Gryf THORN FIT Strongman Log Bar

999,00 

Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.

Pozostało tylko: 4

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701504397 Kategorie: , , Tag:

GRYF THORN FIT STRONGMAN LOG BAR

Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.

Gryf Strongman Log Bar – sprzęt treningowy dla zawodowców

Sztanga strongman to sprzęt treningowy idealny w treningu funkcjonalnym i wysiłkowym, która pozwala ćwiczyć i wzmacniać głównie górne partie ciała. Używana jest przez doświadczonych trenerów na siłowni, jak i podczas zawodów sportowców rywalizujących w podnoszeniu ciężarów. Sztangi strongman przeznaczone są głównie do treningów skupiających się na podnoszeniu. Przy ich użyciu nie tylko idealnie zarysujesz i rozbudujesz muskulaturę ramion oraz klatki piersiowej, ale też doskonale wzmocnisz te partie ciała, dzięki czemu będziesz miał znacznie więcej siły przy wykonywaniu innych ćwiczeń, choćby takich jak podciąganie. Z log barem możesz także wykonywać serie ćwiczeń wytrzymałościowych w każdej pozycji – stojącej, leżącej czy siedzącej.

Sztanga strongman dla osób średnio zaawansowanych

Jeżeli jesteś na początku swojej drogi w walce o mistrza w podnoszeniu ciężarów, to w naszym sklepie internetowym znajdziesz sztangi typu strongman o wadze 30 kg, które doskonale sprawdzają się w przypadku osób średnio zaawansowanych w treningach. Jeżeli masz już dobrą formę i wysiłek fizyczny nie jest Ci obcy, to przy ich użyciu jeszcze bardziej poprawisz swoją kondycję i skupisz się na tych partiach ciała. Najważniejsze, abyś miał już doświadczenie w ćwiczeniu z obciążeniem. 30 kg to nie jest duża waga jak na sztangę, ale zdecydowanie zbyt duża, by od niej zaczynać treningi obciążeniowe. Bez wcześniejszego przygotowania powinno zaczynać się od ciężarków lub kettli. Ćwiczenia z log barem wymagają jednak pewnego poziomu zaawansowania, i wytrzymałości, powinny być też wykonywane z odpowiednią techniką, dlatego warto wcześniej zdecydować się na instruktaż doświadczonego trenera.

GRYF THORN FIT STRONGMAN LOG BAR podnoszenie

Specyfikacja techniczna:

 • Długość: 200 cm
 • Szerokość: fi 22 cm
 • Średnica tulei: 48 mm
 • Długość tulei: ok. 35 cm
 • Waga: 30 kg
 • Ilość chwytów: 4
 • Średnica chwytu: 33 mm
 • Radełkowanie: TAK
 • Maksymalne obciążenie: 200kg

Sztangi do profesjonalnych i domowych siłowni

Dostępne w ofercie naszego sklepu sztangi typu strongman są sprzętem wyjątkowo uniwersalnym. Doskonale sprawdzą się na wyposażeniu profesjonalnej siłowni, ale także w zaciszu domowym. Jeżeli tylko wiesz, jak poprawnie z nimi trenować, możesz z powodzeniem używać ich w domu. Nasz strongman posiada cztery uchwyty, dzięki czemu pozwala Ci na wykonanie szerokiej gamy ćwiczeń w różnych pozycjach i przy różnej szerokości rozstawienia ramion – dzięki temu żaden trening nie będzie nudny i może być dostosowany do Twojej siły i Twoich własnych preferencji. Zadbaliśmy o to, aby dostarczyć Ci akcesoria do ćwiczeń najwyższej jakości, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko takie mogą zagwarantować Ci efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, co w przypadku tych, wykonywanych ze strongmanem ma szczególnie duże znaczenie. W przypadku naszych sztang, bezpieczeństwo gwarantują Ci radełkowane uchwyty, które wymuszają poprawne trzymanie przyrządu w wielu kategoriach ćwiczeń oraz ograniczają jego ruchomość. Nasze sztangi zostały także wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie środków dezynfekujących i potu. Dodatkowo owalny kształt sztangi typu strongman sprawia, że można ją łatwo przechowywać w różnych miejscach, np pod łóżkiem, jeżeli decydujesz się na zakup sprzętu treningowego do własnego mieszkania.

Może spodoba się również…

 • 689,00 

  OBIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT COMPETITION PLATE 15KG W naszej ofercie znajdziecie również Talerze Olimpijskie, których konstrukcja została pieczołowicie dopracowana w celu zapewnienia możliwie wysokiej wytrzymałości talerza. Nowy nakład olimpijski składa się z dwóch stalowych tulei płaskich, skręcanych ze sobą śrubami. Specjalnie dobrane tworzywo o dużej gęstości jest zaciskane pomiędzy […]

 • 24,90 

  Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT pozwolą Ci używać większego obciążenia podczas treningów i poprawiać swoje wyniki.

 • Oczekiwanie na dostawę
  139,90 

  Thorn Fit Training bumper plates Założeniem projektowym talerzy Thorn Fit Training Bumper Plates o wadze 5 kg było stworzenie jak najwęższego talerza, który będzie można dokładać do sztangi z nakładem w celu podnoszenia rekordów. W związku z tym talerze nie powinny być zakładane na sztangę jako jedyne obciążenie i używane […]

 • 359,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.