Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional 1,5kg plates [pair]

-26% Off

169,90 

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.

Dostępne

SKU: 5902701512583 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 169,90 

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional 1,5kg plates – precyzyjny skok w przód

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie postęp w treningu, dlatego oferujemy obciążenia THORN FIT Fractional plates o wadze 1,5 kg. Dzięki nim możesz precyzyjnie dostosować ciężar do swoich celów i możliwości, dzięki czemu Twój trening stanie się jeszcze bardziej efektywny. Małe zmiany prowadzą do wielkich sukcesów, a możliwość regulacji obciążenia o 1,5 kg może przynieść znaczne korzyści. Precyzyjne dostosowanie obciążenia umożliwia efektywną pracę nad progresem w budowie siły, a także pomaga unikać nadmiernego obciążenia, które może prowadzić do kontuzji. Z THORN FIT Fractional plates masz pełną kontrolę nad intensywnością swojego treningu. Nasze ciężary zostały stworzone z myślą o profesjonalistach i amatorach fitnessu, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swój czas spędzony na treningu. Stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, nasze talerze są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim. To narzędzie, które umożliwia Ci trening na najwyższym poziomie, niezależnie od miejsca, w którym ćwiczysz. Postaw na jakość i doświadczenie marki THORN FIT!

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 1,5 kg pair

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Waga i rozmiar:

 • 1.5kg (żółty): średnica: 175mm; grubość: 18mm

Specyfikacja:

 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 grams
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.

 • 1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1799,90 

  Gryf olimpijski POWER LIFT BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg. Ruchome głowice zapewniają gładką rotację. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • 1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.