Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg [pair]

199,90 

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.

Dostępne

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg [pair] – Twój wybór do sukcesu

Kluczem do stałego rozwoju w treningach siłowych jest stopniowe zwiększanie obciążenia, a ciężary THORN FIT Fractional plates o wadze 2 kg są tu niezastąpione. Oferują one precyzyjną kontrolę nad progresem w treningu, umożliwiając stopniowe podnoszenie ciężarów zgodnie z Twoim indywidualnym tempem rozwoju. Czy wiesz, że stałe zwiększanie obciążenia, nawet o niewielkie wartości, jest jednym z najważniejszych czynników prowadzących do zwiększenia siły mięśniowej i hipertrofii? Dzięki talerzom THORN FIT Fractional plates o wadze 2 kg możesz stale pobijać swoje rekordy, co przekłada się na stały rozwój siły i masy mięśniowej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym, nasze obciążenia są doskonałym narzędziem do osiągnięcia Twojego celu. Talerze THORN FIT są doskonałym wyborem dla osób szukających profesjonalnej jakości sprzętu treningowego. Doskonale nadają się do użycia zarówno w domu, jak i w profesjonalnej siłowni. Dzięki wytrzymałej, gumowej powłoce, minimalizują one ruch talerzy na gryfie podczas treningu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 2kg pair

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Waga i rozmiar:

 • 2.0kg (niebieski): średnica: 190mm; grubość: 19mm

Specyfikacja:

 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 grams
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 999,00 

  Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.

 • Oczekiwanie na dostawę
  219,00 

  Pozwala na wygodne i bezpieczne magazynowanie obciążenia ENDURO/Bumperow. Stabilność stojaka zapewnia szeroka podstawa 50 cm.

 • 1599,00 

  Gryf dla najbardziej wymagających zawodników, którzy cenią jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie to aż 680kg! 

 • Oczekiwanie na dostawę
  349,00 

  Thorn Fit Horizontal Plate Storage Zapewnia maksymalną efektywność składowania każdego rodzaju talerzy, w szczególności talerzy Competition oraz Training. Dzięki niemu możesz pozbierać talerze olimpijskie z podłogi. Nasz nowy stojak jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni treningowej. Thorn Fit Horizontal Plate Storage został wyprodukowany ze stali i wyposażony w […]