Ławka THORN FIT REVERSE HYPER

2699,00 

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701522094 Kategorie: , Tag:

Ławka THORN FIT Reverse Hyper – zastosowanie

Prezentowana przez THORN FIT ławka Reverse Hyper to doskonałe, wielofunkcyjne urządzenie do codziennego użytku. Jej głównym zastosowaniem jest trening i rehabilitacja kręgosłupa, a także zmniejszenie bólu pleców dzięki wzmocnieniu odcinka lędźwiowego. To dobre rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej i narażone są na długotrwałe obciążenia, które są odpowiedzialne za powstawanie bólu bioder i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ćwiczenia na ławce Reverse Hyper skutecznie rozciągają kręgosłup i inne partie mięśni. Przynoszą ulgę w uciążliwych dolegliwościach i są przeznaczone właściwie dla każdego.

Ćwicząc na ławce Reverse Hyper w najwyższym stopniu zapewniasz ciału maksymalne odprężenie, co przekłada się na efektywność treningu i zrelaksowanie. Warto wyposażyć swoją domową siłownię w ławkę od THORN FIT, szczególnie kiedy któryś z domowników uskarża się na takie dolegliwości i schorzenia jak:

 • Przewlekłe bóle pleców i kręgosłupa;
 • Rwa kulszowa;
 • Degeneracja krążka międzykręgowego;
 • Częste skurcze i napięcia mięśni.

Inną zaletą tej ławki, o której warto wspomnieć, jest fakt, iż stosując odpowiednie ćwiczenia, można szybko i skutecznie przywrócić cyrkulację krwi w kontuzjowanej części ciała czy zmniejszyć napięcia w dolnym odcinku kręgosłupa. A poprzez wzmocnienie ścięgien, bioder i pośladków można skrócić czas rekonwalescencji i poprawić wytrzymałość organizmu, co z kolei pozwoli na dłuższe i bardziej efektywne treningi.

Ławka THORN FIT Reverse Hyper z powodzeniem może być stosowana z dodatkowym obciążeniem dobranym do indywidualnych potrzeb i zaleceń, a także jest kompatybilna ze wszystkimi talerzami od THORN FIT. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do ćwiczeń jedynie najwyższej jakości.

Specyfikacja:
 • kolor: czarny
 • 2 rodzaje uchwytów pozwalające
 • ruchome ramię do nakładanie obciążenia (talerzy olimpijskich)
 • kompatybilny ze wszystkimi talerzami obciążeniowymi oferowanymi przez markę Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Gryf dla najbardziej wymagających zawodników, którzy cenią jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie to aż 680kg! 

 • 2049,00 

  THORN FIT Deadlift Bar to idealny gryf do martwego ciągu. Składa się na to kombinacja dużej wytrzymałości stali – 195 000 PSI, większa długość całkowita 230 cm zamiast standardowych 220 cm oraz zmniejszona średnica chwytu do 27 mm. Dzięki powyższym cechom Deadlift Bar od Thorn Fit można unosić z wyższego punktu.

 • 669,00 

  Thorn Fit Axle Bar to prosty gryf treningowy bez rękawów obrotowych. Krótsza konstrukcja i zwiększona średnica przekładają się na nowe, ciekawe wyzwanie w porównaniu ze zwykłą sztangą.