Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 1kg [pair]

-24% Off

129,90 

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.

Dostępne

SKU: 5902701512576 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 169,90 

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 1kg [pair] – niuansy czynią różnicę

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak profesjonalni sportowcy i entuzjaści fitnessu są w stanie ciągle poprawiać swoje wyniki? Sekret tkwi często w niuansach, takich jak możliwość dostosowania obciążenia do własnych potrzeb i możliwości. To właśnie oferują obciążenia do sztangi THORN FIT Fractional plates 1kg, sprzedawanych w parach. Umożliwiają stopniowe zwiększanie wagi, co jest kluczowe dla efektywnego osiągania progresu w treningu. Dodatkowe obciążenie pozwala na realizację planu treningowego i osiąganie kolejnych etapów rozwoju masy mięśniowej i siły. Dodatkowym atutem tych obciążeń jest ich kompatybilność z każdym standardowym gryfem olimpijskim. To oznacza, że niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, czy na siłowni, możesz z nich skorzystać. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sportowcem, obciążenia THORN FIT Fractional plates 1kg pomogą ci zrealizować twoje cele treningowe.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 1kg pair

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Waga i rozmiar:

 • 1.0kg (zielony): średnica: 160mm; grubość: 15mm

Specyfikacja:

 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 grams
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  1129,00 

  Gryf dzięki swojej geometrii powoduje zmianę rozkładu masy obciążonej sztangi co obniża środek ciężkości zwiększając możliwość utrzymania równowagi. Maksymalne zalecane obciążenie to aż 300kg!

 • -20% Off
  1799,90 

  Gryf olimpijski POWER LIFT BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg. Ruchome głowice zapewniają gładką rotację. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • 1299,00 

  Gryf olimpijski 20 kg to niezbędny sprzęt, który pozwala efektywnie pracować nad wszystkimi grupami mięśniowymi poprzez takie ruchy, jak: ugięcia, ciągi, podciąganie czy wyciskanie. Pozwala m.in. wzmacniać mięśnie rąk lub klatki piersiowej.

 • 1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.