Zaciski do gryfu THORN FIT HD Training Collar red (pair/para)

129,00 

Dostępne

Zaciski Thorn Fit HD charakteryzują się wysokiej jakości aluminiową konstrukcją i gumową wkładką chroniącą gryf podczas najcięższych ćwiczeń.
Są wyposażone w wysokiej jakości mechanizm zamykania zacisku, zaprojektowany tak, aby trzymał obciążenia na miejscu nawet podczas wielokrotnego zrzucania sztangi.
Produkt wysokiej jakości który zaspokoi nawet najbardziej wymagających sportowców.

THORN FIT HD Zaciski – niezawodne zabezpieczenie dla Twojego treningu

THORN FIT HD Zaciski to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i niezawodność podczas treningu siłowego. Ich wysokiej jakości aluminiowa konstrukcja oraz gumowa wkładka chroniąca gryf zapewniają bezpieczeństwo nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Dopracowany mechanizm zamykania zacisku gwarantuje pewne i mocne trzymanie obciążenia na miejscu, nawet podczas wielokrotnego zrzucania sztangi. Nie musisz się martwić o uszkodzenia gryfu czy talerzy – THORN FIT HD są zaprojektowane tak, aby nie powodować żadnych uszkodzeń. To niezwykle lekkie, a jednocześnie wytrzymałe zaciski, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających sportowców. Pasują do większości gryfów dostępnych na rynku, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce cieszyć się pewnością i stabilnością podczas treningu. Zaopatrz się w zaciski THORN FIT HD i skup się wyłącznie na osiąganiu swoich treningowych celów, mając pewność, że Twoje obciążenia są bezpiecznie zamocowane.

Cechy:

 • sprzedawane w parach (cena za 2 sztuki)
 • średnica wewnętrzna zacisku: 50mm
 • dopracowany mechanizm zapinania zacisku
 • gumowane wnętrze dla ochrony głowicy gryfu
 • łatwy do zamknięcia i otwarcia
 • pasuje do większości gryfów dostępnych na rynku
 • nie powoduje uszkodzeń gryfu ani talerzy
 • lekkie i niezwykle wytrzymałe
 • waga: 190gr (jedna sztuka)
 • 2-stopniowe otwieranie (do przesuwania oraz zdejmowania zacisku)
*należy zwrócić uwagę, że zacisk ma 2-stopniowe otwieranie, pierwsze jest gładkie, drugie otwiera się z charakterystycznym trzaskiem; otwierać obiema dłońmi

Może spodoba się również…

 • -10% Off
  422,91 

  Thorn Fit Training bumper plates Talerze Thorn Fit Training Bumpers zostały zaprojektowane tak aby w jak najmniejszym stopniu odbijały się od podłoża. Są jednocześnie wytrzymałe i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny przez co mogą być użytkowane zarówno w domu jak i komercyjnej przestrzeni treningowej. Te funkcjonalne talerze są wykonane […]

 • Oczekiwanie na dostawę
  1299,00 

  Gryf olimpijski 20 kg to niezbędny sprzęt, który pozwala efektywnie pracować nad wszystkimi grupami mięśniowymi poprzez takie ruchy, jak: ugięcia, ciągi, podciąganie czy wyciskanie. Pozwala m.in. wzmacniać mięśnie rąk lub klatki piersiowej.

 • 8,90 

  Magnezja służy do niwelowania pocenia się dłoni, co sprawia, że chwyt podczas ćwiczeń siłowych, podnoszenia hantli, sztalugi jest pewniejszy. Stosuje się ją podczas wysiłku fizycznego i długotrwałego chwytu, podciąganiu się na drążku oraz wspinaczce po linie. Pakowana w kostki magnezja jest wygodna w użytkowaniu, przechowywaniu, a wydzielone porcje łatwo rozkruszyć podczas treningu.

 • 789,00 

  Nowy nakład olimpijski składa się z dwóch stalowych tulei płaskich, skręcanych ze sobą śrubami. Specjalnie dobrane tworzywo o dużej gęstości jest zaciskane pomiędzy stalowymi tulejami a duża powierzchnia styku między materiałami powoduje, że talerz charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zarówno amortyzującymi jak i dużą wytrzymałością