Uchwyt / nakładka na gryf THORN FIT Bar Grip

59,00 

Proste i niezwykle skuteczne rozwiązanie, stosowane w celu zmiany średnicy sztangi. Dzięki powiększeniu średnicy do 50 mm, możemy wygenerować znacznie większą siłę chwytu, co przekłada się na zwiększenie skuteczności podczas ćwiczeń ze sztangą, hantlami, a także na drążku. Zewnętrzna powierzchnia Bar Grip została pokryta antypoślizgową powierzchnią, która wzmocni chwyt podczas wykonywania ćwiczeń.

Produkt jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych:

 

Dostępne

SKU: 5902701513856 Kategorie: , , Tag:

UCHWYT / NAKŁADKA NA GRYF THORN FIT BAR GRIP

Bar Grips możemy zastosować do regularnych ćwiczeń na sztandze, hantlach lub drążku. Zmiana średnicy chwytu ma jednoczesny wpływ na zwiększenie samej siły chwytu, ale także na przełamanie rutyny treningowej oraz rozwój innych partii mięśniowych niż te, które są używane przy klasycznym treningu, bez zastosowania szerszej średnicy chwytu.

Bar Grip w kolorze czerwonym charakteryzują się większą twardością użytego polimeru niż wersja w kolorze czarnym przez co zapewniają inny rodzaj chwytu, mniej podatny na uścisk, przez co rozwijają inne partie mięśniowe. Z tego względu czerwone Bar Grip polecane są głównie do ćwiczeń ze sztangą lub ewentualnie do ćwiczeń na drążku dla zaawansowanych.

THORN FIT Bar Grip – zwiększona siła chwytu i skuteczność treningu

THORN FIT Bar Grip to proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie, które pozwala zmienić średnicę gryfu. Dzięki powiększonej średnicy do 50 mm, musimy wygenerować znacznie większą siłę chwytu, co przekłada się na dodatkowy stymulant podczas ćwiczeń ze sztangą, hantlami oraz na drążku. Zewnętrzna powierzchnia Bar Grip jest pokryta antypoślizgową warstwą, która pozwala wzmocnić chwyt podczas wykonywania ćwiczeń. THORN FIT Bar Grip może być używany podczas regularnych treningów na sztandze. Zmiana średnicy chwytu wpływa nie tylko na zwiększenie siły chwytu, ale także na przełamanie rutyny treningowej i rozwój partii mięśniowych, które nie są tak intensywnie zaangażowane podczas tradycyjnych treningów. Czerwone Bar Grip o większej twardości polimeru oferuje inny rodzaj chwytu, mniej podatny na ściskanie, co prowadzi do rozwinięcia innych grup mięśniowych. Z tego powodu czerwone Bar Grip są szczególnie polecane do ćwiczeń ze sztangą dla zaawansowanych sportowców. Dodaj THORN FIT Bar Grip do swojego arsenału treningowego i doświadcz zwiększonej siły chwytu oraz skuteczności podczas różnorodnych ćwiczeń.

Specyfikacja:

 • Materiał: Utwardzany technopolimer
 • Sprzedawane w parach (2 szt.)
 • Wymiary:
  • średnica: 5,5 cm
  • długość: 12cm

 

Może spodoba się również…

 • Oczekiwanie na dostawę
  1399,00 

  Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w utwardzane chromem głowice oraz gryf wykończony czarnym ocynkiem zapewniającym najlepsze właściwości antykorozyjne.

 • 1199,00 

  Gryf Elite wyposażony w podwójne radełkowanie zapewni doskonały chwyt i jeszcze bardziej efektywny trening. Podwójne znaczniki umieszczone na gryfie ułatwiają szybkie ułożenie dłoni w odpowiednim miejscu podczas WODów.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1559,00 

  THORNfit Squat Stand jest ergonomicznym narzędziem treningowym, które jest zarówno wytrzymałe i jednocześnie łatwe w użyciu. Squat Stand to stacja treningowa pozwalająca na wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń ze sztangą. Oba wsporniki połączone zostały solidną bazą która znacznie zwiększa funkcjonalność, bezbieczeństwo i stabilizuje całą konstrukcję. Maksymalne obciążenie: 300kg • Wysokość: 184cm• […]

 • -20% Off
  1799,90 

  Gryf olimpijski POWER LIFT BAR o wadze 20kg został wykonany z wysokiej jakości stali o długości 2,2m i maksymalnym obciążeniu aż 680 kg. Ruchome głowice zapewniają gładką rotację. Gryf został przetłoczony, aby zapewnić maksymalnie pewny chwyt oraz stabilne utrzymanie się magnezji.