Gryf do martwego ciągu THORN FIT Open Trap Bar

1249,00 

Oczekiwanie na dostawę

Gryf typu Open Trap Bar posiada wszystkie zalety gryfów typu Trap Bar, zapewniając jednocześnie lepszy i wygodniejszy dostęp do większej ilości ruchów. Dzięki otwartej konstrukcji gryfu można wykonywać większą ilość ćwiczeń m.in. wykroki. Gryf posiada trzy grubości chwytów dla różnicowania ćwiczeń i stopniowania ich trudności.

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

Kod produktu: 5902701522629 Kategorie: , , , , ,

Opis

Open Trap Bar Thorn FIT

Dzięki otwartej części przedniej gryfu, możliwe jest używanie Open Trap Bar do wykroków, swobodnego przenoszenia ciężarów podczas spaceru farmera i innych ćwiczeń. Ćwiczenia typu martwy ciąg przy użyciu Trap Baru są bezpieczniejsze niż z tradycyjną prostą sztangą, ponieważ obciążenie jest wyśrodkowane i bardziej zrównoważone, powoduje to mniejsze obciążanie dla kręgosłupa.

Trening z użyciem Open Trap Bara jest również idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, które chcą rozwinąć podstawowe poziomy siły.

Wygoda użytkowania

Niewątpliwą zaletą Open Trap Bar są wbudowane podstawki, które znacząco ułatwiają nakładanie i ściąganie nakładu. Dzięki nim można nałożyć nakład bez używania dodatkowych stojaków.

Za wygodę chwytu odpowiadają trzy obrotowe uchwyty o różnej średnicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy jest w stanie różnicować rodzaj ćwiczeń i wybrać najwygodniejszą opcję dla siebie, a odpowiednie radełkowanie ogranicza ślizganie i ułatwia utrzymanie się magnezji.

Wyprofilowana część sztangi pozwala na wygodniejsze i bezpieczniejsze wykonywanie przysiadów.

Solidne wykonanie

Open Trap Bar Thorn Fit został wykonany z grubej, wytrzymałej stali o prostokątnym przekroju. Gryfy o takiej budowie zapewniają odpowiednią sztywność sztangi oraz dużej wytrzymałości na obciążenie, które maksymalnie może wynosić 300kg.

 Specyfikacja

 • Długość całkowita: 218cm
 • Długość części chwytnej: 56,5cm
 • Średnica chwytu: 25mm/40mm/50mm
 • Waga: 21kg
 • Średnica głowicy: 50mm
 • Całkowita długość głowicy: 56cm
 • Długość głowicy na obciążenie: 43cm
 • Maksymalny udźwig: 300kg
 • Podwójne radełkowanie części chwytnej

 

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu, gdzie znajdziesz m.in. obciążenie do sztangi, skórki gimnastyczne, pas ciężarowy, czy koła gimnastyczne.

Może spodoba się również…

 • 599,00 

  Stabilna, wytrzymała i ergonomiczna ławka wykonana z szerokich profili stalowych 70x50mm. Szeroka podstawa gwarantuje właściwą powierzchnię podparcia, a skośna konstrukcja nóg ma na celu zwiększenie stabilności ławki. Wygodne i szerokie siedzisko zapewnienia właściwy fundament do treningu. Ławka jest łatwa w montażu a przy swojej wadze wynoszącej 19kg jest wygodna do…

 • 899,00 

  Zestaw dwóch stojaków Thorn Fit Barbell Rack jest niezbędnym elementem podczas ćwiczeń z sztangą w każdej siłowni, profesjonalnej oraz domowej. Stojaki Barbell Rack są poręczne i łatwe w transportowaniu dzięki wbudowanym kółkom transportowym.

 • 79,00 

  Zaciski do sztangi olimpijskiej – para – z systemem zamykającym zaprojektowanym w taki sposób, aby utrzymywał obciążenie na miejscu podczas wielokrotnych powtórzeń. Zadaniem zacisków do sztangi jest blokowanie talerzy. Zaciski do sztangi pozwalają na bezpieczne treningi z wykorzystaniem mniejszych i większych obciążeń. Zaciski zapobiegają przesuwaniu się obciążeń, a używanie zestawu…

 • 8,90 

  Magnezja służy do niwelowania pocenia się dłoni, co sprawia, że chwyt podczas ćwiczeń siłowych, podnoszenia hantli, sztalugi jest pewniejszy. Stosuje się ją podczas wysiłku fizycznego i długotrwałego chwytu, podciąganiu się na drążku oraz wspinaczce po linie. Pakowana w kostki magnezja jest wygodna w użytkowaniu, przechowywaniu, a wydzielone porcje łatwo rozkruszyć podczas treningu.