwalające
 • ruchome ramię do nakładanie obciążenia (talerzy olimpijskich)
 • kompatybilny ze wszystkimi talerzami obciążeniowymi oferowanymi przez markę Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 1599,00 

  Posiada wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie aż 195 000 PSI! Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w oksydowane głowice oraz gryf wykończony złotą powłoką ceramiczną.

 • 1129,00 

  Gryf dzięki swojej geometrii powoduje zmianę rozkładu masy obciążonej sztangi co obniża środek ciężkości zwiększając możliwość utrzymania równowagi. Maksymalne zalecane obciążenie to aż 300kg!

 • 1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • -6% Off
  1499,00 

  Gryf dla najbardziej wymagających zawodników, którzy cenią jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie to aż 680kg!