DAMSKA MATA TRENINGOWA TPE LADY

59,00 

Dostępne

Nasza najnowsza mata treningowa wykonana została z dwuwarstwowego materiału TPE. Mata do ćwiczeń jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie (mata ma 4 milimetry grubości i waży tylko 525 gramów). Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze (warstwa czarna – struktura fali) oraz…

Opis

Nasza najnowsza mata treningowa wykonana została z dwuwarstwowego materiału TPE. Mata do ćwiczeń jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie (mata ma 4 milimetry grubości i waży tylko 525 gramów). Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze (warstwa czarna – struktura fali) oraz podczas wykonywaniu ćwiczeń na macie (warstwa różowa – struktura liścia).
Mata fitness jest polecana szczególnie dla alergików – zamknięte struktury komórek tej maty zapobiegają absorpcji potu, brudu itp. Materiał TPE jest w 100% biodegradowalny, w pełni ekologiczny, przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Poddaje się recyclingowi.
Wymiary 173 na 61 cm zapewniają powierzchnię, na której swobodnie możesz wykonywać dowolne ćwiczenia, łącznie z rozciąganiem i mobility.
Warstwa spodnia została w kolorze czarnym, aby zapobiegać zabrudzeniom.

Grubość 4 mm zapewnia komfort i amortyzację, a niska waga pozwala zabrać własną matę ze sobą na każdy trening. Mata treningowa znacznie zwiększa wygodę ćwiczeń na siłowni i w salach gimnastycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana w domu. Mata do ćwiczeń po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, więc każdy znajdzie w swoim domu miejsce do jej przechowywania. Do maty dołączony jest system transportowy zabezpieczający matę przed samoczynnym rozwinięciem i służący jednocześnie jako uchwyt do noszenia maty.

Zakres użytkowania:
trening, joga, mobility, rehabilitacja, stretching

Specyfikacja:

• Materiał: TPE (Thermal Plastic Elastomer)
• Długość maty: 173 cm
• Szerokość: 61 cm
• Grubość: 4 mm
• 2 struktury – fala/liść
• System transportowy
• Waga: 525 g