Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 0,5kg [pair]

Oczekiwanie na dostawę

99,90 

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

SKU: 5902701512569 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 119,90 

OBCIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT FRACTIONAL PLATES 0,5KG PAIR

Zaprojektowany, aby przełamywać bariery i pomagać osiągać indywidualne rekordy, nasze talerze oferują zwiększanie wagi od 0,5 do 2,5kg. Ze średnicą otworu o wymiarze 50,4mm, te zaawansowane obciążenia są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim a kolorystyka samych krążków jest zgodna ze standardami IWF.
Talerze frykcyjne Thorn Fit mają wysokiej jakości matowe wykończenie i specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę zapewniającą doskonałą przyczepność i minimalizującą ruch talerzy na głowicy gryfu podczas ćwiczeń.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 0,5kg [pair] – precyzyjne regulowanie obciążenia podczas treningu

Rozwijając siłę i budując masę mięśniową, kluczowe jest precyzyjne dostosowywanie obciążenia do naszych możliwości. Oto gdzie wchodzi w grę obciążenie do sztangi THORN FIT Fractional plates 0,5kg. Umożliwiają one precyzyjne i stopniowe zwiększanie obciążenia. Jest to niezwykle przydatne podczas progresu w planie treningowym, gdzie niewielka różnica w wadze ma duże znaczenie. Zaawansowane obciążenia THORN FIT są kompatybilne z każdym standardowym gryfem olimpijskim, co oznacza, że możesz je bezproblemowo zastosować w swoim domowym centrum treningowym lub na siłowni. Dzięki swojej konstrukcji minimalizują ruch talerzy na gryfie podczas ćwiczeń, gwarantują one płynność i komfort treningu. Dodatkowo, talerze THORN FIT Fractional plates są nie tylko wytrzymałe, ale także estetycznie wykonane. Ich matowe wykończenie i design z logo THORN FIT z pewnością będą elegancko prezentować się na Twoim gryfie olimpijskim. Przekonaj się, jak precyzyjne dostosowanie obciążenia może przyczynić się do poprawy jakości Twojego treningu i przyspieszenia osiągania celów.

Waga i rozmiar:

 • 0.5kg (biały): średnica: 135mm; grubość: 12.5mm

Specyfikacja:

 • każdy talerz ma średnicę otworu o wymiarze 50,4mm
 • tolerancja wagi: +/- 10 gram
 • stalowy talerz ze specjalną gumową powłokę wyposażoną w dodatkową elastyczną obejmę
 • matowe wykończenie
 • logo Thorn Fit

Może spodoba się również…

 • 1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.

 • -20% Off
  1799,90 

  Gryf olimpijski POWER LIFT BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg. Ruchome głowice zapewniają gładką rotację. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.

 • 79,00 

  Zaciski do sztangi wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Zaciski olimpijskie nie ulegają odkształceniom nawet podczas treningów bogatych w aktywne ćwiczenia oraz wielokrotne powtórzenia, są także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

 • 1599,00 

  Posiada wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie aż 195 000 PSI! Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w oksydowane głowice oraz gryf wykończony złotą powłoką ceramiczną.