Zestaw tekstylnych taśm superbands THORN+fit textile

299,00 

Dostępne

Darmowa dostawa od 100zł

Zestaw tekstylnych taśm superbands THORN+fit textile Zestaw składa się z 4 taśm o różnym oporze do ćwiczeń stabilizacyjnych, aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmom superbands THORN+fit textile można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i…

Opis

Zestaw tekstylnych taśm superbands THORN+fit textile

Zestaw składa się z 4 taśm o różnym oporze do ćwiczeń stabilizacyjnych, aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmom superbands THORN+fit textile można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i obręczy barkowej, taśmy HARD i EXTRA HARD służą do aktywacji dolnych partii mięśniowych oraz ćwiiczeń wynagających dużej siły oporowej. Taśmy superbands THORN+fit textile moga z powodzeniem być stosowane jako alternatywa do pracy na maszynach lub treningu siłowego.

Taśmy zostały utkane ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia naciągania skóry.
Dzieki zestawowi taśm można zrealizować zróżnicowane plany treningowe, zarówno w domu jak i przestrzeni treningowej.
Taśmy superbands THORN+fit textile umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe. Taśmy są dodatkowo bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia i zerwania przez co nadają się do użytku domowego jak i komercyjnego.
Zestaw jest niezwykle poręczny i zapakowany w specjalny siatkowy woreczek zbiorczy.Zakres użytkowania:

ćwiczenia szybkościowe, stabilizujące i aktywujące; skoki, asysta przy podciągnięciach i ćwiczeniach na drążku, rehabilitacja, trening szybkościowy, trening funkcjonalny

Specyfikacja:

• elastyczne i niezwykle wytrzymałe tkane pętle o długości 208cm
• 4 stopnie oporu: kolor zielony – LIGHT, czerwony – MEDIUM, czarny – HARD, czarny z czerwonym nadrukiem – EXTRA HARD
• materiał odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia, odporny na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia

• taśmy są przyjemne w użytkowaniu i nie powodują podrażnień spowodowanych naciąganiem skóry.
• dodatkowy siatkowy worek do przechowywania gum
• opór/moc naciągu:
LIGHT 40LB

   MEDIUM 60LB
   HEAVY 80LB
   X-HEAVY 100LB