Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 5kg [pair]

-13% Off

449,90 

Wysokiej jakości obciążenie frykcyjne pokryte gumową powłoką. Średnica otworu 50,4 mm zapewnia kompatybilność z każdym standardowym gryfem.

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

SKU: 5902701516031 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 519,90 

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 5kg [pair] – przełamuj granice swojej siły

Przełamywanie własnych barier i osiąganie indywidualnych rekordów to esencja treningu siłowego. Nasze obciążenie THORN FIT Fractional plates o wadze 5 kg jest zaprojektowane, abyś mógł posuwać się naprzód i przekraczać swoje dotychczasowe ograniczenia. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4 mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem, umożliwiając Ci szybkie dostosowanie wagi treningowej. Talerze frykcyjne THORN FIT to synonim doskonałej jakości i profesjonalizmu. Ich wysokiej jakości matowe wykończenie i gumowa powłoka z elastyczną obejmą zapewniają nie tylko doskonałą przyczepność, ale także minimalizują ruch talerzy na głowicy gryfu podczas intensywnych ćwiczeń. To daje Ci większe bezpieczeństwo i stabilność, pozwalając skoncentrować się na doskonaleniu techniki i rozwijaniu siły. Wybierz obciążenie THORN FIT Fractional plates o wadze 5kg i podbijaj swoje treningi na wyższy poziom. Przełamuj granice swojej siły i osiągaj nowe poziomy w swoim rozwoju treningowym.

Obciążenie THORN FIT Fractional 2x5kg

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Specyfikacja:

 • zestaw składa się z 2 talerzy o wadze 5kg
 • wymiary: średnica: 227mm; grubość 26mm
 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 gram
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłoką, wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 999,00 

  Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.

 • 1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1399,00 

  Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w utwardzane chromem głowice oraz gryf wykończony czarnym ocynkiem zapewniającym najlepsze właściwości antykorozyjne.

 • Oczekiwanie na dostawę
  349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]