Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg [pair]

-26% Off

199,90 

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.

Dostępne

SKU: 5902701512590 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 199,90 

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg [pair] – Twój wybór do sukcesu

Kluczem do stałego rozwoju w treningach siłowych jest stopniowe zwiększanie obciążenia, a ciężary THORN FIT Fractional plates o wadze 2 kg są tu niezastąpione. Oferują one precyzyjną kontrolę nad progresem w treningu, umożliwiając stopniowe podnoszenie ciężarów zgodnie z Twoim indywidualnym tempem rozwoju. Czy wiesz, że stałe zwiększanie obciążenia, nawet o niewielkie wartości, jest jednym z najważniejszych czynników prowadzących do zwiększenia siły mięśniowej i hipertrofii? Dzięki talerzom THORN FIT Fractional plates o wadze 2 kg możesz stale pobijać swoje rekordy, co przekłada się na stały rozwój siły i masy mięśniowej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym, nasze obciążenia są doskonałym narzędziem do osiągnięcia Twojego celu. Talerze THORN FIT są doskonałym wyborem dla osób szukających profesjonalnej jakości sprzętu treningowego. Doskonale nadają się do użycia zarówno w domu, jak i w profesjonalnej siłowni. Dzięki wytrzymałej, gumowej powłoce, minimalizują one ruch talerzy na gryfie podczas treningu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg pair

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Waga i rozmiar:

 • 2.0kg (niebieski): średnica: 190mm; grubość: 19mm

Specyfikacja:

 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 grams
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  1129,00 

  Gryf dzięki swojej geometrii powoduje zmianę rozkładu masy obciążonej sztangi co obniża środek ciężkości zwiększając możliwość utrzymania równowagi. Maksymalne zalecane obciążenie to aż 300kg!

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.

 • 349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Posiada wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie aż 195 000 PSI! Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w oksydowane głowice oraz gryf wykończony złotą powłoką ceramiczną.