Mata THORN FIT AB Mat black

89,00 

Oczekiwanie na dostawę

Kołyska do brzuszków Thorn Fit AB Mata jest doskonałym narzędziem do wzmocnienia wszystkich grup mięśni brzucha. Zastosowany rozkładany panel zabezpiecza pośladki oraz zapobiega przesunięciom podczas ćwiczeń.

 

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

SKU: 5902701504380 Kategorie: , , , Tag:

Opis

KOŁYSKA DO BRZUSZKÓW THORN FIT AB MATA

Kołyska do brzuszków Thorn Fit AB Mata to doskonałe narzędzie do wzmocnienia wszystkich grup mięśni brzucha. Specjalnie wyprofilowany kształt maty pozwala na zwiększenie zakresu ruchu wykonywanych ćwiczeń. Kształt pianki o odpowiednio dobranej gęstości doskonale dostosowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, ćwiczenia wykonywane są w  sposób zapobiegający kontuzjom.

Rozkładany spodni panel, wykonany z pianki pozwala na ustabilizowanie maty, zapobiegając jej przesunięciu podczas ćwiczeń oraz chroni pośladki przed uszkodzeniem.

Specyfikacja:

 • Szerokość: 30 cm
 • Długość: 36 cm złożona / 72 cm rozłożona
 • Wysokość: 7 cm
 • Materiał: pianka o zwiększonej gęstości
 • Ergonomiczny kształt
 • Rozkładany panel

Szacowana data dostawy: druga połowa maja 2023. 

 

Może spodoba się również…

 • 14,90 

  Doskonałe narzędzie do treningu mobility, rozgrzewki, rehabilitacji czy aktywacyjnych. Wersja HEAVY jest zalecana dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

 • 99,90 

  Zestaw składa się z 3 taśm różnym oporze do ćwiczeń mobilizacyjnych, aktywacyjnych i stabilizacyjnych oraz treningu funkcjonalnego. Taśmy zostały zaprojektowane z myślą o kobietach – zarówno, jeśli chodzi o kolorystykę jak i siłę oporu. Taśmy Thorn Fit textile Lady utkane zostały ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia naciągania skóry.

 • Oczekiwanie na dostawę
  79,00 

  Spine Roller został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność. Niezależnie czy jest użytkowany, aby zminimalizować ból czy też jako codzienny trening mobility, roller jest skonstruowany tak aby jednocześnie pobudzać i rozluźniać głęboką tkankę mięśniową. Spine Roller jest znacznie dłuższy niż pozostałe wałki na rynku. Jego…

 • 34,90 

  ZESTAW TAŚM THORN FIT BAND SET Taśmy resistance bands to doskonałe narzędzie do treningu mobility. Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrzewkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych. Nasze taśmy resistance bands to również wszechstronne akcesoria do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom. Zakres użytkowania mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja Specyfikacja:…