Gryf THORN FIT Open Trap Bar

1399,00 

Gryf typu Open Trap Bar posiada wszystkie zalety gryfów typu Trap Bar, zapewniając jednocześnie lepszy i wygodniejszy dostęp do większej ilości ruchów. Dzięki otwartej konstrukcji gryfu można wykonywać większą ilość ćwiczeń m.in. wykroki. Gryf posiada trzy grubości chwytów dla różnicowania ćwiczeń i stopniowania ich trudności.

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

Magnezja za 1zł!

Już nigdy nie zabraknie Ci magnezji! Otrzymasz zestaw 8 szt. za 1 zł z tym produktem.

Open Trap Bar Thorn FIT

Dzięki otwartej części przedniej gryfu, możliwe jest używanie Open Trap Bar do wykroków, swobodnego przenoszenia ciężarów podczas spaceru farmera i innych ćwiczeń. Ćwiczenia typu martwy ciąg przy użyciu Trap Baru są bezpieczniejsze niż z tradycyjną prostą sztangą, ponieważ obciążenie jest wyśrodkowane i bardziej zrównoważone, powoduje to mniejsze obciążanie dla kręgosłupa.
Trening z użyciem Open Trap Bara jest również idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, które chcą rozwinąć podstawowe poziomy siły.

Wygoda użytkowania

Niewątpliwą zaletą Open Trap Bar są wbudowane podstawki, które znacząco ułatwiają nakładanie i ściąganie nakładu. Dzięki nim można nałożyć nakład bez używania dodatkowych stojaków.
Za wygodę chwytu odpowiadają trzy obrotowe uchwyty o różnej średnicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy jest w stanie różnicować rodzaj ćwiczeń i wybrać najwygodniejszą opcję dla siebie, a odpowiednie radełkowanie ogranicza ślizganie i ułatwia utrzymanie się magnezji.
Wyprofilowana część sztangi pozwala na wygodniejsze i bezpieczniejsze wykonywanie przysiadów.

Solidne wykonanie

Open Trap Bar Thorn Fit został wykonany z grubej, wytrzymałej stali o prostokątnym przekroju. Gryfy o takiej budowie zapewniają odpowiednią sztywność sztangi oraz dużej wytrzymałości na obciążenie, które maksymalnie może wynosić 300kg.

 Specyfikacja

 • Długość całkowita: 218cm
 • Długość części chwytnej: 56,5cm
 • Średnica chwytu: 25mm/40mm/50mm
 • Waga: 21kg
 • Średnica głowicy: 50mm
 • Całkowita długość głowicy: 56cm
 • Długość głowicy na obciążenie: 43cm
 • Maksymalny udźwig: 300kg
 • Podwójne radełkowanie części chwytnej

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu, gdzie znajdziesz m.in. obciążenie do sztangi, skórki gimnastyczne, pas ciężarowy, czy koła gimnastyczne.

Szacowana data dostawy: druga połowa czerwca 2023.

 

Może spodoba się również…

 • 359,90 
  Talerze Thorn Fit Training Bumpers zostały zaprojektowane tak aby w jak najmniejszym stopniu odbijały się od podłoża.
  Są jednocześnie wytrzymałe i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny przez co mogą być użytkowane zarówno w domu jak i komercyjnej przestrzeni treningowej.
 • 8,90 

  Magnezja służy do niwelowania pocenia się dłoni, co sprawia, że chwyt podczas ćwiczeń siłowych, podnoszenia hantli, sztalugi jest pewniejszy. Stosuje się ją podczas wysiłku fizycznego i długotrwałego chwytu, podciąganiu się na drążku oraz wspinaczce po linie. Pakowana w kostki magnezja jest wygodna w użytkowaniu, przechowywaniu, a wydzielone porcje łatwo rozkruszyć podczas treningu.

 • 269,90 

  Odporne na wielokrotne uderzenia o ziemię. Cały talerz wykonany jest z granulatu oraz wyposażony w wytrzymały, stalowy pierścień (nie będący elementem konstrukcyjnym) ułatwiający zakładanie i zdejmowanie talerzy ze sztangi podczas treningu.

 • 55,00 

  Usztywniacze nadgarstków ułatwiają podnoszenie większych ciężarów i zmniejszają ryzyko kontuzji. Ich funkcją jest ustawienie nadgarstków we właściwej pozycji i zapewnienie wsparcia przy wyciskaniu sztangi.

  Pozostałe wersje kolorystyczne: