Taśma Superband TEXTILE Extra Heavy

99,90 

Dostępne

Darmowa dostawa od 100zł

Taśma do ćwiczeń aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmie tekstylnej superband THORN FIT można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i obręczy barkowej, taśmy HARD i EXTRA HARD służą do aktywacji dolnych partii mięśniowych…

Opis

Taśma do ćwiczeń aktywacyjnych, siłowych oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki taśmie tekstylnej superband THORN FIT można pracować nad stabilizacją oraz ćwiczyć górne i dolne partie mięśniowe. Taśmy LIGHT i MEDIUM służą do głównie mobilizujących w tym ramion i obręczy barkowej, taśmy HARD i EXTRA HARD służą do aktywacji dolnych partii mięśniowych oraz ćwiczeń wymagających dużej siły oporowej. Taśmy tekstylne superbands THORN FIT mogą z powodzeniem być stosowane jako alternatywa do pracy na maszynach lub treningu siłowego.

Taśma została utkana ze specjalnego materiału, który zapewnia komfort podczas treningów i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia naciągania skóry.

Taśmy tekstylne superbands THORN FIT umożliwiają wykonywanie szeregu ćwiczeń aktywacyjnych na wybrane partie ciała, trening stabilizacyjny oraz ćwiczenia wydolnościowo-szybkościowe. Taśmy są dodatkowo bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia i zerwania przez co nadają się do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Zakres użytkowania:
ćwiczenia szybkościowe, stabilizujące i aktywujące; skoki, asysta przy podciągnięciach i ćwiczeniach na drążku, rehabilitacja, trening szybkościowy, trening funkcjonalny

Specyfikacja:

• pętla o długości 208cm
• materiał odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia, odporny na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia
• taśma jest przyjemne w użytkowaniu i nie powoduje podrażnień spowodowanych naciąganiem skóry
• opór/moc naciągu:
X-HEAVY 100LB