Skrzynia plyometryczna – SOFT PLYO BOX

699,00 

Oczekiwanie na dostawę

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

  Skrzynia plyometryczna – niezbędnik do ćwiczeń skocznościowych THORN+fit Soft Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego które wyposażono w rdzeń z pianki EVA o wysokiej gęstości. Nasza skrzynia Soft Plyo box jest stablina i wytrzymała, tak aby zapewnić możliwość ćwiczenia ruchów plyometrycznych i jednocześnie na tyle miękka żeby…

Opis

 

Skrzynia plyometryczna – niezbędnik do ćwiczeń skocznościowych

THORN+fit Soft Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego które wyposażono w rdzeń z pianki EVA o wysokiej gęstości. Nasza skrzynia Soft Plyo box jest stablina i wytrzymała, tak aby zapewnić możliwość ćwiczenia ruchów plyometrycznych i jednocześnie na tyle miękka żeby zapewnić bezpieczeństwo i uniemożliwić obtarcie piszczeli o krawędź skrzyni. THORN+fit Soft Plyo box to skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50cm x 60cm x 75cm), która oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego. To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego.

Zakres użytkowania

skoki na skrzynie, trening plyometryczny

Specyfikacja
  • trzy wysokości treningowe w zależności od ustawienia skrzyni: 50cm x 60cm x 75cm
  • pianka EVA o wysokiej gęstości
  • waga: 30kg
  • dokładne wykończenie zapewniające pewne i wygodne użytkowanie
  • wytrzymały czarny pokrowiec z oznaczeniem wysokości
  • kolor: czarny z białymi i czerwonymi nadrukami

Skrzynia Plyometryczna – dlaczego warto ją wybrać ?

THORN+fit Plyo box to doskonałe narzędzie do treningu plyometrycznego. Stabilna i wytrzymała skrzynia o trzech różnych długościach bocznych (50 x 60 x 75cm) oferuje możliwość ustawienia wysokości dostosowanej do konkretnego poziomu i oczekiwań ćwiczącego.To doskonały dodatek do garażowej siłowni lub boxa treningowego. Najbardziej popularnym ćwiczeniem wykonywanym przy użyciu skrzyni plyometrycznej jest wskakiwanie i zeskakiwanie ze skrzyni tzw. box jump, które kompleksowo angażuje do pracy mięśnie nóg i zwiększa siłę mięśniową. Uniwersalne zastosowanie skrzyni pozwoli Ci wykonać różnego rodzaju ćwiczenia, znajduje ona także zastosowanie jako podpora przy dipach, brzuszkach czy ugięciach ramion.