Obciążenie do sztangi THORN FIT Competition Plate 15kg

689,00 

Dostępne

Darmowa dostawa od 300zł

OBIĄŻENIE DO SZTANGI THORN FIT COMPETITION PLATE 15KG

W naszej ofercie znajdziecie również Talerze Olimpijskie, których konstrukcja została pieczołowicie dopracowana w celu zapewnienia możliwie wysokiej wytrzymałości talerza. Nowy nakład olimpijski składa się z dwóch stalowych tulei płaskich, skręcanych ze sobą śrubami. Specjalnie dobrane tworzywo o dużej gęstości jest zaciskane pomiędzy stalowymi tulejami a duża powierzchnia styku między materiałami powoduje, że talerz charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zarówno amortyzującymi jak i wytrzymałościowymi.

Obciążenie do sztangi THORN FIT Competition Plate 15 KG – by przekroczyć granice swojego treningu

Wykorzystując najnowsze technologie oraz solidne materiały, THORN FIT stworzył talerz, który jest zarówno trwały, jak i funkcjonalny, co czyni go niezbędnym elementem każdej siłowni. Obciążenie do sztangi THORN FIT Competition Plate 15 KG nie tylko znakomicie sprosta wymaganiom intensywnych treningów siłowych, ale także zapewni komfort podczas ich wykonywania. Zwróć uwagę na fazowanie na krawędzi – to szczegół, który ułatwia zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi, co jest nieocenione podczas szybkich zmian obciążenia. Kolorowe znaczniki wagi to kolejny przydatny detal, który pozwoli Ci na szybkie zidentyfikowanie potrzebnej Ci wagi. Wybierając THORN FIT Competition Plate 15 KG, wybierasz sprzęt, który nie tylko jest solidny i trwały, ale także doskonale uzupełni estetykę Twojej siłowni. Czarny kolor z kolorowymi znacznikami wagi i logiem to wyraźne akcenty, które nadają talerzom charakteru. Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy doświadczonym sportowcem, obciążenie do sztangi THORN FIT Competition Plate 15 KG pomoże Ci osiągnąć swoje cele treningowe.

Dzięki większemu udziałowi stali w strukturze nakładu, grubości talerzy są cieńsze niż w przypadku Enduro Bumpers.

Specyfikacja:

 • średnica zewnętrzna talerza: 450mm (standard IWF)
 • materiał: stalowe talerze oraz termoutwardzalny technopolimer
 • zwiększona wytrzymałość przez zaciskanie talerzy stalowych
 • wewnętrzna średnica (stalowy pierścień): 50.5mm
 • kolor: czarny z kolorowymi znacznikami wagi i logiem
 • fazowanie na krawędzi ułatwiają zdejmowanie talerzy ze sztangi i podnoszenie ich z podłogi
 • grubość talerza: 4.1 cm

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  79,00 

  Zaciski do sztangi wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Zaciski olimpijskie nie ulegają odkształceniom nawet podczas treningów bogatych w aktywne ćwiczenia oraz wielokrotne powtórzenia, są także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1399,00 

  Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w utwardzane chromem głowice oraz gryf wykończony czarnym ocynkiem zapewniającym najlepsze właściwości antykorozyjne.

 • 1189,00 

  Wyróżnikiem tego produktu jest szereg chwytów osadzonych pod kątem w stalowej ramie. Zastosowanie takiego zabiegu powoduje możliwość stymulowania różnych grup mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń górnych partii ciała.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Gryf olimpijski HEAVY METAL BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg! Precyzyjnie wykonana głowica została wyposażona w 4 ruchome łożyska igłowe, które zapewniają gładką rotację oraz w specjalną strukturę powierzchni zwiększającą stabilność talerzy. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.