SPODENKI TRENINGOWE swat limited

169,00 

Darmowa dostawa od 100zł

Wyczyść

Spodenki treningowe THORN+fit SWAT to połączenie niezwykle lekkiego, wytrzymałego poliestru oraz paneli z 4-kierunkowo elastycznego materiału aby zapewnić najlepsze właściwości użytkowe i pełny zakres ruchów. Konstrukcja spodenek zapewnia wygodę, zwiększoną oddychalność, właściwości szybkoschnące i pełen zakres ruchów. Spodenki posiadają komfortowy gumowy pas który zastępuje klasyczne wiązane zamknięcie lub zamknięcie na rzep jakie występuje w…

Kategorie: ,

Opis

Spodenki treningowe THORN+fit SWAT to połączenie niezwykle lekkiego, wytrzymałego poliestru oraz paneli z 4-kierunkowo elastycznego materiału aby zapewnić najlepsze właściwości użytkowe i pełny zakres ruchów. Konstrukcja spodenek zapewnia wygodę, zwiększoną oddychalność, właściwości szybkoschnące i pełen zakres ruchów. Spodenki posiadają komfortowy gumowy pas który zastępuje klasyczne wiązane zamknięcie lub zamknięcie na rzep jakie występuje w modelach Combat i Combat 2.0.
Wyjątkowy krój spodenek SWAT pozwala na używanie ich do zróżnicowanych treningów zarówno w boxie jak i na zewnątrz, również do sportów wodnych.
Każdy teren może być przestrzenią treningową!

zakres użytkowania:
trening, bieganie, pływanie, sztuki walkiinformacja techniczna:
– niska waga i wygodny krój
– wygodne i trwałe zapięcie
– wzmocnione rozcięcia
– szybkoschnące właściwości (usprawnione odprowadzanie potu)
– cienkie nadruki nie wpływające na właściwości użytkowe materiału
– waga: 143g (rozmiar M)
ROZMIAR S M L XL
Szerokość w pasie „a” 40 42 44 46
Szerokość nogawki w kroku „b” 34 35 37 38
Długość nogawki „c” 51 52 53 55